زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جلسه دفاعیه

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط messi1991.)
Question جلسه دفاعیه
دوستان خیلی استرس روز دفاع رو دارم و نمیدونم باید چیکار کنم و چه چیزایی رو تو جلسه دفاع لازمه رعایت کنم.
لطفاً کسایی که تجربه دفاع از پایان نامه دارن، تجربیاتشون رو بگنAngel
مثلاً اینکه چطور ارائه بدم، چطور استرسم رو کنترل کنم، نحوه صحبت کردن (کتابی یا عامیانه)، داور ممکنه چه سئوالاتی بپرسه و ... .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ
RE: جلسه دفاعیه
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  برای دفاع لازم نیست کتابی صحبت کنید. همین طوری معمولی صحبت کنید.
یکم زودتر برید که پروژکتور و چیزهای دیگه رو کنترل کنید. همین زودتر رفتن باعث میشه استرستون کمتر بشه. اگر پذیرایی هم لازمه از قبل وسایلش رو تدارک ببینید.
داور هم از همون چیزهایی که داخل پایان نامه است سوال میکنه. البته فکر کنم شما کارشناسی هستید پس اصلا استرس نداشته باشید. تاجایی که دیدم برای کارشناسی اصلا سخت گیری نمی کنند.
موقع شروع هم استرس داشتید عادیه. همه همین طوری هستند. این استرس کم کم کمتر میشه و اصلا دیگه متوجه نمی شید. بعد از دفاع هم چند تا سوال میپرسند. اگر اشکالی داشته باشه هم همون جا میگن. مثلا اشکالات نگارشی.
اصلا هم نگران نباشید. مخصوصا که کارشناسی هم هستید. ایشالله همه چیز خوب پیش میره.
ممنون از جوابتون Aurora خانوم*
حقیقتش من بیشتر از ارائه دادن اونم با پاورپوینتی که فقط تیتروار درباره موضوع گفته شده استرس دارم، چون من تا حالا هر چی ارائه دادم سعی کردم همه متنی که میخوام ارائه بدم رو تو پاورپوینت بذارم، میدونم کار اشتباهیه؛ولی خب این به این دلیل نیست که مثلا من درباره موضوعی که میخواستم ارائه بدم اطلاعات نداشتم اتفاقاً اطلاعات میداشتم اون شاید زیادی، ولی خوب استرس زیادم میگرفتم و میترسیدم از اینکه اگه بخوام تیتر وار تو پاورپوینت بذارم و برم ارائه بدم مطالب یادم بره و نتونم ارائمو شروع کنم و اگه شروع کنمم شاید نصفه بمونه.
این موضوع خیلی آزارم میده(میترسم) که بخوام فقط تیتروار ارائه بدمSad
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  سلام اصلا نگران نباشید.
قبل از دفاع ،جلسه دفاع رو برای خودتون شبیه سازی کنید و برای یک نفر ارائه بدید.معمولا استاد مدعو قبل از دفاع داکیومنت رو میخونه و ایرادات نگارشی رو هم در جلسه دفاع بهتون میگه و از ارائه اتون هم در مورد مباحثی که شرح دادید سوال میپرسه.کل دفاع ۲۰ دقیقه است نهایتا ۳۰

۵ دقیقه استرس و لرزش صدا چیز طبیعیه و بهش ایراد نمیگیرن ولی بعد از اون به عنوان پوئن منفی داخل ارائه است.

