زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال

ارسال: #۴۶
۳۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ق.ظ
RE: سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال
(۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)zahra1991 نوشته شده توسط:  ممنون بابت لینک
مصاحبتون رو خوندم و استفاده کردم
دیسکتون که خوب شده؟؟
ممنون که وقت گذاشتید و انقد جامع تجربیاتتون رو به نگارش در آوردید.

امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق باشید

ممنون از لطفتون امیدوارم همیشه موفق باشید و امسال مصاحبه شما رو بخونیم
دیسکم که دیگه درست بشو نیست کجدار و مریض باهاش میسازم Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۶ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط ali_nemo.)
کارت خیلی قشنگ بود مرد،موفق باشی

کارت خیلی قشنگ بود مرد، ممنون و همیشه موفق باشی
۱
۰
ارسال: #۴۸
۰۶ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ
سلام دوست عزیز.
برای هوش مصنوعی کتاب راهیان ارشد خلیلی فر-عبدی پور چاپ پنجم بهار ۹۳ را می خونم ،فصل ۱۱ مباحث تکمیلی ۲ که شبکه های عصبی مصنوعی -منطق فازی -پردازش تکاملی-سیستم های خبره هست که تمامی تست هاش برای کنکور دانشگاه آزاد می باشد . این فصلو هم بخونم یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ ب.ظ)ali_nemo نوشته شده توسط:  کارت خیلی قشنگ بود مرد،موفق باشی

کارت خیلی قشنگ بود مرد، ممنون و همیشه موفق باشی
مرسی ممنون Smile همچنین شما
(۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
برای هوش مصنوعی کتاب راهیان ارشد خلیلی فر-عبدی پور چاپ پنجم بهار ۹۳ را می خونم ،فصل ۱۱ مباحث تکمیلی ۲ که شبکه های عصبی مصنوعی -منطق فازی -پردازش تکاملی-سیستم های خبره هست که تمامی تست هاش برای کنکور دانشگاه آزاد می باشد . این فصلو هم بخونم یا نه؟
اگر فصدتون شرکت توی کنکور دانشگاه آزاد نیست و سراسری مد نظرتونه نیاز نیست چون هیچ تستی از اون مباحث نمیاد
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ
مرسی از پاسختون.یک سوال دیگه هم دارم:
من تا الان چهار درس هوش مصنوعی-سیستم عامل- مدار منطقی - نظریه زبان ماشین را با حل حداقل یک بار تمام تمرینات هر چهار کتاب تمام کرده ام. در ادامه کارم می خوام معماری - آمار-زبان- فصل هایی از مدار و الگوریتم را اضافه کنم یعنی بقیه دروس را حذف می کنم و سعی میکنم به جای اون ها توی همین درس ها به تسلط برسم. به نظر شما این همه درس حذفی زیاده ؟ یعنی ممکنه کارم اشتباه باشه؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  مرسی از پاسختون.یک سوال دیگه هم دارم:
من تا الان چهار درس هوش مصنوعی-سیستم عامل- مدار منطقی - نظریه زبان ماشین را با حل حداقل یک بار تمام تمرینات هر چهار کتاب تمام کرده ام. در ادامه کارم می خوام معماری - آمار-زبان- فصل هایی از مدار و الگوریتم را اضافه کنم یعنی بقیه دروس را حذف می کنم و سعی میکنم به جای اون ها توی همین درس ها به تسلط برسم. به نظر شما این همه درس حذفی زیاده ؟ یعنی ممکنه کارم اشتباه باشه؟
خواهش میکنم
ببینید اصولا من حذف هیچ درسی از بین مشترک و اختصاصی رو توصیه نمیکنم اگر بخواید رتبه زیر ۱۰۰ به دست بیارید، حالا با حذف ریاضی مشکل خاصی پیش نمیاد و میتونید حذفش کنید ولی به نظرم با توجه به وقت خوبی که تا کنکور هست حتما همه درسهای مشترک و اختصاصی رو بخونید با یه کم تلاش میشه از پس فصلای سختشون هم بر اومد ضمن اینکه یه درسایی مثل الگوریتم و ساختمان کاملا به هم مرتبط اند و سوالات ترکیبی ازشون طرح میشه
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط simorgh-arshad.)
ممنون بابت مصاحبه خوبتون ...
چندتا سوال دارم :
۱- پایه تحصیلیتون ریاضی هست یا فنی ؟؟؟ ( منظورم اینه که از ریاضی فیزیک وارد دانشگاه شدین یا از فنی و حرفه ای ؟؟؟ )

