زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا کلاس کنکور پیشنهاد بدین

ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط ati.nasl.)
سلام دوستان
من میخوام امسال کنکور شرکت کنم ،کلاس کنکور میخوام برم ولی نمیدونم کجا! بچه هایی که تجربه خوبی دارن از کلاس کنکوراشون بگن لطفا!
من خودم مشهد میخوام،دوستمم شیرازه واسه اونم اگه میدونید بگید.
ممنون
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ
RE: لطفا کلاس کنکور پیشنهاد بدین
flowerirani
مطمئن هستید با یک جلسه کلاس رفتن میشه گفت کلاس خوبی هست؟
HuhExclamation
۱
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
بهترین ویس ها و جزوه ها در اختیار همه هست. یعنی قبلا" یه عده رفته اند کلاس و زحمتش را کشیده اند.
مطمئن هم باشید اساتید تو کلاسها چیز جدیدی ندارند که اضافه کنند . حداکثر تستهای سال جدید را حل کنند.
وقت و پولتون را تلف نکنید.
موسسه کنکور حداکثر فقط برای کنکور آزمایشی میتونه مفید باشه. حالا یکی بگه از تهران پروازی میان ، یکی بگه هواپیمای شخصی دارند ، یکی بگه در حال حد نصاب هستند و ..... فقط بدونید بعضیها عوامل بازاریابی این کلاس کنکورا هستن ، مواظب جیب خودتون وجیب باباتون باشید با یک صدم هزینه کلاس کنکور یا حتی کمترش میتونید کلاس را ببرید تو خونه تون بدون پول ریختن تو جیب موسسات ،بدون رفت وآمد و اتلاف وقت و خیلی ریسکهای دیگه.

پ.ن: ببخشید که من باور نمیکنم شما که این تاپیک را ایجاد کرده اید بازاریابی نمیکنید.!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط ILOVEMOHAMMAD.)
سلام
پیام نور کارشناسی ام گذروندم ولی اول مهر میرم یک دانشگاه تو تهران(احتمالا علم وصنعت)
نتیجه کارم بخش عظیمیش مربوط به کلاس کنکور هست
به شما(ALI) پیشنهاد میکنم اینطوری به قضیه نگاه نکنید و به بقیه هم اینطوری توصیه نکنید
میدونید چه چیزی تو کلاس کنکور مهمه
اینه که شما تو پرسش و پاسخ های کلاس همکاری کنید وشیوه فکر کردن به مسائل یاد بگیرید یکی براتون رفع اشکال کنه
بهتون بگم من وخیلی از آدم هایی که میشناسم اگر کلاس برن درس میخونند یعنی جو روانی کلاس باعث انگیزش میشه
مثلا مجبوری بری کلاس وگرنه کلاس از دست میدی
ولی ویس رو ممکن مدام عقب بندازی
خیلی دیدم چند سال پشت کنکور ممیمونن چون با توجه به روحییات خودشون تصمیم نمیگیرن
کاری که شما میگی برای عده کمی خوبه
کلاس کنکور استاد به نامی نرفتم کلاس استادی رفتم که وقت میگذاشت و از کارش کم نمیگذاشت.+
موفق باشید
۵
۲
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط A L I.)
من نمیخوام تاپیک بحث من و شما باشه ولی:
اول اینکه من خودم هم تو یه کلاس کنکوری فعالیت آموزشی دارم ولی توصیه میکنم بچه ها وقت و پولشون را تلف نکنند.
دوم اینکه دوست گرامی کلاس کنکور معمولا" جای بحث آنچنانی نیست. شما تعداد ساعت یه درس سه واحدی که کلاس کنکور براش میذارند را با حجم درس مقایسه کنید متوجه میشید که جای بحث انچنانی مثل کلاس دانشگاه نداره.
حتی بعضیها تو کلاس کنکور میخوان یه مسئله از استاد بپرسند در ۹۰ درصد مواقع استاد محترم می پیچونه یا در حد راهنمایی سطحی میکنه.
از طرفی بعضی سوال و جوابهای خیلی سطحی به بقیه آسیب میزنه چون وقت کلاس را میگیره. بعضیها تو کلاس کنکور میان اصلا" کتاب را باز نکردند . مبحث را هیچوقت نخوندند . پیشنیازهاش را هم تو یه دانشگاه دور افتاده با ۱۰ پاس کردن.