ایشالله همه چیز خوب پیش میرهSmile
سلام آفاق خانوم
اونطوری که استاد راهنمام میگه وقت ارائه ۱۵ دقیقه هستش، چی بگم والا میدونم اعتماد به نفسم پایینه و من فقط از همون ارائه (تیتروار) میترسم که یادم بره متن اصلی رو؛ و گرنه که استرس چند دقیقه اول ارائه یه چیز عادیه، إنشاءا... کاری که گفتین هم انجام میدم؛ امیدوارم بتونم از پسش بربیام.
واقعا ممنون از حرفاتون، بهم دلگرمی میدنAngel
سعی میکنم تا روز دفاعم تو این زمینه با دوستای گل مانشتی در ارتباط باشم که از صحبتای خوبشون انرژی بگیرم. Smile Wink
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ
جلسه دفاعیه
چند بار ارایه رو از حفظ برای خودت بگو یادت نمی ره ... به مفهوم چیزایی که می گی فکر کنی یادت نمی ره...اگه یادت هم رفت بداهه بگو . من اریه ام رو حدود ۱۲ دقیقه تنظیم کرده بودم البته مسایلی پیش اومد که همون قدر هم نگفتم که ربطی به موضوع نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: messi1991
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط messi1991.)
خدایا شکرتHeart که با چنین سایتی آشنا شدم و تو چنین مواقعی دوستانی هستن که راهنمائیم کنن و با حرفاشون درگیری ذهنم کمتر میکننSmile
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چند بار ارایه رو از حفظ برای خودت بگو یادت نمی ره ... به مفهوم چیزایی که می گی فکر کنی یادت نمی ره...
ببخشید این بخش از حرفتون که گفتید اگه یادم رفتم بگم به بداهه بگم که تا ۱۲ دقیقه تنظیم کرده بود میشه این قسمتشو " البته مسایلی پیش اومد که همون قدر هم نگفتم که ربطی به موضوع نداره." واضحتر بگید، بگم چه مسائلی پیش اومد که همون قدر هم نگفتم که .....؟
البته امیدوارم که چنین مشکلی پیش نیاد ولی واسه اطمینان میپرسم .
+درسی که بهم میدید باید خوب یاد بگیرم دیگهTongueBig Grin
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  درستش همینه که تیتروار بنویسید ولی حالا یکم توضیح بزارید اشکال نداره ولی زیاد نشه مثل روزنامه بشه. مثلا یه حالتی باشه که نکات کلیدی باشه که نگاه کنید یادتون بیاد.
بعدشم تو ورق حتما برای خودتون بنویسید که یادتون رفت به برگه نگاه کنید.
...........................
انشالله همه چی خوبه.
اشکال نداره با خودم برگه ببرم ایراد نمیگیرن(استاد راهنما یا داور واسه بردن برگه مانعم نمیشن)؟
ممنون، إنشاءا... همین طور که میگید بشهAngel
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ق.ظ
جلسه دفاعیه
همه نکاتو دوستان گفتن. قبل جلسه یک عدد قرص پروپرانولول ۱۰ یا ۲۰ بخورید هم برای کاهش استرس موثر هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , messi1991
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
جلسه دفاعیه
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  همه نکاتو دوستان گفتن. قبل جلسه یک عدد قرص پروپرانولول ۱۰ یا ۲۰ بخورید هم برای کاهش استرس موثر هست.
واسه بعد از جلسه دفاع چه قرصی پیشنهاد میکنی دکتر Tongue Big Grin
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  همه نکاتو دوستان گفتن. قبل جلسه یک عدد قرص پروپرانولول ۱۰ یا ۲۰ بخورید هم برای کاهش استرس موثر هست.
برای بعد دفاع همون آب قند کفایت می کنهCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , messi1991
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ
جلسه دفاعیه
من منظورم رو بد بیان کردم این ها دو تا جمله جدا بود گفتم:
اگه یادت هم رفت بداهه بگو یعنی اگر دقیقا آن چیزی که حفظ کرده بودی رو یادت رفت فی البداهه پروژه ات رو توضیح بده صرف نظر از اینکه چی قبلا آماده کرده بودی که بگی.
جمله بعدی ربطی به این فی البداهه توضیح دادن نداشت راجع به زمانش بچه ها گفتن گفتم من هم تایم ارایه خودم رو گفته باشم تنظیم کرده بودم حدود ۱۲ دقیقه شه ولی در عمل برای من شرایط خاص پیش آمد آن زمان کلاس خالی نبود و ... از ۱۲ دقیقه هم کمتر شد.
ارسال: #۱۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ)messi1991 نوشته شده توسط:  دوستان خیلی استرس روز دفاع رو دارم و نمیدونم باید چیکار کنم و چه چیزایی رو تو جلسه دفاع لازمه رعایت کنم.
لطفاً کسایی که تجربه دفاع از پایان نامه دارن، تجربیاتشون رو بگنAngel
مثلاً اینکه چطور ارائه بدم، چطور استرسم رو کنترل کنم، نحوه صحبت کردن (کتابی یا عامیانه)، داور ممکنه چه سئوالاتی بپرسه و ... .
من هم چند روز دیگه دفاعیه کارشناسی دارم و فکر میکنم اگه تسلط روی موضوع + کمی تمرین داشته باشید ان شاالله مشکلی پیش نمیاد.چیز خاصی نیست نگران نباشید.Smile
ارسال: #۱۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط messi1991.)
ممنون از همه دوستان بابت توصیه هاشون*
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  همه نکاتو دوستان گفتن. قبل جلسه یک عدد قرص پروپرانولول ۱۰ یا ۲۰ بخورید هم برای کاهش استرس موثر هست.
برای بعد دفاع همون آب قند کفایت می کنهCool
Smile Big Grin

(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اگر پایان نامه اتون در زمینه هوش باشه نمودارو امارو ارقام و فرمول زیاد که خودتون توضیح میدید، ولی اگر برنامه نویسی باشه برای این که ببینن دانشجو خودش انجام داده در مورد بعضی قسمتهای کد میپرسن.
اصول مربوط به پاورپوینت روهم رعایت کن.
پیاده سازی که نداره ولی خب فرمول خیلی داره که حقیقتش من چیزی ازشون متوجه نمیشمSad
+ حالا سعی میکنم یه چند تا فرمولو از اساتید این سایت بپرسم امیدوارم جواب بدنWink
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +شیرینی دفاع رو ناپلونی ببرSmileوسط دفاع به استاد مدعو بگو بیارم ناپلونی رهTongueTongue
Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۴۹۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  رد شدن پایان نامه در جلسه دفاع mahdi_60 ۱۱ ۲۰,۹۸۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی d_felfelak ۳ ۲,۳۳۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفر
  جلسه شورای آموزشی برای عدم رعایت پیش نیازی NarimanN2 ۱ ۱,۸۲۸ ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست معماری استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۱۸ ۱۷,۱۰۸ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehsepah
  آیا خوندن همه دروس به جز ریاضی مهندسی ،سبب کم آوردن وقت سر جلسه کنکور میشه یا نه؟ azamcheraghi ۹ ۵,۸۱۹ ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مراقب اشتباه نکردن در کارت ورود ب جلسه و ثبت نامی ک قبلا کردین حتما باشین ali_nemo ۱ ۲,۵۱۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad.nori69@yahoo.com
  مقاله قبل یا بعد از جلسه دفاع نگین ارشد ۱ ۱,۶۱۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
  پاورپوینت دفاعیه messi1991 ۵ ۳,۴۱۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: messi1991
  جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد presidenthamid ۳ ۲,۱۶۴ ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahsash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close