زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات

ارسال: #۱۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۶ ب.ظ
RE: مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
من آزمون های پارسه رو دادم
۱- بودجه بندی آزمون هاش خیلی زیاده به خاطر اینکه حجم مباحث ارشد زیاد هست و از اخر مهر شروع میکنه در غیر این صورت برای کسی که ار تابستون جدی خونده باشه مشکلی پیش نمیاره .
۲- در مورد سطح سوالات شاید آزمون اولش رو بگم سطح پایین تر از کنکوره ولی جامع های آخر چیزی از کنکور کمتر نداشت در صورتی که سنجش رو نگاه میکردم در مواردی آسونتر از پارسه و کنکور بود و مدرسات بالاتر از کنکور هر چند من ریاضیات پارسه رو بهتر از کنکور زدم شاید چون واقعا سر ریاضیات استرس گرفته بودم. ولی مابقی کمی تا قسمتی حدود زدن رو میدونستم و به نظرم کنکور ۹۴ کنکور نرمالی بود نمیگم آسون چون اگه اسون باشه دیگه کنکور نمیشه ولی برا کسی که نرمال خونده باشه میتونست خوب باشه به خصوص پایگاه داده و نظریه.
۳- جامعه اماری همه شون کمه ولی سنجش تو کامپیوتر واقعا کمتره ولی خوبیش اینه رتبه معادل میده پارسه رو هم شنیده بودم ضربدر ۳ کنی حدودای کنکورت البته اون آخریا دیگه من هم آخریمو ۳۷ شده بود که تقریبا در رابطه با من جواب داد .
۴- البته پاسخنامه هاش بسته به کسی که نوشته بعضی دروس خوب نیست و کامل نیست.البته من از گسسته اش راضی بودم.
امیدوارم تا جایی که تونسته باشم راهنمایی کرده باشم البته میدونم اونقدر خوب نیستم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم ولی زکات علم در نشر اونه.
یه نمونه ۵۰ درصد دوم ام دو راشتم براتون گذاشتم تابا کارنامه دادنش آشنا بشین. به نظر من پارسه خوبه.

ممنون بابت راهنمایی تمامی دوستان ،واقعا ممنون که وقت میذارید و به سوالات دوستان و بنده پاسخ میدید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سلام،رتبه آزمون مدرسان چقدر به آزمون ارشد شبیه است ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ ب.ظ
با تشکر از مطلب مفیدتون
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ
سلم به همگی
کاشکه برای امسال هم پارسالی ها بیان یه کمکی بکنند تا بتونیم یه موسسه خوب رو برای آزمونا پیدا کنیم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close