زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۵

ارسال: #۴۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط bazardeh.)
RE: آزمون ارشد ۹۵
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ)marjan sadat نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم پایم فقط من خودم می خوام شبکه بدم که در حال حاضر نمیدونم زیر گروه it هست یا همون نرم افزار. کمک لطفااااااااااا

شبکه ، ساختمان ، طراحی ، گسسته ---> بخون SmileSmileSmile

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)ali139084 نوشته شده توسط:  وای خدا
مثه اینکه یک سال دیگه باید بخونم
زبان ۳۰
مشترک ۲۰
مدیریت ۴۰
تخصصی ۳۳
معماری سفید
شدم ۵۰۷ ایتی تجارت ۹۰۰ شبکه
کاش مشترک را ۴۰ میزدم ،
اصلا دوست ندارم یک سال دیگه بخونم .... اما ...

بدبختی ایجایه که نمیدونم شبکه و امنیت زیر گروه ایتی یا نرم افزار ..
کسی نمیتونه از سنجش از دانشگاه ها جایی پیدا بکنه

سلام گلم ناراحت نباش منم رتبم نزدیک شماست
و علاقه و شرایط غیرانتفاعی و ندارم
این یک سال همدیگرو بیشتر میبینم دوست گلم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmile

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  سلام من خیلی وقته اماده هستم
دوستان یک سوال دارم میخواستم ببینم ازمونهای ازمایشی سازمان سنجش واقعا سطحش از ازمونهای پارسه و مدرسان شریف پایین هست؟که اینقدر داوطلب هاش کم هست؟

ازمون های سازمان سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ازمون های پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من سازمان سنجش بهتره چون هرچی نباشه زیر نظر سازمان سنجش هست
تازه اگر همه ازمونهاش رو شرکت کنید یک بسته اموزشی رایگان هم روش هست
متاسفانه سازمان سنجش چون نهاد دولتی هست اجازه تبلیغ نداره برای همین زیاد توی چشم نیست کاری که مدرسان و پارسه زیاد میکنن یعنی تبلیغ تبلیغ تبلیغ

حالا نظر شما چی هست؟

[b] تصمیمات خاص هست که ادمهای موفق رو موفق میکنه
[/b]

یک سال جای ریسک نداره
پاسور داریم بازی نمیکنم که Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
بچه ها منم در رابطه با شبکه و امنیت گیجم به نظر من همگی توی قسمت پاسخگویی سوال کنیم و بخواهیم زودتر طی یک اعلامیه رسمی توی سایت اعلام کنن
آخه به جوابی که همینجوری میدن اصلا نمی شه اعتماد کرد قضیه تاریخ اعلام نتایج میشه هزار جور جواب میدن
کیا موافقن؟

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , bazardeh
ارسال: #۴۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها منم در رابطه با شبکه و امنیت گیجم به نظر من همگی توی قسمت پاسخگویی سوال کنیم و بخواهیم زودتر طی یک اعلامیه رسمی توی سایت اعلام کنن
آخه به جوابی که همینجوری میدن اصلا نمی شه اعتماد کرد قضیه تاریخ اعلام نتایج میشه هزار جور جواب میدن
کیا موافقن؟

باید از الان پیگیری کنبیم اگر ظرفیت امنیت و شبکه بره نرم افزار ظرفیتی برای فناوری نمیمونه
پیگیری از الان باید باشه RolleyesRolleyesRolleyes

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
۱
۰
ارسال: #۴۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها منم در رابطه با شبکه و امنیت گیجم به نظر من همگی توی قسمت پاسخگویی سوال کنیم و بخواهیم زودتر طی یک اعلامیه رسمی توی سایت اعلام کنن
کیا موافقن؟

باید از الان پیگیری کنبیم اگر ظرفیت امنیت و شبکه بره نرم افزار ظرفیتی برای فناوری نمیمونه
پیگیری از الان باید باشه RolleyesRolleyesRolleyes

