زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
سلام دوستان میخواستم در مورد دانشگاه شهید رجایی سوال کنم.من دوس دارم تو تهران ادامه تحصیل بدم واسه همین میخوام از لحاط علمی و امکانات رفاهی با دانشگاه های دیگه مقایسه کنم ببینم چطوریه.چون امسال روزانه غیر از فرهنگیان هم میگیره .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ
چه رشته ای مد نظرتون هست؟
دانشگاه بدی تیست. اما درجه یک نیست. اگه رشته خودتان را اعلام کنید بهتر می تونم راهنمایی کنم.
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ
RE: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
رشتم نرم افزاره و رتبم ۲۰۸/میخوام با فردوسی و اصفهان و صنعتی اصفهان مقایسه کنم.میدونم سطحش پایین تره ولی نمیدونم چقد اختلاف دارن؟آیا می ارزه شرایط تهران بودن رو که خودش مزیت بزرگی هست رو با قبولی تو دانشگاهی مثه فردوسی مشهد معاوضه کرد؟و اینکه شرایط خوابگاه و امکانات رفاهیش چطوریه؟ممنون.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ
همانطور که گفتم دانشگاه بدی نیست اما تو رشته ما خیلی حرفی برای گفتن نداره.
محل دانشگاه نزدیک دانشگاه مالک اشتره ( ایستگاه فدک مترو که چیاده بشید برای دانشگاه ون داره) یه دونه استاداش را که من میشناسم دکتر باقری آدم باسوادی و اتفاقا استاد داور پایان نامه من بود. خیلی سخت گیره.
ساختمان های دانشگاه اغلب قدیمیه.
در کل در رشته شما دانشگاه فردوسی و همچنین دانشگاه صنعتی اصفهان سرتره اینها از نظر من بهتر از شهید رجاییه و شهید رجایی در این زمینه بهتر از اصفهانه
موفق باشید
۲
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  همانطور که گفتم دانشگاه بدی نیست اما تو رشته ما خیلی حرفی برای گفتن نداره.
محل دانشگاه نزدیک دانشگاه مالک اشتره ( ایستگاه فدک مترو که چیاده بشید برای دانشگاه ون داره) یه دونه استاداش را که من میشناسم دکتر باقری آدم باسوادی و اتفاقا استاد داور پایان نامه من بود. خیلی سخت گیره.
ساختمان های دانشگاه اغلب قدیمیه.
در کل در رشته شما دانشگاه فردوسی و همچنین دانشگاه صنعتی اصفهان سرتره اینها از نظر من بهتر از شهید رجاییه و شهید رجایی در این زمینه بهتر از اصفهانه
موفق باشید
جدا؟یعنی نرم افزار شهید رجایی از اصفهان بهتره؟
اگه به شهید رجایی نزدیکی راه و تهران بودنو اضافه کنیم بنظرتون با فردوسی نمی ارزه؟چون من گیلانیم و مشهد خیلی دوره.تهران خیلی نزدیکه واسم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۱ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۵۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانشگاه تربیت مدرس چطوریه؟ M.Amin.M ۱۹ ۲۸,۶۰۹ ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepidehhashemian71@gmail.com
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۸۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سامانه های شبکه تربیت مدرس | روزانه Happiness.72 ۱۴ ۸,۵۹۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۸۷۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close