زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوابگاه های دانشگاه تهران

ارسال: #۶۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ
من منفی و مثبت نمی‌تونم بدم کلا. نمی‌دونم چرا. فقط سپاس می‌تونم بزنم. خیلی خیلی وقته همینطوره.
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
RE: خوابگاه های دانشگاه تهران
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دست به منفی دادن دوستان چه خوب شده ، سوال میپرسن منفی میدن Smile) - - - - - - -

جای شکر داره به جای منفی،دکمه شلیک نذاشتن Big Grin
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۶۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ
واقعنا Smile)
۱
۲
ارسال: #۶۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط Tehran_95.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)bita225 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دست به منفی دادن دوستان چه خوب شده ، سوال میپرسن منفی میدن Smile) - - - - - - -

هر کسی نظری داره. به نظرم منفی برا زمانی که یک پست یه جور ایی خط قرمزهای کلی رو رد کنه. نه اینکه مثلا با نظر شخص من متفاوت باشه منفی بدم.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

Huh
۲
۵
ارسال: #۶۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)bita225 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دست به منفی دادن دوستان چه خوب شده ، سوال میپرسن منفی میدن Smile) - - - - - - -

هر کسی نظری داره. به نظرم منفی برا زمانی که یک پست یه جور ایی خط قرمزهای کلی رو رد کنه. نه اینکه مثلا با نظر شخص من متفاوت باشه منفی بدم.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

Huh

مشکل اینجاست که هر کسی خط قرمز کلی رو یه جور واسه خودش تعریف می کنه و بر اساس اون منفی می ده. به نظر من آدمای واقعبین هستن که نرمال ترین خط قرمز کلی رو تعریف می کنن و منفی دادنشون هم به جاست
۱
۱
ارسال: #۶۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دست به منفی دادن دوستان چه خوب شده ، سوال میپرسن منفی میدن Smile) - - - - - - -

خیلی وقتا فرد منفی دهنده قبل از اینکه پست موردنظر رو بخونه اول منفیشو میده بعد پست رو میخونهBig Grin دلیلشم خصومت با اون فرده. و حتی خیلی وقتا کسی که منفی میده با اون پست موافقه اما چون قبلا تو فلان تاپیک ۱کدرورتی بینشون پیش اومده بازم منفی میده.
البته در کل بنظرمن مثبت و منفی خیلی ملاک نیست که ۱پست مطالبش درسته یا غلط؛ چون همیشه اکثریت دلیل بر حقانیت نیست.
حالا از همه ی اینا جالب تر اینه که من خودم بارها دیدم طرف تو مانشت پست میذاره و آخرش میگه: <خواهشا منفی ندید من فقط نظرمو گفتم> یا <امیدروارم از حرفای من برداشت بدی نشه و منفی ندید>. HuhRolleyesShyHuh

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۴
۱
ارسال: #۶۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ ب.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  دقیقاً مسئله اینه محیط زندگی به شدت روی راندمان درسی و آرامش فکری دانشجو تاثیر داره. و اصولاً نباید کیفیت فدای کمیت بشه. من معتقدم درس خوندن تو دانشگاهی که تو شهر خود آدم قرار داره و خونه اش اونجاست خیلی خیلی راحت تر از خوابگاه تو شهر غریبه چون لا اقل یه سری کارا تقسیم میشه، آرامش ذهنی وجود داره و آدم چند تا دلسوز داره. متاسفانه الان محیط خوابگاه مثل گرمخانه شده، فقط ماکزمیم تعداد دانشجویی که می تونن رو تو چند متر مربع می چپونند و انتظار سلامت روانی و پیشرفت درسی رو هم دارند و بابت این چند متر مربع جا و غذای بی کیفیتشون از بالا هم به آدم نگاه می کنند و منت هم می گذارند.

با تمام این اوصاف، هر سال بیش‌تر بچه‌های رنک ۱ تا ۱۰ رشته‌های مختلف تو دانشگاه ما خوابگاهی بودن Smile
وقتی یه استان و شهرای اطرافش ۶۰ درصد ظرفیت (و در بعضی رشته ها مثل فناوری اطلاعات ۸۰ درصد) ظرفیت رو در دست دارن و بقیه کشور باید سر ۴۰ درصد (یا ۲۰ درصد) بجنگن عجیب نیست که بچه های شهرستانی شاخص باشن. اما نگین ندیدین که من باور نمی کنم. من خودم دوستای زیادی داشتم که به خاطر جو مزخرف خوابگاه کلا از کجا به کجا رسیدن... من وقتی یاد اینترنت خوابگاه و مشکلاتی که برام درست کرد میفتم حالم از تمام نظام آموزشی ممکلت به هم میخوره.

