زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۷ هوش-۱۷ امنیت=>هوش شهید بهشتی ؟ امنیت امیر کبیر ؟ یا شبکه شریف؟!:/

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
سلام
من امسال برای هوش خوندم و فکر میکردم بد نشم اما متاسفانه به جای هوش رتبه م تو امنیت-شبکه خوب شد تقریبا.
از هوش خوشم میاد و از شبکه بدم میاد تقریبا و فکر کنم امنیت هم بدک نباشه و بین این دوتاست.(و کلا هم فکر میکنم دانشجوی کامپیوتر-آی تی ای که شبکه رو در یه حد خوبی بلد نباشه ،حالا هرچیم که ازش بدش بیاد، بسیار ناقصه)
با توجه به عرایض فوق و اینکه با این رتبه ها تقریبا میشه گفت
برای هوش شهید بهشتی قبول میشم
امنیت هم احتمالا اگه پر نشه امیر کبیر رو میارم
شبکه شریف هم فکر کنم میارم،
حالا واقعا موندم توش.Huh
+ اینکه فکر میکنم کلا اطلاعات خوبی درباره شبکه و امنیت نداشته باشم یعنی اینقدر تو فازشون نبودم که تقریبا در حد خوبی نمیدونم روند شون قراره اصلا چه جوری باشه حالا یکم فکر کنم درباره امنیت بیشتر بدونم.
(حس من درباره شبکه طوری بود که اگه سر درسی بحث میکشید سمت شبکه اینا کلا اون قسمت رو خواب بودم)
با این وضع بغرنج ممنون میشم اگه افرادی که این سه تا رشته رو تو این دانشگاها میخونن بیان درباره رشته و دانشگاهشون بگن.

//کارنامه هام هم پیوست شدن.

۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , AUT , mrsh1372 , faza , d_felfelak , hossein1991
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ
سلام. بهتون تبریک میگم
بر اساس درصدای اعلامی خودتون من انتظار داشتم رتبه بهتری تو هوش بیارین
اگه به من باشه که میگم برین شبکه شریف تا شاید من بتونم شبانه یکی از دانشگاه های تهران قبول شم Smile
حالا از این شوخی که بگذریم اصل علاقه است
البته نا گفته نمونه که شبکه شریف هم وسوسه انگیزه
به نظرتون با ۵۷ هوش روزانه امیرکبیر رو نمیارین؟
بازم بهتون تبریک میگم Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شقایق. , faza
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط شقایق..)
RE: 57 هوش-۱۷ امنیت=>هوش شهید بهشتی ؟ امنیت امیر کبیر ؟ یا شبکه شریف؟!:/
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلام. بهتون تبریک میگم
بر اساس درصدای اعلامی خودتون من انتظار داشتم رتبه بهتری تو هوش بیارین
اگه به من باشه که میگم برین شبکه شریف تا شاید من بتونم شبانه یکی از دانشگاه های تهران قبول شم Smile
حالا از این شوخی که بگذریم اصل علاقه است
البته نا گفته نمونه که شبکه شریف هم وسوسه انگیزه
به نظرتون با ۵۷ هوش روزانه امیرکبیر رو نمیارین؟
بازم بهتون تبریک میگم Smile

ممنون
دقیقا! درصدام درحد خوبی فرق کردن، من کل امیدم به اختصاصی هوش بود که یه غلط داشتم یه نزده بعد تو اون دوتاسوالی هم که بحث بود سرش یکیش همونی بود که من غلط زده بودم...هعیییی
من یه بار بر اساس علاقه انتخاب رشته کردم با توجه به تجربه اون فکر کنم در کنار علاقه کیفیت هم مهمه. اما اینجا واقعا تفاوت علاقه و کیفیت خیلیه Confused
پارسال فکر کنم با ۶۳ شهید بهشتی آورده بودن
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ
شبکه شریف رو حتما قبولین؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شقایق.
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط iwes.)
تبریک میگم.
شما توی تاپیک زدید ۸۷ درصد هوش من گفتم دیگه محال امسال دستمون به شریف برسه چرا درصداتون این قدرکم شد؟
به نظر من همین هوش رو برید احتمالا امسال به دلیل همپوشانی بالا امیر کبیر رو صد درصد قبولید و فکر میکنم امیر کبیر جای بدی برای هوش نباشه.
پ.ن:خودتون رو قاطی این شبکه ای ها نکنید بیخود کلاس هوش رو پایین نیاریدBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شقایق. , pezhman.m-AI
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۴ ب.ظ
برام جالب بود ازشبکه خوشتون نمیاد بعد میخواین بزنین شبکه Smile
شبکه و امنیت که من دارم در حال حاضر تو این زمینه کار میکنم خانم ها سخت جذب میشن به بازار کارش ، متاسفانه تو ایران بد رسمی جا افتاده مثل دوره کارشناسی هست که اکثر رتبه های خوب بدون شناخت میرفتن سمت برق شریف بعد چهار سال و کلی سختی پشیمون میشدن ، من بودم میرفتم سمت علایقم و صرفا بنا به اسم دانشگاه انتخاب رشته نمیکردم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شقایق. , rz.gh , faza
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
منم رتبه خوبتون رو تبریک میگم.