دوستان ای کاش یه تاپیک جدا می زدیم و این موضوع رو جدی دنبال می کردیم و اعتراضمونو به سنجش میگفتیم...
اخه ما همینطوری ظرفیتامون کمه...بعدشم اگه گرایشا تغییر کنه تمام برنامه ریزیمون به هم میریزهAngry

........
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها منم در رابطه با شبکه و امنیت گیجم به نظر من همگی توی قسمت پاسخگویی سوال کنیم و بخواهیم زودتر طی یک اعلامیه رسمی توی سایت اعلام کنن
کیا موافقن؟

من فکر میکنم بهترین کار اینه که به وزارت علوم - اداره برنامه ریزی بریم
به هر حال همه چی از اونجا به سنجش ابلاغ میشه و اینکه حضوری بسیار تاثیرگذارتره
واقعا باید هر چه زودتر هر تغییری قراره بشه اعلام کنن وگرنه آسیب جدی به متقاضیان این گرایش وارد میشه
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
منم رتبم به تهران نمیخوره دوباره میشینم میخونم.ایشالا سال دیگه این موقع هممون درگیر انتخاب رشته توی بهترین دانشگاها باشیم..

تورو خدا آدما رو قضاوت نکنین Sad
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hajjizadeh@gmail.com , رتبه۱سال۹۴ , Bahar_HS
ارسال: #۵۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
دوستان من یه تایپیک جدید برای پیگیری باز کردم هر کی آمادگیشو داره اعلام حضور کنه تا هر اقدامی لازمه انجام دهیم تا وضعمان مشخص شود
با تشکر
لینک تاپیک

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۵۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ
رتبه منم همین حدود شده. میشه شبانه جایی قبول شد؟؟

زبان -۸/۳
ریاضی ۰
مشترک ۲۵
تخصصی نرم۱۲/۵
رتبه ۴۰۰۰
زبان نمیزدم بهتر بود و نرم را ۳۵ حساب کردم نمیدونم چرا اینقدر کم شد خیلی عجیبه, مشترک را هم ۳۰ حساب کرده بودم.
سلام ارشد ۹۵
چکار کنم
[/quote]
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط ali139084.)
آزمون ارشد ۹۵
bazardeh باور کن اصلا نمیخوام یک سال دیگه بخونم، همش تقصیر شبکه بود. من فقط پارسه خوندم با یه خورده از جزوه ی شبکه ، ..
تغیر رشته ای هم هستم.
اصلا خیلی اعصابم خورد شد با این نتیجه ...
اما هنوز مرددم شاید رفتم پیام نور اصلا نمیدونم چی کار کنم. حیف که شبکه را خیلی دوست داشتم

البته کیه بخواد یه سال دیگه بخونه
شاید هم تقصیر شبکه نبود اصن ولش کن

اعْمَلُوا آلَ دَاوُدَ شُکراً وَقَلِیلٌ مِنْ عِبَادِی الشَّکورُ.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh
ارسال: #۵۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ)ali139084 نوشته شده توسط:  bazardeh باور کن اصلا نمیخوام یک سال دیگه بخونم، همش تقصیر شبکه بود. من فقط پارسه خوندم با یه خورده از جزوه ی شبکه ، ..
تغیر رشته ای هم هستم.
اصلا خیلی اعصابم خورد شد با این نتیجه ...
اما هنوز مرددم شاید رفتم پیام نور اصلا نمیدونم چی کار کنم. حیف که شبکه را خیلی دوست داشتم

البته کیه بخواد یه سال دیگه بخونه
شاید هم تقصیر شبکه نبود اصن ولش کن

خدا برزگه ، توکل به خدا باشه هر چی دلت میگه انجام بده چون اگر یک دو ماه دیگه پشیمون بشی رو ادامه درس خوندنت تاثیر میزاری
اول خودت خودتو باور کن ....
من که از نوع صحبتت باورت کردم ShyShyShy

آن لحظه،
۱
۰
ارسال: #۵۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ب.ظ
با این اراده ای که داری، حتما میتونی ... :-)