۲ - تو چه دانشگاهی درس خوندین ؟؟؟ ( منظورم کاردانی یا کارشناسی )
آخه اون دانشگاه هایی که ما درس خوندیم اکثراً استادها چیز زیادی حالیشون نیست و تا میگی سرفصل میگن همین جزوه من کافیه و فقط به فکر دررفتن از کلاس هستن و تا چیزی ازشون میپرسی و بلد نیستن سعی می کنن آخر ترم بندازنت .

۳ - واسه منی که الان شاغلم و ساعت ۳ ظهر خسته و کوفته میرسم خونه و بعد ناهار از شدت خستگی خوابم میبره و تا نخوابم نمیتونم کاری بکنم ، بنظرتون چطوری بخونم بهتره ؟؟؟ ( یعنی میشه طوری خوند که ارشد امثال رتبه خوبی آورد و سراسری قبول شد ؟؟؟؟ )

۴ - راستی با مشغله های فکریم چیکار کنم ؟؟؟
بعضی وقتها یه سری شرط و شروط واسه خودم که اگر یه سری درسها رو نخونم حق استفاده از کامپیوتر رو ندارم ...Big Grin
بیشتر تمرکزم روی برنامه نویسی هست ( البته صرفا واسه درآمدزایی )
البته یه مشغله دیگه ای هم که هست اصرار زیاد خانواده برا ازدواج هست ...Wink
یعنی آدم متاهل میشناسین که به راحتی تونسته باشه برای ارشد درس بخونه و قبول بشه ؟؟؟ چطوری ؟؟؟ هم شاغل باشه - هم متاهل؟؟؟

۵ - راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم اینکه من الان دقیقا دوسه ساله که درسو گذاشتم کنار و اگه بخوام شروع کنم باید اولش کلا مرور کنم و با این دانشگاه افتضاحی که من رفتم باید درس ها رو از پایه بخونم ... بنظرتون میشه تا ارشد رسید ؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)simorgh-arshad نوشته شده توسط:  ممنون بابت مصاحبه خوبتون ...
چندتا سوال دارم :
۱- پایه تحصیلیتون ریاضی هست یا فنی ؟؟؟ ( منظورم اینه که از ریاضی فیزیک وارد دانشگاه شدین یا از فنی و حرفه ای ؟؟؟ )

۲ - تو چه دانشگاهی درس خوندین ؟؟؟ ( منظورم کاردانی یا کارشناسی )
آخه اون دانشگاه هایی که ما درس خوندیم اکثراً استادها چیز زیادی حالیشون نیست و تا میگی سرفصل میگن همین جزوه من کافیه و فقط به فکر دررفتن از کلاس هستن و تا چیزی ازشون میپرسی و بلد نیستن سعی می کنن آخر ترم بندازنت .

۳ - واسه منی که الان شاغلم و ساعت ۳ ظهر خسته و کوفته میرسم خونه و بعد ناهار از شدت خستگی خوابم میبره و تا نخوابم نمیتونم کاری بکنم ، بنظرتون چطوری بخونم بهتره ؟؟؟ ( یعنی میشه طوری خوند که ارشد امثال رتبه خوبی آورد و سراسری قبول شد ؟؟؟؟ )

۴ - راستی با مشغله های فکریم چیکار کنم ؟؟؟
بعضی وقتها یه سری شرط و شروط واسه خودم که اگر یه سری درسها رو نخونم حق استفاده از کامپیوتر رو ندارم ...Big Grin
بیشتر تمرکزم روی برنامه نویسی هست ( البته صرفا واسه درآمدزایی )
البته یه مشغله دیگه ای هم که هست اصرار زیاد خانواده برا ازدواج هست ...Wink
یعنی آدم متاهل میشناسین که به راحتی تونسته باشه برای ارشد درس بخونه و قبول بشه ؟؟؟ چطوری ؟؟؟ هم شاغل باشه - هم متاهل؟؟؟

