زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۳۰ نرم

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط enigma2.)
۳۳۰ نرم
کنکور کامپیوتر آزمایشی بود . خودم شبکه میزنم . گفتیم شاید کارنامش به درد دوستان بخور .
Blush

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , pooyaa , haveking
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ
RE: 330 نرم
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  عجب زبانی !!! شبکه رتبت چند شده ؟ ایشالله شبکه تهران قبول شی .
مرسی اون شد ۱۱۷ . کارنامش هست . ایشالله تهران بیاد ..... نمی دونم ....Huh
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ
تبریک دوست عزیز ایشالا موفق باشی میشه بگید زبان رو از چه منبعی خوندین یا اینکه شما پایه زبانتون خیلی قوی بوده ممنون میشم جواب بدین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: enigma2
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ
۳۳۰ نرم
مرسی دوست عزیز یکی از قبلی های من کم شد پس Smile

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط enigma2.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  تبریک دوست عزیز ایشالا موفق باشی میشه بگید زبان رو از چه منبعی خوندین یا اینکه شما پایه زبانتون خیلی قوی بوده ممنون میشم جواب بدین

ممنون از لطفتون دوست عزیز . قبل از هر چیزی اینو بگم که به دلیل تغییرات زیادی که تو ضرایب کامپبوتر شد زبان این رشته اهمیتش فوقالعاده بیشتر و به نظر من سخت تر هم شد ! حتی در مقایسه با IT که رشته اصلیم هست به وضوح میشه فهمید اختلاف زیادی تو سطح سوالات وجود داره(۸۰ درصد کجا ۵۵ درصد کجا) !!
اما در رابطه به منابع و اینها .... یه چند تا از دوستان پرسیدن گفنم این جا کامل بگم . مدرک زبان خاصی ندارم نه تافل نه آیلتس نه ..... (البته اگه وقت کنم سعی دارم که بگیرم Tongue) زبانمم در سعی معمولی مایل به خوب بود اما اینا هیچ ربطی به کنکور نداره ! لم زبان کنکور کاملا فرق داره !!
حالا لمش چیه؟ لغت لغت لغت . دامنه واژگان قوی و توانایی خواندن متن ! همین ! گرامر نخوندی که نخوندی ! من خودم از تابستان شروع کردم شدیدا لغت خوندن . ابتدا ۵۰۴ بعد ۱۱۰۰ . اوایلش خیلی سخت . با یه لغت های عجیب غریبی مواجه میشی که شاید واسه خود انگلیسی زبان ها هم دو قرن یه بار استفاده شه ........ (البته ۵۰۴ نه ها ! بیشنر ۱۱۰۰) ما اگه دلسرد نشی و ادامه بدی و هروز فقط ۱-۲ ساعت این دو تا کتاب و بخونی خیلی جلو می افتی . من خودم با کتاب ۱۱۰۰ ده تا تست لغت آی تی رو صد زدم ! اما کیه گوش کنه ! بقیه رو میبینم میرن یه کتاب گرامر می خرن همچین کلفت بعد دو روزم ولش می کنن !! کلی دیدم که میگم ............ آهان کتاب سری عمومی ارشد زبان عمومی هم عالیه .... اصن معرکه است . پیشنهاد هامو میگم واسه زبان :
۱)کتاب ۵۰۴ ---> واجب و اصن بحث هم نداریم !
۲) ۱۱۰۰ ------> فقط همینو بگم بخونی بردی ! نخونی .....Angel
۳)زبان عمومی سری ارشد .... معرکست Big Grin یه بخش(فصل کتاب) مختصر و مفید هم داره واسه گرامر که خداااااست اصن .
۴)لغت پارسه هم خیلی خوبه . اما گرامرش .... ترجبحا نگاهش هم نکنید چه برسی به این که بخونید !!!
۵) برین تو ویکی پدیا شروع کنید به متن های مرتبط با رشتتون و خوندن .
همین دیگه !
اما اگه نمیزنین منو Shy کتاب ۳۵۰۰ لغت بعد ۱۱۰۰ خوبه ! با وضعیت سخت شدن زبان کامپیوتر شاید بشه گفت واجبه . نترسید این کناب ها خیلی با هم هم پوشانی دارند و کلی از لغت ها توشون مشترک هست ! از اهمیت این کتاب بگم که تست اول زبان کامپیوتر صفحه اول کتاب ۳۵۰۰ بود . (همون لغت abet Big Grin) . اگه از الان شروع کنید تابستونو از دست ندید صد درصد نتیجه خوبی میگیرید . امید وارم مفید بوده باشه
BlushBlushBlush

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  مرسی دوست عزیز یکی از قبلی های من کم شد پس Smile
خواهش Big Grin
ایشالله جایی که دوست دارید قبول شید Blush
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , rz.gh , pooyaa , elhamgh , maryam.raz
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ
۳۳۰ نرم
چه میکنه این زبان.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۳۳۰ آیتی mohsen2006 ۰ ۷۰۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen2006
  نرم شهید بهشتی یا نرم علم و صنعت یا نرم تربیت مدرس ؟ خواهش میکنم کمک لطفا unknown! ۱ ۲,۲۶۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Amoojan
  کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۳۰ نرم افزار babakab110 ۰ ۲,۲۱۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: babakab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close