زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۳۰ مجازی آی تی امیرکبیر

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
۵۵۲۷ مجازی آی تی امیرکبیر
۱۲۳۰ کجا ، ۵۵۲۷ کجا ، چه جوری میشه که اینا اشتباه میشن ...
در کل مبارکتون باشه و امیدوارم موفق باشید ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ
قبولیتون رو تبریک میگم. لطف میکنید کارنامتون رو بذارید یا اینکه درصدها و معدل موثرتون رو اعلام کنید. سپاسگزارم.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ق.ظ
مبارک باشه
یه جا دیگه ام این پست رو گذاشتم. اگه جزو نفرات برتر باشید مزایایی براتون داره. درست نمیدونم ولی فکر میکنم میشه پروژه برداشت. میگم نمیدونم....
نه ناراحت باشید نه عصبانی. فقط پرس و جو کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید. گاهی وقتا یه فرصت معمولی خیلی بیشتر به کار آدم میاد

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ
آی تی غیر انتفاعی چالوس
سلام،
من حدود یک ماه خوندم، و غیر انتفاعی چالوس رشته it قبول شدم به نظرتون این دانشگاه چطوریه؟ بخونم برای سال دیگه جای بهتری قبول شم؟ یعنی الان چیکار کنم بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ
منم با رتبه ۷۰۰ مجازی امیرکبیر تجارت الکترونیک قبول شدم . تو سایت خود دانشگاه زده کسی که بخواد میتونه با هماهنگی استاد پروژه ش رو با پایان نامه عوض کنه . راستی کسی میدونه ثبت نام کی و چطوریه و چه مدارکی میخاد ؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ
RE: 1230 مجازی آی تی امیرکبیر
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  قبولیتون رو تبریک میگم. لطف میکنید کارنامتون رو بذارید یا اینکه درصدها و معدل موثرتون رو اعلام کنید. سپاسگزارم.
ممنون چشم.

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  مبارک باشه
یه جا دیگه ام این پست رو گذاشتم. اگه جزو نفرات برتر باشید مزایایی براتون داره. درست نمیدونم ولی فکر میکنم میشه پروژه برداشت. میگم نمیدونم....
نه ناراحت باشید نه عصبانی. فقط پرس و جو کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید. گاهی وقتا یه فرصت معمولی خیلی بیشتر به کار آدم میاد
همین پرس و جو خیلی سخته چون هیچ اطلاعاتی ازش نیست و اینجور که پیداس هنوز این دوره ها قوانینش جا نیافتاده و هرروز ممکنه تغییر کنه

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)somaye65 نوشته شده توسط:  سلام،
من حدود یک ماه خوندم، و غیر انتفاعی چالوس رشته it قبول شدم به نظرتون این دانشگاه چطوریه؟ بخونم برای سال دیگه جای بهتری قبول شم؟ یعنی الان چیکار کنم بهتره؟
کاش میتونستم کمکت کنم! حتما تو همینجا پست بزار و به خود دانشگاه هم تماس بگیر

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ق.ظ)hasanppp نوشته شده توسط:  منم با رتبه ۷۰۰ مجازی امیرکبیر تجارت الکترونیک قبول شدم . تو سایت خود دانشگاه زده کسی که بخواد میتونه با هماهنگی استاد پروژه ش رو با پایان نامه عوض کنه . راستی کسی میدونه ثبت نام کی و چطوریه و چه مدارکی میخاد ؟
منم همین اطلاعاتو میخوام. بهتره بهشون زنگ بزنیم.
بنظرم بیایم همگی (مجازی امیرکبیر) یه راه تماس درست کنیم تا سریعتر و هماهنگ تر تصمیم بگیریم. آیدی تلگرام من
کد:
once_4_ever
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , hasanppp
ارسال: #۲۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
منم HasanPPP آی دی تلگرامم . تو سایت امیرکبیر توضیحات ثبت نام رو گذاشتن . نوشتن باید فرم اطلاعات رو تو پرتال آموزشی پر کنیم ولی من فرمش رو پیدا نمی کنم ...
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ
من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.
۱-اولا اینکه کسی دیگه هست اینجا که اینو قبول شده باشه؟
۲- دوم اینکه به نظرتون این بهتره یا شبکه آزاد قزوین چه از لحاظ هزینه چه از لحاظ مدرک که مجازی آموزش محوره که اونم یکی میگه پایان نامه داره یکی میگه نداره؟فکر کنم هزینه مجازی خواجه نصیر ترمی ۴ تومن و آزاد ترمی حدودا ۳ تومن؟ممنون میشم کسی که میدونه جواب بده.

