زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۰ شبکه ۳۱ تجارت رشته کارشناسی شیمی

ارسال: #۳۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ
RE: 10 شبکه ۳۱ تجارت رشته کارشناسی شیمی
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ق.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  دم شما گرم....
این حرفت خیلی به دلم نشست..
روخوانی با استدلال کردن و به دست آوردن منطق یک قضیه زمین تا آسمون فرق میکنه!
ایشالا موفق باشی.... Smile

ببخشید ولی یچیزی بگم تو هدفی ک دارین
اگه رتبتون تو امنیت۲۰بشه تو شبکه هم ۲۰میشه
بعدم به نظرم شما رتبه ۱ رو واسه خودتون هدف قرار بدین چرا۲۰؟

Big Grin آخه میخوام رتبه ی ۲۰ رو هدف قرار بدم و اینقدر بخونم که ایشالا به این هدف برسم!
خدا رو چه دیدین! شاید بیشتر از رتبه ی ۲۰ خوندم و اول شدم اصن!! معلوم نیست که!CoolBig Grin

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  مرسی ... میدونم داری هندونه میزاری که شیرینی سنگین بگیری
من اصن اهل هندونه گذاشتن نیسم !! ولی شما رتبت خوب شده باید شیرینی بدی Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
باز هم تبریک Smile اصلا من تا پایان دوره ارشدت هی میتونم بهت تبریک بگم انقدر که گل کاشتی Smile
با اراده و شخصیتی که ازت میشناسم مطمئنم تو مراحل بعدی زندگیت هم به همین شدت موفق خواهی بود
مصاحبه هم عااالی بود مخصوصا قسمت توضیح منابع و روش درس خوندن
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h , khordad.girl
ارسال: #۳۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط neda.h.)
منم دوباره تبریک میگمSmile
من که معلوم نیس بیام شریف یا نه (خدا لطفا تو این "یا نه" رو نشنیده بگیرBig Grin )، ولی اگر قسمت شد، همکلاسی بودن با افراد با اراده و باشهامتی مثل شما باعث افتخاره...
تو کل زندگی موفق باشید

راستی در مورد اینکه کنار ارشد یه لیسانس کامپیوتر بگیرید( میگم کامپیوتر نه آیتی بخاطر اینکه از سال بعد احتمالا دیگه کلا شبکه امنیت میرن زیرشاخه کامپیوتر، و البته کنکور کارشناسی هم تغییراتی داشته خب، ک من زیاد اطلاع ندارم، فقط میدونم گویا به تخصص ها تفکیک شده) ، فکر خوبیه. پیشنهاد خیلی خوبی دادن. اما درمورد اینکه بخواد از طرف نظام وظیفه مشکل ساز بشه و... فکر نمیکنم اینطور باشه!! اگر قرار باشه در صورت اشکار شدنش مشکل ساز بشه که اصلا از همون اول بهتون اجازه تحصیل نمیدن! دیگه انقدرم کشکی نیست:دی من فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. شما میتونید کنار تحصیل توی دولتی، توی آزاد یا پیام نور هم یه رشته ی دیگه یا یه مقطع دیگه بخونید، اینا مشکل ندارن! اما راجب غیرانتفاعی مطمئن نیستم!
ولی یه چیز دیگه هم هست، انگار دفترچه ۹۴ وقتی اومد(که گرایش هارو جابجا کرده بودن) انگار یه تغییر جدید هم مربوط ب این موضوع بود! فکر کنم گفتن که دیگه تحصیل همزمان توی غیرانتفاعی یا پیام نور و دولتی امکان پذیر نیست. اصلا مطمئن نیستم، خودم نخوندم فقط شنیدم، حتی مطمئن نیستم درست یادم باشه چی شنیدم.
اما حداقل تحصیل توی ازاد همچنان بلامانعه!
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  منم دوباره تبریک میگمSmile
من که معلوم نیس بیام شریف یا نه (خدا لطفا تو این "یا نه" رو نشنیده بگیرBig Grin )، ولی اگر قسمت شد، همکلاسی بودن با افراد با اراده و باشهامتی مثل شما باعث افتخاره...
تو کل زندگی موفق باشید

راستی در مورد اینکه کنار ارشد یه لیسانس کامپیوتر بگیرید( میگم کامپیوتر نه آیتی بخاطر اینکه از سال بعد احتمالا دیگه کلا شبکه امنیت میرن زیرشاخه کامپیوتر، و البته کنکور کارشناسی هم تغییراتی داشته خب، ک من زیاد اطلاع ندارم، فقط میدونم گویا به تخصص ها تفکیک شده) ، فکر خوبیه. پیشنهاد خیلی خوبی دادن. اما درمورد اینکه بخواد از طرف نظام وظیفه مشکل ساز بشه و... فکر نمیکنم اینطور باشه!! اگر قرار باشه در صورت اشکار شدنش مشکل ساز بشه که اصلا از همون اول بهتون اجازه تحصیل نمیدن! دیگه انقدرم کشکی نیست:دی من فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. شما میتونید کنار تحصیل توی دولتی، توی آزاد یا پیام نور هم یه رشته ی دیگه یا یه مقطع دیگه بخونید، اینا مشکل ندارن! اما راجب غیرانتفاعی مطمئن نیستم!
ولی یه چیز دیگه هم هست، انگار دفترچه ۹۴ وقتی اومد(که گرایش هارو جابجا کرده بودن) انگار یه تغییر جدید هم مربوط ب این موضوع بود! فکر کنم گفتن که دیگه تحصیل همزمان توی غیرانتفاعی یا پیام نور و دولتی امکان پذیر نیست. اصلا مطمئن نیستم، خودم نخوندم فقط شنیدم، حتی مطمئن نیستم درست یادم باشه چی شنیدم.
اما حداقل تحصیل توی ازاد همچنان بلامانعه!
مرسی خیلی خیلی لطف دارین بانو ایشالله به احتمال زیاد شریف میارین و هم کلاسی میشیم Smile
خیلی ممنون بابت اطلاعاتی که دادین حتما این قضیه رو پیگیری می کنم

