زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۱۲ امنیت و شبکه/ ۱۹۵ فناوری و تجارت - امنیت اصفهان

ارسال: #۱۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: ۱۱۲ امنیت و شبکه/ ۱۹۵ فناوری و تجارت - امنیت اصفهان
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ ب.ظ)mohamad_k2 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز شما ثبت نام اینترنتی کردی ? این تاییدیه پستی چیه جریانش? من رفتم پست گفتن فقط تاییدیه برا دیپلم هست
سلام آره ثبت نام کردم Cool
جای نگرانی نیست. بقیه مراحل رو انجام بده
من هم اداره پست شهرمون رفتم. گفتن که برای دیپلم به دانشگاه کارشناسی ما قبلا نامه دادن . اگر دوباره بخوایم ازشون، بازم همین مدرک دیپلم رو میتونن بفرستن.
ضمنا توی پی دی اف اصفهان گفته شده در صورت عدم بارگزاری تأییدیه پستی، میشه در اداره پست دانشگاه اصفهان و قبل از تحویل مدارک این کارو انجام داد. منم گذاشتم برای وقتی که رفتم اصفهان Blush
مشکلی نیست Wink
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: ۱۱۲ امنیت و شبکه/ ۱۹۵ فناوری و تجارت - امنیت اصفهان
منم نفرستادم همینطوری ثبت نام کردم . راستی چندم میری اصفهان ? اگه خواستی هماهنگ کن با هم برسیم . این شماره من ۰۹۱۴۷۱۶۶۱۲۳
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
۱۱۲ امنیت و شبکه/ ۱۹۵ فناوری و تجارت - امنیت اصفهان
سلام آقایون همکلاسی...ابتدا تبریک عرض میکنم
بعدش در مورد تاییدیه پستی...من امروز ومدم دانشگاه...طبقه اول دانشکده کامپیوتر یه خانومی هستن کارای تاییدیه پستی رو انجام میدن

موضوع بعدی...شمامگر شروع کلاس ها رو از امروز نزده بود...نیامدید برای شروع کلاس ها؟؟؟ کلاس هامون شنبه و یکشنبه و دوشنبه هست
میخوام بدونم اگر نیستید من هم برگردم منزل تا هفته آینده...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close