۵ - راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم اینکه من الان دقیقا دوسه ساله که درسو گذاشتم کنار و اگه بخوام شروع کنم باید اولش کلا مرور کنم و با این دانشگاه افتضاحی که من رفتم باید درس ها رو از پایه بخونم ... بنظرتون میشه تا ارشد رسید ؟؟؟؟

سلام ممنونم
من از ریاضی رفتم و دانشگاه هم علم و صنعت بودم
یه ذره سخته وقتی تا ساعت ۵-۶ وقتتون رو از دست میدید ولی کار نشد نداره همچنان ۴-۵ ساعت وقت دارید برای خوندن در طول روز پس اگر تلاش کنید میتونید هندلش کنید
بعد از بیدار شدنتون تا جایی که میتونید بخونید سعی کنید حتما با برنامه های یک آزمون جلو برید و سعی کنید مرخصی هاتونو جمع کنید تا دم کنکور بتونید مرخصی بگیرید
مشغله های فکری رو بذارید کنار حتما کنکور جای مناسبی واسه این مسائل نیست فک کنم بتونید مسائلی مثل ازدواج و ... رو یه ۶ ماه تاخیر بندازید و بعدش با خیال راحت برید سراغش
معمولا مثالایی که من دیدم نتونستن همزمان با شروع تشکیل خانواده (بحث کسی که متاهل هست قبلش جداست) برای کنکور هم درس بخونن
اصلا مهم نیست شما با مطالعه این همه منابعی که وجود داره میتونید به راحتی از اول شروع کنید و فقط مهم اینه که تلاش زیادی داشته باشید
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۴ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ
سلام به شما ...سرگذشتتون خیلی جالب و پرهیجان بود.خیلی خوشحالم براتون که کم نیاوردید و ادامه دادید. ان شاءلله همیشه موفق باشید .راستش من میخواهم تو ارشد شبکه۹۵شرکت کنم.برا دروسی که به منابع شبکه اضافه شده میتونم از منابعی که شما خوندید کمک بگیرم ؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۴ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ)رستگار نوشته شده توسط:  سلام به شما ...سرگذشتتون خیلی جالب و پرهیجان بود.خیلی خوشحالم براتون که کم نیاوردید و ادامه دادید. ان شاءلله همیشه موفق باشید .راستش من میخواهم تو ارشد شبکه۹۵شرکت کنم.برا دروسی که به منابع شبکه اضافه شده میتونم از منابعی که شما خوندید کمک بگیرم ؟
سلام دوست عزیز و ممنون از لطفتون ،بله من تقریبا اکثر منابع مطرح بازار رو خوندم و از نظر خودم اون منابع بهترین بودن که معرفی کردم و امیدوارم به کار شما هم بیاد همیشه شاد و موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۵۶
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
سلام اقای صحاف نایینی
بدون اغراق می گم مصاحبه تون یکی از شیرین ترین یا شایدم باحالترین مصاحبه هایی بود که تا حالا خونده بودم بهتون تبریک مییگم
اتفاقا رتبه های یکی بالاتر ویکی پایین تراز شما یعنی رتبه های ۱۴ و۱۶ ارشد هوش امسال یعنی اقای اذرنگ و اقای شادروان هم از دانشکده ی ما بودن دانشکده ی فنی مهندسی جم (دانشکده ای به اندازه ی یک مدرسه در جنوبی ترین نقاط کشور )که اونا هم هوش شریف قبول شدند شاید اونارو هم بشناسید اگه اونهارو دیدید سلام ما را هم بهشون برسونید
باتشکر از مصاحبه خیلی باحالتون...Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alisahaf70
ارسال: #۵۷
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ ب.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  سلام اقای صحاف نایینی
بدون اغراق می گم مصاحبه تون یکی از شیرین ترین یا شایدم باحالترین مصاحبه هایی بود که تا حالا خونده بودم بهتون تبریک مییگم
اتفاقا رتبه های یکی بالاتر ویکی پایین تراز شما یعنی رتبه های ۱۴ و۱۶ ارشد هوش امسال یعنی اقای اذرنگ و اقای شادروان هم از دانشکده ی ما بودن دانشکده ی فنی مهندسی جم (دانشکده ای به اندازه ی یک مدرسه در جنوبی ترین نقاط کشور )که اونا هم هوش شریف قبول شدند شاید اونارو هم بشناسید اگه اونهارو دیدید سلام ما را هم بهشون برسونید
باتشکر از مصاحبه خیلی باحالتون...Rolleyes