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  منم رتبم به تهران نمیخوره دوباره میشینم میخونم.ایشالا سال دیگه این موقع هممون درگیر انتخاب رشته توی بهترین دانشگاها باشیم..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88 , bazardeh
ارسال: #۵۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
بچه ها من تازه واردم میشه بهک توضیح بدین اگه یه درسی زیر رشته آی تی باشه یا نرم افزار چه فرقی میکنه ؟
من متوجه نمیشم اصلا اگه میشه برام توضیح بدینحتما مهمه اگه ندونم درست برنامه ریزی نمیتونم بکنم
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
متاسفانه بنده هم با این که در ارشد ۹۳ که آزمون آزمایشیم بود رتبه ۲۲۰ آوردم ، اما امسال بر خلاف این که انتظار خیلی زیادی از خودم داشتم اما به نتیجه نرسیدم و بسم الله میگیم واسه ارشد ۹۵ ...

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۵۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
آزمون ارشد ۹۵
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)sorour 1993 نوشته شده توسط:  بچه ها من تازه واردم میشه بهک توضیح بدین اگه یه درسی زیر رشته آی تی باشه یا نرم افزار چه فرقی میکنه ؟
من متوجه نمیشم اصلا اگه میشه برام توضیح بدینحتما مهمه اگه ندونم درست برنامه ریزی نمیتونم بکنم

اگر گرایش آی تی باشه درس های مربوط به آی تی ها باید خونده بشه. دقیق من اطلاع ندارم از دروس رشته آی تی.

اما اگر جزو گرایش کامپیوتر بشه درس هایی که باید خونده بشه طبق این لیسته:

زبان (ضریب ۱)
ریاضی ها: ریاضی مهندسی، محاسبات عددی، آمار ، گسسته (ضریب۱)
مشترک: ساختمان داده، نظریه زبان، مدار منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل (ضریب ۲)
تخصصی امنیت و شبکه: پایگاه داده، طراحی الگوریتم، شبکه، انتقال داده (ضریب۲)

طبق نامه وزارت علوم (که تو مانشت بچه ها گذاشته بودند) و همینطور برنامه درسی دانشگاه ها برای سال بعد، این گرایش ها به احتمال زیاد گرایش مهندسی کامپیوتر خواهند بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorour 1993
ارسال: #۶۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)sorour 1993 نوشته شده توسط:  بچه ها من تازه واردم میشه بهک توضیح بدین اگه یه درسی زیر رشته آی تی باشه یا نرم افزار چه فرقی میکنه ؟

اگر گرایش آی تی باشه درس های مربوط به آی تی ها باید خونده بشه. دقیق من اطلاع ندارم از دروس رشته آی تی.

اما اگر جزو گرایش کامپیوتر بشه درس هایی که باید خونده بشه طبق این لیسته:

زبان (ضریب ۲)
ریاضی ها: ریاضی مهندسی، محاسبات عددی، آمار ، گسسته (ضریب۲)
مشترک: ساختمان داده، نظریه زبان، مدار منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل (ضریب ۴)
تخصصی امنیت و شبکه: پایگاه داده، طراحی الگوریتم، شبکه، انتقال داده (ضریب۴)

طبق نامه وزارت علوم (که تو مانشت بچه ها گذاشته بودند) و همینطور برنامه درسی دانشگاه ها برای سال بعد، این گرایش ها به احتمال زیاد گرایش مهندسی کامپیوتر خواهند بود.
واقعا ممنونم که جواب دادی خیلی ممنون ذوست خوبمHeart:
وای من واقعا از این درسای رشته نرم افزار بدم میاد حالا اگه بخوام خود رشته آی تی رو برم چی ؟ اون که زیر رشته خود آی تی هست ؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۳۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۵۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۳۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۲۳ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۸۵۰ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  آزمون ارشد ۹۷ aflak ۲ ۳,۰۳۸ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  سوال هایی در مورد آزمون ارشد vanasis ۲ ۲,۲۹۵ ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vanasis
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد AshkanAurum ۶ ۷,۲۴۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۳۳۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۳۵۷ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close