زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۱ مهندسی دانش

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ
۴۱ مهندسی دانش
سلام
البته زیاد وقت نگذاشتم و شاید یک هفته خواندم و البته درصورتی که تهران قبول می شدم می رفتم
روزانه خوارزمی؟
دانشگاه خوارزمی ارزش رفتن دارد؟
گرایش اول که نظرم نبود ۴۳۴ شدم

ولی در کل به ان راحتی هم رتبه زیر ۲۰ نمیاد با یک هفته ۱۰ روز خواندن نمی شود!!!!(حتی اگر مثل من قبلا ی مدرک ارشد هم داشته باشید)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ق.ظ
۴۱ مهندسی دانش
وضعیتتون نوشته شده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ولی باز کنکور دادید رتبه ی ۴۱ آوردید امسال , جالبه , در هر حال تبریک میگم Smile

یک هفته وقت گذاشتید؟؟!
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ
۴۱ مهندسی دانش
سلام اره
ی مدرک کارشناسی ارشد دارم ولی اگر رتبه بهتر می اوردم و دانشگاه تهران قبول می شدم دوباره می خواندم
ولی حالا نمی دانم دانشگاه خوارزمی ارزش دارد مهندسی دانش دوباره بخوانم یا نه
اگرکسی این دانشگاه را می شناسد بگوید ممنونم
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط zarch.)
RE: 41 مهندسی دانش
سلام پس منم مث شمام با مدرک ارشد دوباره امتحان دادم ۵ اوردم . من ار بیکاری دوباره امتحن دادم شما دلیل و انگیزه ت چی بوده از دوباره خواندن . چون من تا امروز فقط به امتحان فک کردم اما اکنون واقعا در مورد ادامه اش دو دل هستم راهنمایی؟

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ق.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  سلام اره
ی مدرک کارشناسی ارشد دارم ولی اگر رتبه بهتر می اوردم و دانشگاه تهران قبول می شدم دوباره می خواندم
ولی حالا نمی دانم دانشگاه خوارزمی ارزش دارد مهندسی دانش دوباره بخوانم یا نه
اگرکسی این دانشگاه را می شناسد بگوید ممنونم

ببخشید من پاسخ میدم.
موقعی که بعد از یکبار قبول نشدن در دولتی رفتم ارشد ازاد اگر میدونستم اینقدر خوار هستن فارغ التحصیلان ازاد برای جذب هیئت علمی دولتی و پیام نور. اگر قرار بود بیست سال پشت کنکور ارشد باشم میموندم تا از یک دانشگاه معتبر مدرک بگیرم و همچنین هست حکایت پذیرش در دوره دکتری و ...
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
۴۱ مهندسی دانش
سلام
رتبه شما که ۵ شده خیلی خوب است
من اگر دانشگاه تهران می خواستم بخوانم شک نمی کردم
ولی چون رتبم بد شده (۴۱) فایده ندارد شاید خوارزمی قبول شوم
بیشتر هدف دکتری بود چون اگر ارشد از ی دانشگاه معمولی و آزاد مدرک گرفته باشید دکتری دولتی تقریبا غیر ممکن است.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ق.ظ
RE: 41 مهندسی دانش
سلام بنده خذا شانس نداره ظزفیت تهران شده ۴ نفر اخر ضد حال برای تگ رقمی های دانش
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
۴۱ مهندسی دانش
تا رتبه ۶ ارشد تهران قبول میشوند
بعید می دانم کسی رشته کامپیوتر را بر دانش ترجیح دهد
در شرایط برابر همه علوم را ترجیح می دهند مگر اینکه در علوم رتبه بد اورده باشند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۹۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  آخرین رتبه قبولی دانشگاه‌ها، مهندسی کامپیوتر ۹۶ ph0en1x ۸ ۹,۶۴۹ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۶,۱۲۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  دانشگاه قبولی مهندسی مکانیک ارشد ۹۷ etedalgara ۰ ۱,۴۴۴ ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: etedalgara
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۹۱ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر saba6000 ۶ ۵,۷۷۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shabankhah
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۴۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
Lightbulb المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶ Mr. Rezaei ۰ ۲,۳۵۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
Question علوم کامپیوتر یا مهندسی دانش nazanin.pd ۳ ۲,۴۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close