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۳۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ
خیلی ممنونم Smile ان شاالله...
راستش من الان که خودم تو دفترچه نگاه کردم چیز جدیدی راجب اون قضیه تحصیل همزمان ندیدم. پس احتمالا مثل سابق هست و مشکلی نداره. فقط یه مسئله هست اینکه اگه بخواین پیام نور یا غیرانتفاعی بخونید (که از طریق کنکور دولتیه) باید این نکته رو مد نظر داشته باشید که شما سال بعد حق شرکت توی ازمون دولتی رو ندارید به علت پذیرش در دوره ی روزانهSmile
موفق باشیییید...
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم Smile ان شاالله...
راستش من الان که خودم تو دفترچه نگاه کردم چیز جدیدی راجب اون قضیه تحصیل همزمان ندیدم. پس احتمالا مثل سابق هست و مشکلی نداره. فقط یه مسئله هست اینکه اگه بخواین پیام نور یا غیرانتفاعی بخونید (که از طریق کنکور دولتیه) باید این نکته رو مد نظر داشته باشید که شما سال بعد حق شرکت توی ازمون دولتی رو ندارید به علت پذیرش در دوره ی روزانهSmile
موفق باشیییید...
با این اوصاف باید سراغ آزاد برم
خیلی خیلی ممنون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۳۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
خیلی جالب بود ........
به نظرم شما باید تیزهوش باشید
حالا اگه یه نفر تغییر رشته بده فوقش باید مجاز میشد ۱۰ شبکه خیلیه
ماشالله....
مبارک اتون باشه

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  اگه این مطلبو خودم نمی خوندم هیچ وقت باور نمیکردم که همچین چیزی ممکنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خیلی جالب بود ........
به نظرم شما باید تیزهوش باشید
حالا اگه یه نفر تغییر رشته بده فوقش باید مجاز میشد ۱۰ شبکه خیلیه
ماشالله....
مبارک اتون باشه

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  اگه این مطلبو خودم نمی خوندم هیچ وقت باور نمیکردم که همچین چیزی ممکنه
خجالت زده شدم مرسی خیلی خیلی لطف دارین واقعا

۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم :) ان شاالله...
راستش من الان که خودم تو دفترچه نگاه کردم چیز جدیدی راجب اون قضیه تحصیل همزمان ندیدم. پس احتمالا مثل سابق هست و مشکلی نداره. فقط یه مسئله هست اینکه اگه بخواین پیام نور یا غیرانتفاعی بخونید (که از طریق کنکور دولتیه) باید این نکته رو مد نظر داشته باشید که شما سال بعد حق شرکت توی ازمون دولتی رو ندارید به علت پذیرش در دوره ی روزانه:)
موفق باشیییید...
خیلی خیلی ممنون

خواهش میکنم. من اصلاح میکنم، شرکت توی کنکور سراسری، برای پذیرفته شده های روزانه ی کنکور "سراسری" سال قبل ممنوعه، شما که کنکور تحصیلات تکمیلی دادید امسال!!!:D:D
البته گزینه ی "بدون کنکور" هم هست
ولی باز شما خودتون شرایط رو بخونید شاید چیزی در مورد کنکور سراسری تغییر کرده باشه نسبت ب گذشته
ببخشید، گفتم دوباره پست بذارم که یوقت با اشتباه من گمراه نشید
:)
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ
واقعا آفرین به شما! تبریک می‌گم. شما یه سمپادی واقعی هستید Smile
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط Densike.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  واقعا آفرین به شما! تبریک می‌گم. شما یه سمپادی واقعی هستید Smile
مرسی خیلی خیلی لطف داری دوست عزیز :دی

(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم Smile ان شاالله...
موفق باشیییید...
خیلی خیلی ممنون

خواهش میکنم. من اصلاح میکنم، شرکت توی کنکور سراسری، برای پذیرفته شده های روزانه ی کنکور "سراسری" سال قبل ممنوعه، شما که کنکور تحصیلات تکمیلی دادید امسال!!!Big GrinBig Grin
البته گزینه ی "بدون کنکور" هم هست
ولی باز شما خودتون شرایط رو بخونید شاید چیزی در مورد کنکور سراسری تغییر کرده باشه نسبت ب گذشته
ببخشید، گفتم دوباره پست بذارم که یوقت با اشتباه من گمراه نشید
Smile
مرسی خیلی خیلی زیاد که راهنماییم کردین
با این اوصاف احتمالا دنبال پیام نور برم

۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
Big Grin RE: 10 شبکه ۳۱ تجارت رشته کارشناسی شیمی
تبریک
خیلی ممنون بابت مصاحبه
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)الهیان نوشته شده توسط:  تبریک
خیلی ممنون بابت مصاحبه
خیلی خیلی لطف دارین

۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ق.ظ، توسط mohammad soto.)
تبریک میگم, مصاحبه قشنگی بود, کلی امیدوار شدم هم با این مصاحبه هم با صحبت هایی که تو یه تاپیک دیگه باهم داشتیم ^_^ . موفق باشید

Mind is Might Cool
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۴۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۵ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۷۱ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۸۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close