زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواهشا کمک برای شبکه مجازی خواجه نصیر

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط baranian_123456.)
Question خواهشا کمک برای شبکه مجازی خواجه نصیر
سلام دوستان من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.
۱-اولا اینکه کسی دیگه هست اینجا که اینو قبول شده باشه؟
۲- دوم اینکه به نظرتون این بهتره یا شبکه آزاد قزوین چه از لحاظ هزینه چه از لحاظ مدرک که مجازی آموزش محوره که اونم یکی میگه پایان نامه داره یکی میگه نداره؟فکر کنم هزینه مجازی خواجه نصیر ترمی ۴ تومن و آزاد ترمی حدودا ۳ تومن؟ممنون میشم کسی که میدونه جواب بده.ConfusedSadSadSad

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ
RE: خواهشا کمک برای شبکه مجازی خواجه نصیر
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.
۲- دوم اینکه به نظرتون این بهتره یا شبکه آزاد قزوین چه از لحاظ هزینه چه از لحاظ مدرک که مجازی آموزش محوره که اونم یکی میگه پایان نامه داره یکی میگه نداره؟فکر کنم هزینه مجازی خواجه نصیر ترمی ۴ تومن و آزاد ترمی حدودا ۳ تومن؟ممنون میشم کسی که میدونه جواب بده.ConfusedSadSadSad
نظر شخصی من اینه که این مجازی ها آخر و عاقبت نداره (توهین به کسی نباشه) مگه اینکه جای دولتی کار کنی هی پز بدی من فلان جا خوندم.
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.

سلام
تبریک میگم
شما انتخاب چندمت بود و آیا قبل این انتخاب غیرانتفاعی هم زده بودی یا نه
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من با رتبه ۱۶۵۰ تو گرایش شبکه و امنیت، مجازی شبکه خواجه نصیر قبول شدم.

سلام
تبریک میگم
شما انتخاب چندمت بود و آیا قبل این انتخاب غیرانتفاعی هم زده بودی یا نه
ممنون

کلا انتخاب ۲۶ ام بود قبل از این روزانه و شبانه زدم که گفتم شاید خوش شانس باشم البته در حد تیم ملی که نشد.بعد از شبانه اول مجازی شبکه امیر کبیر بعد مجازی شبکه خواجه نصیر که میدونم اگه تجارت امیر کبیر می زدم قبول بودم ولی هم امیر کبیر میگن خیلی سخت میگیرن الکی بعدم تجارت دیگه زیاد بورس نیست.بازم نمیدونم چیکار کنم گیج گیجم.اگه تبدیل به پژوهش محور بشه که عالیه هم کار و هم ارشد.
نظرتون؟

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۸۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close