به نظره من برید امنیت بازار کاره خیلی خوبی داره و حقوق های خوبی مخصوصا الان که روی بورس اومده. هوش بازار کاره مشخص و واضحی نداره. و هم اینکه امنیت رو میتونید یه دانشگاهه خوب برید. تا اونجا که من اطلاع دارم امنیت امیر کبیر خیلی خوبه بعضا دیدم که میگند امنیت امیرکبیر بهتره شریفه به شخصه جا شما بودم میرفتم امنیت :دی. فاصله دانشگاه ها شریف و امیر کبیر با بهشتی هم از لحاظ سطح زیاده میارزه برید شریف یا امیرکبیر...
در مورد بازار کار هم بگم اتفاقا من الان اصفهان یه شرکته امنیت اطلاعات کارآموزی میرم که ۳ تا از پرسنلش خانومند !! مهم تخصصه بیشتر...
۳
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ
نقل قول: شبکه شریف رو حتما قبولین؟
تو دفترچه زده ۱۸ تا میگیره رتبه منم ۱۷ است.

نقل قول: تبریک میگم.
شما توی تاپیک زدید ۸۷ درصد هوش من گفتم دیگه محال امسال دستمون به شریف برسه چرا درصداتون این قدرکم شد؟
به نظر من همین هوش رو برید احتمالا امسال به دلیل همپوشانی بالا امیر کبیر رو صد درصد قبولید و فکر میکنم امیر کبیر جای بدی برای هوش نباشه.
پ.ن:خودتون رو قاطی این شبکه ای ها نکنید بیخود کلاس هوش رو پایین نیاریدBig Grin

ممنون
فکر کنم از تاپیکش معلوم بود هیچی هوش نمیشهCoolWink

نقل قول: برام جالب بود ازشبکه خوشتون نمیاد بعد میخواین بزنین شبکه Smile
شبکه و امنیت که من دارم در حال حاضر تو این زمینه کار میکنم خانم ها سخت جذب میشن به بازار کارش ، متاسفانه تو ایران بد رسمی جا افتاده مثل دوره کارشناسی هست که اکثر رتبه های خوب بدون شناخت میرفتن سمت برق شریف بعد چهار سال و کلی سختی پشیمون میشدن ، من بودم میرفتم سمت علایقم و صرفا بنا به اسم دانشگاه انتخاب رشته نمیکردم

من کارشناسیمو کاملا بر حسب علاقه به رشته انتخاب کردم ولی چند روز پیش که داشتم بهش فکر میکردم دیدم نتیجه ای که گرفتم اینه که گاهی وقتها شاید تفاوت رشته ها تو چند تا درس باشه بعد ما به خاطر همون چند تا درس یکیشو انتخاب میکنیم و بعد اینقدر بد ارائه میشن که رسما در نهایت به این نتیجه میرسیم که اینجا انتخاب دوم ترجیح داشته.
بعدم فکر نکنم تفاوت امنیت و هوش به اندازه مثلا برق و کامپیوتر باشه! هست؟
اگه بر اساس اسم دانشگاه باشه که من واقعا امسال دوست داشتم فقط دانشگاه خودمون قبول شم که با توجه به رتبه م هرجایی قبول میشم الا اینجاUndecided

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۹ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  منم رتبه خوبتون رو تبریک میگم.

به نظره من برید امنیت بازار کاره خیلی خوبی داره و حقوق های خوبی مخصوصا الان که روی بورس اومده. هوش بازار کاره مشخص و واضحی نداره. و هم اینکه امنیت رو میتونید یه دانشگاهه خوب برید. تا اونجا که من اطلاع دارم امنیت امیر کبیر خیلی خوبه بعضا دیدم که میگند امنیت امیرکبیر بهتره شریفه به شخصه جا شما بودم میرفتم امنیت :دی. فاصله دانشگاه ها شریف و امیر کبیر با بهشتی هم از لحاظ سطح زیاده میارزه برید شریف یا امیرکبیر...