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ
منم با ۷۰۰ مجازی امیر کبیر قبول شدم.
ولی به نظر من مجازی امیر کبیر خیلی بهتر از غیرانتفاعی هست.تو ارشد مهم اسم دانشکاهه نبودن پایان نامه رو میشه با مقاله isi جبران کرد.
من شاید غیرانتفاعی خاتم تهران قبول میشدم اما بعد مجازی زدم.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ)mianji.e نوشته شده توسط:  منم با ۷۰۰ مجازی امیر کبیر قبول شدم.
ولی به نظر من مجازی امیر کبیر خیلی بهتر از غیرانتفاعی هست.تو ارشد مهم اسم دانشکاهه نبودن پایان نامه رو میشه با مقاله isi جبران کرد.
من شاید غیرانتفاعی خاتم تهران قبول میشدم اما بعد مجازی زدم.

منم کلا گیجم آخه مطمئنم که شبکه آزاد قزوین هم قبولم نمیدونم به خاطر اسم دانشگاه و امید پژهش محور شدنش برم همین مجازی خواجه نصیر یا نه آخه یه مزیتش اینه که کار هم میشه بکنی.بازم نمیدونم کاش یه نفر قشنگ راهنماییمون میکرد.حالا گذشته از اینا دانشگاه خواجه نصیر خوب هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.
۲- دوم اینکه به نظرتون این بهتره یا شبکه آزاد قزوین چه از لحاظ هزینه چه از لحاظ مدرک که مجازی آموزش محوره که اونم یکی میگه پایان نامه داره یکی میگه نداره؟فکر کنم هزینه مجازی خواجه نصیر ترمی ۴ تومن و آزاد ترمی حدودا ۳ تومن؟ممنون میشم کسی که میدونه جواب بده.

منم شبکه خواجه نصیر قبول شدم!!! با ۱۴۵۳!!!
دقیقا منم الان دارم تحقیق میکنم مجازی بهتره یا آزاد تهران! از نظر مدرک!
استاد من یکی شون بهم گفتن برو یکیشون گفتن نرو!!! حتی گفتن مدرک آزاد علوم تحقیقات بالاتر هست از مجازی!!!
ولی اون یکی استادم گفتن نه خواجه نصیر مجازیش بهتر هست!!!
کلا پاک گیج شدمHuh
شما ثبت نام اینترنتی رو امروز انجام دادید؟!
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ)Aurora. نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.

استاد من یکی شون بهم گفتن برو یکیشون گفتن نرو!!! حتی گفتن مدرک آزاد علوم تحقیقات بالاتر هست از مجازی!!!
کلا پاک گیج شدمHuh
سلام .نمیدونم به خدا از یکی از دوستان که خودش پیام نور تهران و داداشش امیر کبیر خونده و الان داره اپلای میکنه بره آلمان میگه که همین اسم دانشگاه خواجه نصیر و یه حداقل دو تا مقاله و کار پژوهشی که خودت انجام بدی ارزشش بیشتر از آزاده.من که آره ثبت نام انجام میدم فوقش ۱۲۰۰ میپره اونم که ما مایه داریم!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin.
شما چیکار میکنین؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora.
ارسال: #۲۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط plusdeck.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ)Aurora. نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.

کلا پاک گیج شدمHuh
سلام .نمیدونم به خدا از یکی از دوستان که خودش پیام نور تهران و داداشش امیر کبیر خونده و الان داره اپلای میکنه بره آلمان میگه که همین اسم دانشگاه خواجه نصیر و یه حداقل دو تا مقاله و کار پژوهشی که خودت انجام بدی ارزشش بیشتر از آزاده.من که آره ثبت نام انجام میدم فوقش ۱۲۰۰ میپره اونم که ما مایه داریم!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin.
شما چیکار میکنین؟
هیچ کشوری اندازه آلمان در مورد دانشگاه ها و سیستم آموزش عالی ما شناخت نداره. اونا دقیقا میدونن که چه نفاوت هایی بین مثلا دانشگاه امیرکبیر با مجازیش وجود داره. دانشگاهی که قرار باشه فارغ التحصیل دانشگاه آزاد رو ریجکت کنه مطمئن باشید که فارغ التحصیل مجازی رو هم ریجکت میکنه. واقعیت اینه که معمولا اغلب افرادی که تو سیستم آموزش مجازی ایران درس میخونن راضی نیستن و دسته زیادی هم همون ترم اول انصراف میدن و یا دوباره کنکور میدن یا اینکه میرن دانشگاه آزاد درس میخونن. اینکه بعد از اتمام تحصیلات پایان نامه نداشته باشید ایراد بسیار بزرگیه، و این استرس رو همیشه خواهید داشت که آیا ممکنه بتونید برای دکتری پذیرش بگیرید یا نه.
فارغ التحصیل دانشگاه آزاد شهرستان رو میشناسم که تونست از دانشگاه EPFL سوئیس پذیرش با فاند قابل توجهی بگیره. به نظر من دانشگاه های آزاد تهران و بعضی از شهرهای بزرگ از بسیاری جهات به آموزش مجازی برتری داره.
به نظر بنده صرفا به اسم دانشگاه توجه نکنید و همه جوانب رو بسنجید. خیلی به استثنائات توجه نکنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۱۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۱۷ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۲۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۲۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  داده کاوی امیرکبیر alisaaa ۱ ۲,۳۰۴ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: alisaaa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close