زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۳۵ تجارت خواجه نصیر روزانه

ارسال: #۴۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  من کلا عقب موندم، از هیچ کدوم اینا خبر نداشتم !

چ کار کنم ؟

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  تماس گرفتم دکتر علیزاده واسم گرف چون ۶ واحد داشتم فقط

شماره اینا رو به من میدید ؟

فکر کنم باید برید حضوری انتخاب واحد کنید

راستی شروع کلاسا کیه؟
تو تقویم زده امروز
کسی کلاس رفته؟؟
ببخشید من الان دیدم کامنتتون رو
بچه ها که گفتن از هفته آینده
فک کنم تشکیل نشده کلاسا
شماره دکتر علیزاده:
۸۸۴۶۵۰۳۱داخلی ۱۰۶
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Haj Reza
ارسال: #۴۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ
RE: 135 تجارت خواجه نصیر روزانه
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  من کلا عقب موندم، از هیچ کدوم اینا خبر نداشتم !

چ کار کنم ؟

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  تماس گرفتم دکتر علیزاده واسم گرف چون ۶ واحد داشتم فقط

شماره اینا رو به من میدید ؟

فکر کنم باید برید حضوری انتخاب واحد کنید

راستی شروع کلاسا کیه؟
تو تقویم زده امروز
کسی کلاس رفته؟؟
ببخشید من الان دیدم کامنتتون رو
بچه ها که گفتن از هفته آینده
فک کنم تشکیل نشده کلاسا
شماره دکتر علیزاده:
۸۸۴۶۵۰۳۱داخلی ۱۰۶

ممنون
راستی کلاسای ما فکر میکنم تو ساختمان شماره ۲ برگزار میشه کنار دانشکده کامپیوتر سید خندان
شما اطلاعی ندارید؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط IT93.)
سلام کلاس ها قرار بوده ازین هفته شروع شه ولی خبری نبود کلا

کلاس ها هم کلا سد خندان هست. ی ساختمون داغون در حد غیرانتفاعی که میشه دانشکده ی صنایع ولی فقط برای بجه های تجارت . رفتید تو برید اسانسور طبقه چهارم. ی اقایی هست راهنمایی میکنه

کلیه دانشجویان کارشناسی¬ارشد ( روزانه و شبانه) ورودی ۹۴
کلیه دانشجویان کارشناسی­ ارشد ( روزانه و شبانه) ورودی ۹۴ که هنگام ثبت­ نام ، در طرح پایش سلامت جسم و روان شرکت موده­ اند موظفند در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۶/۲۵ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ به ساختمان مرکزی، طبقه سوم، دفتر مشاوره دانشگاه مراجعه نموده و فرم­های مربوطه را تکمیل نمایند.

لازم به ذکراست تبعات عدم شرکت در طرح پایش سلامت به عهده فرد دانشجو خواهد بود.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  سلام کلاس ها قرار بوده ازین هفته شروع شه ولی خبری نبود کلا

کلاس ها هم کلا سد خندان هست. ی ساختمون داغون در حد غیرانتفاعی که میشه دانشکده ی صنایع ولی فقط برای بجه های تجارت . رفتید تو برید اسانسور طبقه چهارم. ی اقایی هست راهنمایی میکنه

کلیه دانشجویان کارشناسی­ ارشد ( روزانه و شبانه) ورودی ۹۴ که هنگام ثبت­ نام ، در طرح پایش سلامت جسم و روان شرکت موده­ اند موظفند در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۶/۲۵ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ به ساختمان مرکزی، طبقه سوم، دفتر مشاوره دانشگاه مراجعه نموده و فرم­های مربوطه را تکمیل نمایند.

ممنون از اطلاع رسانیتون
۰
۰
ارسال: #۵۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  سلام کلاس ها قرار بوده ازین هفته شروع شه ولی خبری نبود کلا

حالا اگه این طرحو نریم چی میشه؟؟؟
کان لم یکن تلقی خواهیم شد؟ Dodgy
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  سلام کلاس ها قرار بوده ازین هفته شروع شه ولی خبری نبود کلا

حالا اگه این طرحو نریم چی میشه؟؟؟
کان لم یکن تلقی خواهیم شد؟ Dodgy
من که ایشالا شنبه میرسم نیستم دیگه دانشجوی اخراجی میشم؟! :دی
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط Haj Reza.)
من که ایشالا شنبه میرسم نیستم دیگه دانشجوی اخراجی میشم؟! :دی
[/quote]

آره دیگه شما تو همون اوج خدافظی میکنی Rolleyes

راستی خوابگاها کی معلوم میشه تعلق گرفته بهمون یا نه؟؟
کسی اطلاع داره؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط IT93.)
روز ثبت نام ی همایش پیش از ازدواج بود که گفتن شرکت توش اجباریه ، اینم به همون ها مربوطه... بهشون میگم نخوایم ازدواج کنید کیو باس ببینیم، گفتش وقتی میری اونجا ی برچسب میزنن پشت کارت دانشجوییت اگه اون نباشه برا امتحان به مشکل میخوری.
حالا نمیدونم خالی بندی بود یا نه!
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  من که ایشالا شنبه میرسم نیستم دیگه دانشجوی اخراجی میشم؟! :دی