ممنون
آره دقیقا به همین دلیل فاصله دانشگاه ها که دقیق ترش میشه کیفیتش شک دارم بین این گزینه ها.
مشکل اینجاست که بر خلاف حس خیلی خوشی که نسبت به امنیت دارم نسبت به جو خیلی سیاسی امیر کبیر(بنا بر شنیده های شونصد سال پیش البته) حس خوشی نسبت به امیرکبیر ندارم.(دانشکده ما هم سیاسی هست اما سیاسی خشن نیست)
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
من یه سال بالایی داشتم که پارسال ۶ هوش شد ولی بازم رفت امنیت شریف. فکر کنم رتبه امنیتش هم ۱۴-۱۵ بود.
و در مورد سیاسی بودن دو ساله ارشد زیاد درگیر نیستید که این مسئله براتون مهم باشه ، این مسائل معمولا کارشناسی ها باهاشون در گیر خواهند بود. (البته من در مورد جو سیاسیش چیزی نشنیدم تا به حال این برا اولین باره ).
یه اعتراف هم بکنم اینه که من خودم ۳۱ هوش شدم ولی کلی حسرت اینو میخورم که چرا امنیت کنکور ندادم حداقل ... ( به امنیت هم علاقه داشتم و معتقدم امنیت جهت کار و درآمد کلی بهتره هوشه )...
حالا امیدوارم انتخابی بکنید که دوست دارید و به نفعتون باشه . بچه ها مانشت هم نظراتشون رو میگند که کمکی بشه به تصمیم بهتره بقیه ...

( پینوشت : به نظره من هوش هم آنقدر آش دهن سوزی نیست که بیارزه به خاطر هوش بودن برید بهشتی و بیخیاله امیرکبیر و شریف بشید...)
۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط codin.)
سلام
به نظر من علاقتون رو دنبال کنید دوره ارشد اگر به پایان نامه و درساتون علاقه نداشته باشین سخته یکم دنبال کردن درس ها مخصوصا شما که دانشگاه تهران بودین و خیلی فشار تو لیسانس تحمل کردین و خسته این یه جورایی..(احتمالا!)

اما.... تو شبکه شریف میتونین کار امنیتی کنین اتفاقا اینجا اساتیدی که تم امنیتی رو دوست دارن خیلی بیشتر از شبکه هست مثل دکتر رسول جلیلی، دکتر امینی و الخ..حتی میتونین با اساتید سایر گروه ها هم کار کنین مثلا دکتر بیات روی امنیت سخت افزار کار می کنن که موضوع بین رشته ای جالبی میتونه از آب در بیاد. دکتر مهدی جلیلی هم هستن که هم عضو گروه هوش و هم عضو گروه ایتی هستن و که کارشون شبکه هست اما از جنس شبکه های اجتماعی و پیچیده (هیچ ربطی به مباحث شبکه های کامپیوتری و انتقال داده نداره) و کلا ۸۰ درصد دانشجو های آزمایشگاشون هوش مصنوعی هستن و حدود ۲۰ درصد هم از فناوری اطلاعات.

بنابر این اگر از مباحث مرتبط با IP و شبکه های کامپیوتری و الخ خوشتون نمیاد فکر می کنم میتونین در حد یکی دو درس تحملش کنین و پایان نامتون رو روی مباحثی کار کنین که علاقه دارین.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , شقایق.
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
سلام، تبریک بابت رتبه خوبتون.
اگه به هوش علاقه دارید، IT دانشکده فنی دانشگاه تهران رو بزنید و با یکی از اساتید هوش مصنوعی کار کنید.
موفق باشید.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط شقایق..)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من علاقتون رو دنبال کنید دوره ارشد اگر به پایان نامه و درساتون علاقه نداشته باشین سخته یکم دنبال کردن درس ها مخصوصا شما که دانشگاه تهران بودین و خیلی فشار تو لیسانس تحمل کردین و خسته این یه جورایی..(احتمالا!)