اتفاقا" کاری که من گفتم برای اکثریت خوبه. شما مراجعه کنید بهمین مصاحبه های مانشت که رتبه های کنکور کردند. بالای ۹۹ درصدشون کلاس کنکور نرفته اند. حتی اونهاییکه پیام نور بوده اند و الآن دانشگاه تهران میخونن. هست دیگه برید ببینید.

جو روانی اش از دو جهت تاثیر منفی داره:
اگه سطح درسی تون خوب باشه کاملا" حس تلف کردن پول و وقت بهتون دست میده . چون اساتید تو کلاس کنکور تو سطح متوسط یا کمی بالاترش درس میدن که خیلی سوال انگیز نباشه.
اگه سطح درسی تون تو اون درس بد باشه هم این حس را دارید که چرا بقیه متوجه میشن و شما متوجه نمیشید که باز داغون کننده اس.
اینکه موسسات کنکور بابت پول سنگینی که به جیب میزنن دوست دارن به کنکوریا بقبولونن که اگه کلاس بیای دیگه کارت درسته هم ترفند این موسسات هست. چون اگه کسی در حداقل کاری که میکنه جزوه را نخونه و تست نزنه هر چی هم کلاس بره به نتیجه نمیرسه.
مثلا" کاملتر از کلاس معماری دکتر گودرزی تو مکتبخونه یا ویس دکتر کارگهی تو نظریه یا ویس و کتاب دکتر حقیقت تو سیستم عامل یا یا ریاضی مهندسی دانشگاه شریف تو مکتبخونه کدوم کلاس کنکور میتونه مفید باشه.؟؟
شما رتبه و کارنامه تون را هم گذاشته اید.؟؟
۵
۰
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ق.ظ
سلام دوست عزیز
در شیراز من خبر موثق دارم که موسسه دانش نوین کلاس های کنکوری رو داره برگزار میکنه
و به دوست شما توصیه اکید میشود که بهره ی کافی از این کلاسا ببرد

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط flowerirani.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ)rasol_1394 نوشته شده توسط:  flowerirani
مطمئن هستید با یک جلسه کلاس رفتن میشه گفت کلاس خوبی هست؟
HuhExclamation

تقریبا اره چون به دیدی از این درسها دارم
اما نه بطور کامل حداقلش این که از ساتادهای شهرستانی به مراتب بهتر هستند و قطعا نتیجه بیشتری میده

(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  بهترین ویس ها و جزوه ها در اختیار همه هست. یعنی قبلا" یه عده رفته اند کلاس و زحمتش را کشیده اند.
مطمئن هم باشید اساتید تو کلاسها چیز جدیدی ندارند که اضافه کنند . حداکثر تستهای سال جدید را حل کنند.
وقت و پولتون را تلف نکنید.
موسسه کنکور حداکثر فقط برای کنکور آزمایشی میتونه مفید باشه. حالا یکی بگه از تهران پروازی میان ، یکی بگه هواپیمای شخصی دارند ، یکی بگه در حال حد نصاب هستند و ..... فقط بدونید بعضیها عوامل بازاریابی این کلاس کنکورا هستن ، مواظب جیب خودتون وجیب باباتون باشید با یک صدم هزینه کلاس کنکور یا حتی کمترش میتونید کلاس را ببرید تو خونه تون بدون پول ریختن تو جیب موسسات ،بدون رفت وآمد و اتلاف وقت و خیلی ریسکهای دیگه.

پ.ن: ببخشید که من باور نمیکنم شما که این تاپیک را ایجاد کرده اید بازاریابی نمیکنید.!