بحث این که خوابگاه نباید مانع موفقیت بشه قبوله! اگر یه نفر از دست و پا فلج باشه که هم نباید این مانع موفقیت بشه! اما موضوع اینه که نباید نسبت به این شرایط ساکت بود ( یا این که سعی کنیم به خودمون احساس رضایت مصنوعی و چقدر زندگی زیبا هست الکی تزریق کنیم) و کلا حرف بچه ها چیز دیگه ای هست...

ببخشید کنجکاو شدم اینترنت خوابگاه چرا براتون مشکل ایجاد کرد؟ از لحاظ privacy می گین یعنی؟
نه منظورم مشکلات فراوان اتصال و ضعیف بودنش بود.
۳
۰
ارسال: #۶۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  

خیلی وقتا فرد منفی دهنده قبل از اینکه پست موردنظر رو بخونه اول منفیشو میده بعد پست رو میخونهBig Grin دلیلشم خصومت با اون فرده. و حتی خیلی وقتا کسی که منفی میده با اون پست موافقه اما چون قبلا تو فلان تاپیک ۱کدرورتی بینشون پیش اومده بازم منفی میده.
البته در کل بنظرمن مثبت و منفی خیلی ملاک نیست که ۱پست مطالبش درسته یا غلط؛ چون همیشه اکثریت دلیل بر حقانیت نیست.
حالا از همه ی اینا جالب تر اینه که من خودم بارها دیدم طرف تو مانشت پست میذاره و آخرش میگه: <خواهشا منفی ندید من فقط نظرمو گفتم> یا <امیدروارم از حرفای من برداشت بدی نشه و منفی ندید>. HuhRolleyesShyHuh
بعضی هام میبینم پستی که گذاشته شده توسط دیگران یکی دو تا منفی یا مثبت داره قبل خوندن اونی که بیشتره رو میدنUndecided

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۴
۴
ارسال: #۶۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ق.ظ
سلام میبخشید ولی موضوع خوابگاههای دانشگاه تهران هست به این فکر کنین یکی که میخواد همچین اطلاعی داشته باشه باید چه قدر موضوعاتی که اصلا بهش ربطی نداره رو باید رد کنه که شاید به اون مطالبی که مد نظر داره برسه خواشا در مورد موضوع تایپک صحبت بشه این بحثها رو هم براش تایپک جداگانه درست کنید که هر کسی تو کمترین زمان به چیزی که میخواد برسه.
خیلی ممنون

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi
ارسال: #۷۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ
سلام دانشگاه مالک اشتر تهران خوابگاه هاش کسی خبر داره کجاست و چطوری هس؟چن نفره اند؟سرویس برای رفت آمد داره؟ امکاناتش چین؟

باتشکر

[تصویر:  20100127104735210_6b3v67s.gif]

اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ
خدایا ببخش آن گناهانى را که مانع قبول دعاهایم میشود (فرازی از دعای کمیل)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۷۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ
دوستان دانشگاه تهرانی ممنون می شم راهنمایی کنید. هر چی تماس می گیرم امور خوابگاه ها جواب نمی ده.

۱- آیا همون روز دوشنبه هفته بعد که ثبت نام حضوری هستش می تونم در خوابگاه مستقر بشم یا باید برگردم شهر خودم و منتظر باشم؟
۲- تشک و بالش و پتو باید آورد؟
۳- می تونم هم اتاقی ها رو همون اول خودم انتخاب کنم؟
۴- هزینه خوابگاه و ژتون غذا چقدر شده؟ همون ۱۵۰ هزار تومان و هزار تومان هستش؟
۵- کل هزینه را اولش می گیرن؟

ممنون.
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ
خیلی ممنون از لطف شما. ممنون می شم در مورد سوال اول هم راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از لطف شما. ممنون می شم در مورد سوال اول هم راهنمایی کنید

آدرس سایت خوابگاه‌های دانشگاه تهران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست. فکر می‌کنم بخوان اطلاع بدن در این مورد باید همونجا اطلاع‌رسانی کنن. من خودم هم همین سوالو دارم الان.
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از لطف شما. ممنون می شم در مورد سوال اول هم راهنمایی کنید

آدرس سایت خوابگاه‌های دانشگاه تهران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست. فکر می‌کنم بخوان اطلاع بدن در این مورد باید همونجا اطلاع‌رسانی کنن. من خودم هم همین سوالو دارم الان.

از یکی از دانشجوها پرسیدم گفت می شه مستقر شد. اما شروع کلاس ها معمولا هفته بعدش هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: missi90 , Mahsash , website.expert
ارسال: #۷۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ
البته همون آقای دانشجو هم بهم گفت مثل اینکه سلف تغذیه از شروع کلاس ها شروع به کار می کنه. اگر از دوشنبه غذا ندن نمی شه مستقر شد. باید منتظر شروع کلاس ها موند. باز مطمئن شدم به بقیه هم اطلاع می دم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۵۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close