اما.... تو شبکه شریف میتونین کار امنیتی کنین اتفاقا اینجا اساتیدی که تم امنیتی رو دوست دارن خیلی بیشتر از شبکه هست مثل دکتر رسول جلیلی، دکتر امینی و الخ..حتی میتونین با اساتید سایر گروه ها هم کار کنین مثلا دکتر بیات روی امنیت سخت افزار کار می کنن که موضوع بین رشته ای جالبی میتونه از آب در بیاد. دکتر مهدی جلیلی هم هستن که هم عضو گروه هوش و هم عضو گروه ایتی هستن و که کارشون شبکه هست اما از جنس شبکه های اجتماعی و پیچیده (هیچ ربطی به مباحث شبکه های کامپیوتری و انتقال داده نداره) و کلا ۸۰ درصد دانشجو های آزمایشگاشون هوش مصنوعی هستن و حدود ۲۰ درصد هم از فناوری اطلاعات.

بنابر این اگر از مباحث مرتبط با IP و شبکه های کامپیوتری و الخ خوشتون نمیاد فکر می کنم میتونین در حد یکی دو درس تحملش کنین و پایان نامتون رو روی مباحثی کار کنین که علاقه دارین.

سلام
راستش همین چند دقیقه پیش داشتم با خواهرم مشورت میکردم و به طور کاملا منطقی متقاعد شدم که بهتره برم شبکه(به خاطر بازار کار یا پرستیژ شریف نبود البته) و الان که اومدم و مطلبتونو خوندم واقعا خیلی خیلی خوشحال شدم.
خیلییییییییییییییییییییییییییی ممنون

از همه ی کسانی که لطف کردین و منو راهنمایی کردین ممنونم
واقعا موثر بود برام
امیدوارم موفق باشید و انتخاب منم درست باشه
Blush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , hamedfayez , rz.gh
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ
سلام دیر این تاپیک رو دیدم، من خودم ۴۰ علوم شدم ۷۰ هوش و ۹۲ معماری، من کارشناسی رو بر حسب دانشگاه انتخاب رشته کردم که شدم ریاضی تهران الانم اگه برگردم گذشته با اون رتبه کارشناسی دوباره همون انتخاب رشته رو انجام میدم برای ارشدم هم همین کارو کردم یعنی شریف مهندسی شریف علوم تهران مهندسی (اینجا علوم تهران رو نزدم فقط محض تنوع با امیر کبیر عوض کردم) امیرکبیر مهندسی امیرکبیر علوم. خلاصه به نظرم اسم دانشگاه واقعا مهمه و اینکه ارشد ۲ ساله میشه باهاش کنار اومد.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ)شقایق. نوشته شده توسط:  سلام
من امسال برای هوش خوندم و فکر میکردم بد نشم اما متاسفانه به جای هوش رتبه م تو امنیت-شبکه خوب شد تقریبا.
از هوش خوشم میاد و از شبکه بدم میاد تقریبا و فکر کنم امنیت هم بدک نباشه و بین این دوتاست.(و کلا هم فکر میکنم دانشجوی کامپیوتر-آی تی ای که شبکه رو در یه حد خوبی بلد نباشه ،حالا هرچیم که ازش بدش بیاد، بسیار ناقصه)
با توجه به عرایض فوق و اینکه با این رتبه ها تقریبا میشه گفت
برای هوش شهید بهشتی قبول میشم
امنیت هم احتمالا اگه پر نشه امیر کبیر رو میارم
شبکه شریف هم فکر کنم میارم،
حالا واقعا موندم توش.Huh
+ اینکه فکر میکنم کلا اطلاعات خوبی درباره شبکه و امنیت نداشته باشم یعنی اینقدر تو فازشون نبودم که تقریبا در حد خوبی نمیدونم روند شون قراره اصلا چه جوری باشه حالا یکم فکر کنم درباره امنیت بیشتر بدونم.
(حس من درباره شبکه طوری بود که اگه سر درسی بحث میکشید سمت شبکه اینا کلا اون قسمت رو خواب بودم)
با این وضع بغرنج ممنون میشم اگه افرادی که این سه تا رشته رو تو این دانشگاها میخونن بیان درباره رشته و دانشگاهشون بگن.

//کارنامه هام هم پیوست شدن.

سلام آبجی خوب هستین؟تبریک میگم یه خواشهی ازتون داشتم راهنمایی بفرمایید
آبجی منابعتون چیا بودن؟واسه دروس مشترک چیارو بخونم؟واسه سایر منابع چیا بخونم؟خواهش میکنم کمکم کنید
Aurora، در تاریخ ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا مصاحبه ها رو بخونید. منابع رو دوستان در مصاحبه ها گفتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۷۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close