ممنون از لطفتون بله حتما
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ
سلام آقای صحاف . ضمن تبریک بخاطر موفقیتتون یه سوال داشتم. من میخوام امسال در ارشد شبکه شرکت کنم . دو هفته س که شروع کردم . بنظر شما اگر همه ی دروس ریاضی رو نخونم و به جاش روی دروس تخصصی و مشترک تمرکز کنم میتونم رتبه ی زیر ۱۰۰ بیارم ان شاءالله؟؟واینکه زبان رو هم روی چند سال اخیر فقط کار کنم.مرسی که برای ما وقت میذارید.ان شاءالله در همه مراحل زندگیتون موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۵ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ
سلام .
من یکم بد خوندم تا الان.یعنی نصفه همه کتابا رو خوندم که مثلا از برنامه ازمونا جلوتر باشم...
اومدم ده روز زودتر واسه ازمون اول ۲۵درصد اولو مرور کنم دیدم هیچی یادم نیس.حتی فصلای راحته درسای راحت.خیلی بیشتر از اونی که فکر کردم وقت میبرد دوره کردنش...(هر فصل یک روز با تست)
دیگه تصمیم گرفتم فعلا روی سه تا درس تمرکز کنم و اونا رو خوبه خوب بخونم و تموم کنم با تست فراوان...بعد برم سراغ درس دیگه...بنظر شما کار درستیه؟
مطمئنم بهترین راهنمایی رو از شما میگیرم. مرسی که وقت میزارید.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط alisahaf70.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)رستگار نوشته شده توسط:  سلام آقای صحاف . ضمن تبریک بخاطر موفقیتتون یه سوال داشتم. من میخوام امسال در ارشد شبکه شرکت کنم . دو هفته س که شروع کردم . بنظر شما اگر همه ی دروس ریاضی رو نخونم و به جاش روی دروس تخصصی و مشترک تمرکز کنم میتونم رتبه ی زیر ۱۰۰ بیارم ان شاءالله؟؟واینکه زبان رو هم روی چند سال اخیر فقط کار کنم.مرسی که برای ما وقت میذارید.ان شاءالله در همه مراحل زندگیتون موفق باشید

بله مطمئن باشید میتونید مثالهای زیادی هستند که حتی با ریاضی منفی رتبه ۲۰ گرفت یا خودم که با ریاضی و زبان تقریبا صفر ۱۵ شذم تمرکزتون رو روی درسهای دیگه بگذارید و زبان رو هم خوب بزنید مشکلی پیش نمیاد و انشالا به راجتی رتبه مورد نظرتون رو میارید

(۰۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)xak0008 نوشته شده توسط:  سلام .
من یکم بد خوندم تا الان.یعنی نصفه همه کتابا رو خوندم که مثلا از برنامه ازمونا جلوتر باشم...
اومدم ده روز زودتر واسه ازمون اول ۲۵درصد اولو مرور کنم دیدم هیچی یادم نیس.حتی فصلای راحته درسای راحت.خیلی بیشتر از اونی که فکر کردم وقت میبرد دوره کردنش...(هر فصل یک روز با تست)
دیگه تصمیم گرفتم فعلا روی سه تا درس تمرکز کنم و اونا رو خوبه خوب بخونم و تموم کنم با تست فراوان...بعد برم سراغ درس دیگه...بنظر شما کار درستیه؟
مطمئنم بهترین راهنمایی رو از شما میگیرم. مرسی که وقت میزارید.
سلام دوست عزیز
به نظر شخصی من بهترین برنامه اینه که با خود برنامه آژمونها حرکت کنید نه جلوتر نه عقبتر تا جایی که میتونید سعی کنید تمام درسها رو به برنامه آزمونها برسونید این ایده که یه درس رو تموم کنید برید سراغ یه درس دیگه باعث میشه درسهای قبلی فراموش شه به نسبت وقتی که همه درسها با هم جلو میرن و با هم تموم میشن
موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۴۰۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۴۵۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  هوش رتبه ۲۷۰ سال ۹۷ sbh.am10536@gmail.com ۷ ۵,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saj65
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۸۸۴ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۷۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close