زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس های کنکور ارشد

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ
کلاس های کنکور ارشد
باعرض سلام و خسته نباشید
من کارشناسی فیزیک هستم و برای ارشد میخوام به IT تغییر رشته بدم . به پارسه مراجعه کردم گفتن چون تمام درسا برات جدیده حتما کلاسارو باید بیای(به جز زبان که سطحم خوبه).خوب من حداقل تو رشته فیزیک اینجوری بودم که کلاس به دردم نمیخورد و خودم میخوندم . حالا موندم اینهمه هزینه لازمه یا با همین کتابا و جزوه ها میشه در سطح خوبی درسارو یاد بگیرم .
البته قطعا همه درسارو کلاساشونو نمیرم ولی به نظرتون اگه ضروریه برم کدوماشوبرم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط moohammad.pn.)
کلاس های کنکور ارشد
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۲ ب.ظ)tushena نوشته شده توسط:  باعرض سلام و خسته نباشید
من کارشناسی فیزیک هستم و برای ارشد میخوام به IT تغییر رشته بدم . به پارسه مراجعه کردم گفتن چون تمام درسا برات جدیده حتما کلاسارو باید بیای(به جز زبان که سطحم خوبه).خوب من حداقل تو رشته فیزیک اینجوری بودم که کلاس به دردم نمیخورد و خودم میخوندم . حالا موندم اینهمه هزینه لازمه یا با همین کتابا و جزوه ها میشه در سطح خوبی درسارو یاد بگیرم .
این همه رشته خوب چرا آیتی ( این رشته درصد قبولش یک پنج هزارمو
ببین ۳۰ هزار نفر شرکت کننده داره بعد ۵۰ نفر تهران بر میداره
برو مهندسی مکانیک شرکت کن تعداد شرکت کنندش از it کمتره ولی ۱۵۰۰ نفر تهران بر میداره(تو فیزیک خوندی راحت تر مکانیک قبول میشی.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , NarimanN2
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ق.ظ
RE: کلاس های کنکور ارشد
سلام،
بنده هم با فرمایشات دوست خوبمون موافقم.از طرفی رشته آیتی به دلیل اینکه نسبت به سایر رشته های فنی توش ریاضی کمتر داره و به نظر میرسه با توجه به رشتتون شما دید و پایه‌ی قوی ای از ریاضی دارید به نظر منم با این درصد پذیرش پایین سراغ سایر رشته‌ها مثل مکانیک، برق و حتی نرم افزار برید موفق تر خواهید بود.ولی در صورتی که فاکتور علاقه و هدف رو به اندازه کافی دارید و از دروس آیتی یه دید کلی دارید، میتونید با تلاش زیاد به جاهای خوبی برسید و موفق بشید.همچنین با توجه به بالا بودن سطح زبانتون، بجای کلاس می‌تونید از فیلم های آموزشی بهترین اساتید دنیا که توی اینترنت موجود هست برای هر درس، بهره بگیرید.

از تو حرکت از خدا برکت..
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط ahrmb.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۲ ب.ظ)tushena نوشته شده توسط:  باعرض سلام و خسته نباشید

من شخصا هیچ کلاسی رو نرفتم و اصلا اگر کسی هم مثل خودم باشه پیشنهاد نمی کنم. شما هم مثل من علوم پایه امیرکبیر می خونید و مثل خودم کارشناسی رو خودتون گذروندید.
به نظر من تنها تفاوتی که شما با بقیه دارید اعتماد به نفسه. مطمئن باشید که اگر این مدت درسا رو مفهومی و با رویکرد حل تست بخونید از خیلی از خود بچه های کامپیوتر که حتی معدل های بالایی هم داشتند می تونید نتیجه بهتری بگیرید.
نحوه درآمدزایی خیلی از این موسسات ترسوندن دانشجوهاست. مراقب باشید.