==============
مستر محمد شما باز اومدی مثل تاپیک کتاب مهندس طورانی حاشیه درست کنی
اقا چه اجباری هست شما نرید
من خودم اونجا از شما حمایت کردم اما اینجا وقتی خودم دارم رایگان جزوات همه این استادها رو رایگان اهدا میکنم اونوقت بازاریاب کی میتونم باشم؟ حداقل به ۴۰ نفر هم جزوه دادم میتونید برید از بچه ها راجب هزینه ها سوال کنید
جان مادرت انقدر بدبین نباش اگرهم موافق نیستی نباش اما قضاو.ت نکنید
بعدشم نظر من این کلاسها محرک خوبی هست ادم توی خونه یه نواخت خوندن تکراری میشه واسش
بر خلاف شما من هیچ موسسه کنکوری رو برای کنکور ازمایشیشون قبول ندارم چون سوالات موسسات نرمال نیست به هیچ وجه
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ق.ظ
نمیدونم روی صحبت شما flowerirani با کی هست ولی من منظورم شما نبودید. شما لطف دارید که جزوه ها و ویس ها را رایگان میدین.

ولی باور کنید که تو مانشت افراد بازاریاب موسسات کنکور زیادند. اول خودشون را داوطلب کنکور نشان میدن. بعد میگن ما تحقیق کردیم فلان موسسه عالیه. اینهم شده تریک اینجا.

قبلنا این چیزا نبود. همه روراست بودند. از وقتی خود مانشت رفت زیرمجموعه مدرسان شد بقیه هم واسه اینکه از این موقعیت عقب نیفتند شروع به فعالیت کردند.
من خیلی صریح میتونم بگم حتی یکی از مدیران اینجا از کارمندان فعال یکی از موسسات کنکور هست که من بخوبی میشناسمشون. البته اشکالی هم نداره کسی کارمند جایی باشه ولی مانشتی که بعنوان محل کار خیر ایجاد شده الان دیگه جو قدیم را نداره !

شما استثنایی هستید که جزوه رایگان و ویس رایگان میدید. من به شخصه از شما ممنونم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ
کلاس فقط در صورتی خوبه که تو اون درس خیلی ضعیف باشی و اینکه اون کلاس و استادش خوب باشه و همچنین تعداد کلاس ها زیاد نباشه یعنی تعداد درسایی که میری کلاس کم باشه . اگه مصاحبه ها رو دیده باشید اکثر رتبه های خوب کلاس نرفتن .
به نظر من هم یه کتاب خوب بهتر از کلاسه چون همه ی نکات رو گفته و سوالای بیشتری رو حل کرده. در مورد ویس هم اصلا دید خوبی ندارم مگه اینکه اون ویس به همراه جزوه همون کلاس باشه که در این صورت ممکنه مفید باشه.
در کل من مخالف کلاس نیستم چون کسایی رو دیدم که کلاس رفتن و اون درس رو تو کنکور ترکوندن و کسایی رو هم دیدم که چند تا درس رو کلاس رفتن و آخرش هم هیچی.
پس این بستگی به خود شما داره که از کلاس چطوری استفاده کنید می تونید به عنوان محرک برای خوندن خودتون استفاده کنید و یا اینکه مثل درسای دانشگاه فقط برید سر جلسه و وقتی بیرون اومدید همه چیز رو فراموش کرده باشید.
در کل با شرایط خودتون تصمیم بگیرید .

زندگی عقیده است و جهاد
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۷ ب.ظ
والا من مدار شدم ۲۰
معماری ۱۹/۵
تو شیرازم درس خوندم دولتی
ولی وقتی سر کلاس دکتر اجلالی نشستم چیزایی که اول گفت
رو عمرا میتونستم تو کتابی یاد بگیرم
یا بفهمم
کلاس خوبه واسه کسایی که درس نمیخونن یا برنامه ریزی درست و حسابی ندارن
کلاس بهت جهت میده
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ
بزرگوار(ALI) شما چطور میتونید مخالف عقیدتون کار کنید
شما که مخالف کلاس کنکور هستید چطور تو یک موسسه کنکور کار میکنید؟Huh
کارنامه براتون میفرستم
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط rasol_1394.)
floweriraniشما دارید آشکارا تبلیغ میکنید تا دیروز اسم استاد مورد نظرتون میاوردید حالا امروز ویرایش کردید شماره هم میدید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۰۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۴۹ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۴۹۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۸۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۵۸ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۲۹۲ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close