آره دیگه شما تو همون اوج خدافظی میکنی Rolleyes

راستی خوابگاها کی معلوم میشه تعلق گرفته بهمون یا نه؟؟
کسی اطلاع داره؟
[/quote]
نمیدونم گفتن توی سایت میزنن
فعلا که مشخصنیست ما خوابگاه بگیریم یانه
به همون روزانه ها هم گفتن ۵۰ درصدشون تعلق میگیره

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  روز ثبت نام ی همایش پیش از ازدواج بود که گفتن شرکت توش اجباریه ، اینم به همون ها مربوطه... بهشون میگم نخوایم ازدواج کنید کیو باس ببینیم، گفتش وقتی میری اونجا ی برچسب میزنن پشت کارت دانشجوییت اگه اون نباشه برا امتحان به مشکل میخوری.
ینی این غیر از اون کارگاه آموزشی هست که روز ثبت نام بهمون گفتن حضورش اجباریه؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط Haj Reza.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  روز ثبت نام ی همایش پیش از ازدواج بود که گفتن شرکت توش اجباریه ، اینم به همون ها مربوطه... بهشون میگم نخوایم ازدواج کنید کیو باس ببینیم، گفتش وقتی میری اونجا ی برچسب میزنن پشت کارت دانشجوییت اگه اون نباشه برا امتحان به مشکل میخوری.

من که این همایشی که میگین رو هم نرفتم، یعنی من ثبت نامم ساعت ۴ بعداز ظهر بود و همه داشتن می رفتن و من آخرین نفر ثبت نام کردم و اصلا بهم نگفتن که چنین همایشی هست!!!
من که بیکارم ۴شنبه میرم ببینم حرف حسابشون چیه

به روزانه هام خوابگاه ندن که دیگه فاتحه این دانشگارو باید خوند
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط reza6966.)
برچسب پشت کارت ربطی به همایش نداره این برچسب رو آموزش تحصیلات تکمیلی میزنه وقتی که انتخاب واحدتون به تایید استاد راهنما یا مدیر گروه رسید
حداقل برای ما اینجوری نبود ...
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  روز ثبت نام ی همایش پیش از ازدواج بود که گفتن شرکت توش اجباریه ، اینم به همون ها مربوطه... بهشون میگم نخوایم ازدواج کنید کیو باس ببینیم، گفتش وقتی میری اونجا ی برچسب میزنن پشت کارت دانشجوییت اگه اون نباشه برا امتحان به مشکل میخوری.

من که این همایشی که میگین رو هم نرفتم، یعنی من ثبت نامم ساعت ۴ بعداز ظهر بود و همه داشتن می رفتن و من آخرین نفر ثبت نام کردم و اصلا بهم نگفتن که چنین همایشی هست!!!

یه تیکه کاغذ کوچولو دادن موقع معاینه پزشکی و اینا
بهمون گفتن از این ۳ تا تاریخ یکیشو انتخاب کنین و بیاید واسه کارگاه آموزشی سلامت ! چی بگم واالا!
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  روز ثبت نام ی همایش پیش از ازدواج بود که گفتن شرکت توش اجباریه ، اینم به همون ها مربوطه... بهشون میگم نخوایم ازدواج کنید کیو باس ببینیم، گفتش وقتی میری اونجا ی برچسب میزنن پشت کارت دانشجوییت اگه اون نباشه برا امتحان به مشکل میخوری.

یه تیکه کاغذ کوچولو دادن موقع معاینه پزشکی و اینا
بهمون گفتن از این ۳ تا تاریخ یکیشو انتخاب کنین و بیاید واسه کارگاه آموزشی سلامت ! چی بگم واالا!

معاینه پزشکی هم کردن؟؟؟؟
اینام رد دادنا
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ق.ظ، توسط IT93.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  برچسب پشت کارت ربطی به همایش نداره این برچسب رو آموزش تحصیلات تکمیلی میزنه وقتی که انتخاب واحدتون به تایید استاد راهنما یا مدیر گروه رسید
حداقل برای ما اینجوری نبود ...

یعنی نریم مشکلی نداره ؟

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ینی این غیر از اون کارگاه آموزشی هست که روز ثبت نام بهمون گفتن حضورش اجباریه؟؟

نه همون و میگم.

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  معاینه پزشکی هم کردن؟؟؟؟
اینام رد دادنا

فشار خون و قد و وزن و دندون.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
دوستان شما این هفته میرید سرکلاس؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۲۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۳۳ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close