(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)moohammad.pn نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۲ ب.ظ)tushena نوشته شده توسط:  باعرض سلام و خسته نباشید
این همه رشته خوب چرا آیتی ( این رشته درصد قبولش یک پنج هزارمو
ببین ۳۰ هزار نفر شرکت کننده داره بعد ۵۰ نفر تهران بر میداره
برو مهندسی مکانیک شرکت کن تعداد شرکت کنندش از it کمتره ولی ۱۵۰۰ نفر تهران بر میداره(تو فیزیک خوندی راحت تر مکانیک قبول میشی.
چرا ما سرونوشت خودمون رو به آسونی و یا سختی مسیرمون گره بزنیم. واقعا چرا باید برن مکانیک بخونند وقتی علاقه دارند به آیتی. اگر واقعا علاقه داشته باشند به آیتی مطمئنا بهترین نتیجه رو خواهند گرفت.
توی دوران کارشناسی به اندازه کافی افراد سمت و سوی غیر علاقشون میرن حداقل توی تحصیلات تکمیلی که یک فرصت اختیاری توی زندگیمون هم هست این اشتباه رو نکنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۵ ق.ظ
کلاس های کنکور ارشد
ولله من جای تو بودم همون فیزیک ادامه میدادم چون با رتبه هزار هم میتونی دولتی قبول شی ولی ای تی خیلی پذیرشش پایین هس بچه ها هم اشاره کردند واقعا دانشگاه ها خیلی کم میگیرن باور کن
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ
کلاس های کنکور ارشد
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  ولله من جای تو بودم همون فیزیک ادامه میدادم چون با رتبه هزار هم میتونی دولتی قبول شی ولی ای تی خیلی پذیرشش پایین هس بچه ها هم اشاره کردند واقعا دانشگاه ها خیلی کم میگیرن باور کن
فرمایشتون درسته ولی فکر نکنم اگه بخوام توفیزیک بمونم دیگه بخوام حتی ارشد بخونم براش
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  من شخصا هیچ کلاسی رو نرفتم و اصلا اگر کسی هم مثل خودم باشه پیشنهاد نمی کنم. شما هم مثل من علوم پایه امیرکبیر می خونید و مثل خودم کارشناسی رو خودتون گذروندید.
به نظر من تنها تفاوتی که شما با بقیه دارید اعتماد به نفسه. مطمئن باشید که اگر این مدت درسا رو مفهومی و با رویکرد حل تست بخونید از خیلی از خود بچه های کامپیوتر که حتی معدل های بالایی هم داشتند می تونید نتیجه بهتری بگیرید.
چرا ما سرونوشت خودمون رو به آسونی و یا سختی مسیرمون گره بزنیم. واقعا چرا باید برن مکانیک بخونند وقتی علاقه دارند به آیتی. اگر واقعا علاقه داشته باشند به آیتی مطمئنا بهترین نتیجه رو خواهند گرفت.
توی دوران کارشناسی به اندازه کافی افراد سمت و سوی غیر علاقشون میرن حداقل توی تحصیلات تکمیلی که یک فرصت اختیاری توی زندگیمون هم هست این اشتباه رو نکنیم.
به خاطر راهنمایی و دلگرمی تون بسیار ممنونم . دقیقا با حرفاتون موافقم و دیگه فکر نکنم بتونم رشته ای رو به اجبار انتخاب کنم . جدا امیدوارم علاقه و تلاش واسه دادن کنکور خوب کافی باشهUndecided Rolleyes
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)tushena نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  ولله من جای تو بودم همون فیزیک ادامه میدادم چون با رتبه هزار هم میتونی دولتی قبول شی ولی ای تی خیلی پذیرشش پایین هس بچه ها هم اشاره کردند واقعا دانشگاه ها خیلی کم میگیرن باور کن
فرمایشتون درسته ولی فکر نکنم اگه بخوام توفیزیک بمونم دیگه بخوام حتی ارشد بخونم براش
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  من شخصا هیچ کلاسی رو نرفتم و اصلا اگر کسی هم مثل خودم باشه پیشنهاد نمی کنم. شما هم مثل من علوم پایه امیرکبیر می خونید و مثل خودم کارشناسی رو خودتون گذروندید.
به خاطر راهنمایی و دلگرمی تون بسیار ممنونم . دقیقا با حرفاتون موافقم و دیگه فکر نکنم بتونم رشته ای رو به اجبار انتخاب کنم . جدا امیدوارم علاقه و تلاش واسه دادن کنکور خوب کافی باشهUndecided Rolleyes
حتما اینطوره، تلاش و علاقه شروط لازم و کافی هستند. یکی از نقاط ضعف خودم رو اعتماد به نفسم میدونم. شاید نتیجه خیلی بهتری میتونستم بگیرم. نصیحت :دی میکنم شما روی اعتماد به نفست کار کن. انشالله موفق میشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۴۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۳۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۷۶ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۰ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۲۸۰ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۹۹۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close