زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخنامه اومد!

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
پاسخنامه اومد!
من والا یه درصدم احتمال نمیدادم سیستم حذف بشه چون سال ۹۲ سوالات بسیار افتضاحی داشتیم صورت سوال کلا غلط بود ولی حذف نشدن نهایت این بود که سوال رو تاثیر مثبت میکردن ولی امسال اینجوری!
من به کلید D اعتراض میکنم یکی از دوستان دیگه هم ظاهرا با همین سوال ۴۷ مشکل داره.
یه سوال مشترک رتبه رو ۵۰ تا جابه جا میکنه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۶۰,۱۱۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  پاسخنامه تشریحی ساختمان داده و الگوریتم دکترا ۹۶ shahmorteza ۰ ۲,۶۶۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  پاسخنامه های تشریحی شبکه دکتری Rehe1994 ۱ ۱,۶۱۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  پاسخنامه آزمون ارشد فراگیر۹۰تا۹۵ omidi95 ۰ ۹۲۰ ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: omidi95
  پاسخنامه نهایی کنکور سال های ۹۴ و ۹۵ hamed_golden ۰ ۲,۶۲۳ ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hamed_golden
  پاسخنامه پارسه کامپیوتر سال پیش (۹۴) mohammad_1m22 ۵ ۳,۶۶۸ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  درخواست پاسخنامه پارسه ایتی پارسال (لطفااا) :) shirin0101 ۳ ۲,۵۷۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: shirin0101
  معماری کامپیوتر-پاسخنامه تشریحی iCanDoIt ۶ ۵,۹۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir V

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close