زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۵۹ امنیت وشبکه، امنیت دانشگاه تبریز

ارسال: #۱۶
۱۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
۲۵۹امنیت وشبکه، امنیت دانشگاه تبریز
چیزی که من این چند روزه فهمیدم اینه که برخلافه همه جا که صنعتیا سطحشون بالاتره، تو تبریز و ارومیه و شیراز اینطوری نیس

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: 259امنیت وشبکه، امنیت دانشگاه تبریز
(۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چیزی که من این چند روزه فهمیدم اینه که برخلافه همه جا که صنعتیا سطحشون بالاتره، تو تبریز و ارومیه و شیراز اینطوری نیس
سلام، خوبید ؟ میشه بیشتر توضیح بدید ؟ دانشگاهی که قبول شدید خوب نیست ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
۰
۱
ارسال: #۱۸
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چیزی که من این چند روزه فهمیدم اینه که برخلافه همه جا که صنعتیا سطحشون بالاتره، تو تبریز و ارومیه و شیراز اینطوری نیس
سلام، خوبید ؟ میشه بیشتر توضیح بدید ؟ دانشگاهی که قبول شدید خوب نیست ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

منظورم اینه که دانشگاه تبریز بهتر از صنعتی سهند هستو دانشگاه ارومیه بهتر از صنعتی ارومیه.
یعنی نشنیدم کسی بگه صنعتی بهتر از خوده تبریزه

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ
اما سوال من این بود که بین مجازی امیرکبیر (دانش محور) و شبانه صنعتی سهند کدوم بهتره؟ (شهریه ترمی حدود ۱/۵ تومن فرق میکنه)
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
ولی بنظر من شبکه سهند از امنبت تبریز قوی تره....امنیت تبریز بخاطر اسم و شهرت خود دانشگاه تبریز بیشتر به چشم میاد

من دوتا از همکلاسیام تو این دوتا دانشگاه بودن با توجه به حرفاشون به صراحت میتونم بگم شبکه سهند ازلحاظ علمی از امنیت تبریز قوی تره
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  اما سوال من این بود که بین مجازی امیرکبیر (دانش محور) و شبانه صنعتی سهند کدوم بهتره؟ (شهریه ترمی حدود ۱/۵ تومن فرق میکنه)
اگر اختلاف هزینه براتون اونقدر مهم نیس حتما مجازی امیر کبیر رو بزنید. یکی از دوستان من مجازی امیرکبیر شبکه خوند بعد تونست پایان نامه برداره و دکترا هم همون امیرکبیر روزانه عادی تو مصاحبه قبولش کردن.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  اما سوال من این بود که بین مجازی امیرکبیر (دانش محور) و شبانه صنعتی سهند کدوم بهتره؟ (شهریه ترمی حدود ۱/۵ تومن فرق میکنه)
اگر اختلاف هزینه براتون اونقدر مهم نیس حتما مجازی امیر کبیر رو بزنید. یکی از دوستان من مجازی امیرکبیر شبکه خوند بعد تونست پایان نامه برداره و دکترا هم همون امیرکبیر روزانه عادی تو مصاحبه قبولش کردن.
اختلاف هزینه هم برام مهمه اما اون قسمت جوابتون راجب دوستتون مهمتر بود
من کلی توی اینترنت و بعضی تو دانشگاه تحقیق کردم و همچین چیزی نشنیدم!!! شما کجا بودی پس؟Big Grin
پیغام خصوصی دادم
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ
اطلاع دارین اخرین رتبه قبولی تو دانشگاه تبریز چند بوده؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۵۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۲,۲۷۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۸۱۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۴۷۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  امنیت دانشگاه اصفهان sadjad313 ۰ ۱,۶۴۴ ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sadjad313
  دانشگاه تبریز saeid_masoumi_88 ۲۱ ۱۸,۱۳۸ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۰۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  آیا رتبه ۲۹۱ نرم افزار شانس قبولی در روزانه دانشگاه تبریز دارد؟ لیلاجون ۶ ۴,۱۱۷ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کسی اطلاعای در مورد دانشگاه های امنیت ملی و امام حسین و یا مال اشتر داره ؟! rozitir ۰ ۱,۷۸۵ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rozitir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close