زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک و راهنمایی در مورد شهر اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ، توسط iMon47.)
سلام دوستان من تهرانی هستم و کارشناسی اردبیل (عمران) قبول شدم
اردبیل فقط گذری رفتم و با مردمش برخوردی نداشتم که ببینم چه اخلاقی دارن اگه کسی می دونه حتما راهنمایی کنه
امکانات شهر چطور هست ؟ اینترنت خوبی داره من تهران ۱۶مگابیت دارم اونجا چقدر هست ؟؟؟ بدون اینترنت کلا لنگ می مونم :دی
بعد آیا تو دانشگاه دانشجو ها بیشترشون بومی هستن ؟؟؟ تهرانی هم هست ؟؟؟؟
بعد می خوام واسه ارشد اقدام به خارج از کشور کنم مشکلی که پیش نمیاد ؟؟؟(شنیدم باید ۸ میلیون پول داد واسه آزاد کردن مدرک درسته ؟)
کلا بمونم تهران آزاد برم یا دانشگاه محقق ؟؟؟ دلایلتون رو هم بگید ممنون میشم
البته شایدم ارشد رو موندم و دکترا رو رفتم امکانش هست واسه ارشد تهران ( دانشگاه شریف یا تهران )قبول شد ؟؟؟
ممنونم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
RE: کمک و راهنمایی در مورد شهر اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ق.ظ)iMon47 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تهرانی هستم و کارشناسی اردبیل (عمران) قبول شدم
اردبیل فقط گذری رفتم و با مردمش برخوردی نداشتم که ببینم چه اخلاقی دارن اگه کسی می دونه حتما راهنمایی کنه
امکانات شهر چطور هست ؟ اینترنت خوبی داره من تهران ۱۶مگابیت دارم اونجا چقدر هست ؟؟؟ بدون اینترنت کلا لنگ می مونم :دی
بعد آیا تو دانشگاه دانشجو ها بیشترشون بومی هستن ؟؟؟ تهرانی هم هست ؟؟؟؟
بعد می خوام واسه ارشد اقدام به خارج از کشور کنم مشکلی که پیش نمیاد ؟؟؟(شنیدم باید ۸ میلیون پول داد واسه آزاد کردن مدرک درسته ؟)
کلا بمونم تهران آزاد برم یا دانشگاه محقق ؟؟؟ دلایلتون رو هم بگید ممنون میشم
البته شایدم ارشد رو موندم و دکترا رو رفتم امکانش هست واسه ارشد تهران ( دانشگاه شریف یا تهران )قبول شد ؟؟؟
ممنونم

با سلام خدمت دوست عزیز بنده از شهرهای اردبیل هستم و شاید بتونم تا حدی کمکت کنم واقعیتش من خودم تو اون دانشگاه محقق درس نخوندم ولی اونجا چندین بار رفتم و اینکه رشتتون کامپیوتر نیست نمی تونم در این مورد راهنمایی کنم ولی به صورت کلی می خوام توضیح بدم ! شهر اردبیل یکی از شهرهای توریستی کشوره و اینکه بهار و تابستان بسیار خنک و عالی داره و پاییز نسبتا سرد و زمستان سرد Big Grin این از آب و هواش موقعیت دانشگاه هم تو جای مناسبی قرار داره ( کنار دریاچه شورابیل مثل دانشگاه eplf) و خود شهر اردبیل هم امکانات خوبی داره یعنی هر چی بخوای پیدا می شه !!مردمش به زبان آذری صحبت می کنند ( البته تو استان به زبان های دیگری مثل تاتی و تالشی هم صحبت می کنند !!!) خیلی راحت بگم برای تفریح و سرگرمی چهار سال طول تحصیلتو بگردی باز نمی تونی همه ی جاهای توریستی و تفریحیشو ببینی !!! Big Grin البته به نظرم دانشگاه محقق دست کمی از دانشگاهای شهرستان نداره ولی اگه می بینی نمی تونی تو شهر دیگه ای درس بخونی و اگه هزینه کردن برات مشکل نیست خوب بشین همون دانشگاه آزاد تهران بخون .

موفق باشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iMon47
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ

ممنونم دوست عزیز از آشنا هاتون هم کسی نبوده که نظر بده D:
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
سلام
ضمن تبریک هرچند اینجا انجمن کامپیوتریهاست ولی خب چون میشه به سوالتون جواب داد جواب میدیم:
اول بگم که مورد زیاد داره برای تعریف کردن ولی خب کاربر sadi میتونن بیان بیشتر بگن از شهرش, من بعنوان غیربومی مواردی میگم که شاید به چشم یک بومی نیاد هرگز:
_امکانات شهر اگه فقط منظور اینترنته فکر میکنم خیلی نگرانی نداشته باشید ازین بابت ولی اگه مثلا منتظر بی آر تی یا مترو میخواهید بمونید که باهاشون برید دانشگاه قطعا هرگز نخواهند اومد!
_در دانشگاه بسته به رشته ای که میخونید هم بومی هست و هم غیر بومی؛ ولی غیر بومی اگر منظورتون غیر آذری زبان هست کم هستن، غیربومی ها استان های اطراف اردبیل محسوب میشن و شهرهای مجاور ولی خب شما اگه دقت کنی زنجان و تبریز و ... آذری زبان هستن حتی آستارا هم که جزو شهرهای گیلان هست آذری زبان هستن! ولی خب با این اوصاف ماشاالله تهرانی هم خیلی زیاد هستن! پس نگرانی ازین بابت وجود نداره شما حتماً یک تهرانی پیدا خواهید کرد حتی اگر هم رشته ای نباشن باهاتون! (اینکه میگم کم منظورم نسبت به آذری های اونجا هست وگرنه خیلی هم کم نیستن, شمالی ها و تهرانی ها کلا زیادن)

_اقدام به خارج از کشور مشکلی پیش نمیاد ولی فکر میکنم امر سربازی ربطی به دانشگاه نداشته باشه, هرچند شما در هر دانشگاه دولتی که درس بخونید در انتها تعهد میدید که ۲برابر سالهای تحصیل در اون دانشگاه در خدمت دولت باشید(البته اگر کاری متناسب شما پیدا کنن!) و یا اینکه هزینه تحصیل رو به دولت پرداخت کنید و این فکر میکنم خیلی مسئله ی مهمی نیست چون تا حالا نه دولت برای فارغ التحصیلان کار پیدا کرده و نه فکر میکنم کسی پولی در قبالش پرداخت کرده!
ولی خب دو نفر از فارغ التحصیلای کارشناسی این دانشگاه رو حداقل خودم در ارتباطم که بلافاصله بعد کارشناسی واسه ارشد رهسپار فرنگ شده اند!

_ارشد شریف و تهران قبول شدن هم اتفاقا مسئله ای هم که در هر دانشگاهی به چشم میخوره؛ در اینجا هم همینطور؛ معمولا هر سال قبولی داره در رشته های مختلف

در کل یکی از مشکلاتی که خواهید داشت کنار اومدن با زبان آذری هست, چون هرچند اساتید فارسی تدریس میکنن ولی خیلی از بچه ها هم هستن که سوال رو ترکی میپرسن و استاد میزنه در فاز ترکی و تا شما اعتراض کنی و ایشون عذرخواهی کنن و برسید به فارسی صحبت کردن توضیح سوال تموم شده Big Grin
اگه متوجه بشید واستون راحته و اگر نه یکم اذیت میشید , من به شخصه خیلی اذیت شدم ولی خب ناراضی نیستم!
آب و هوا که کاملا غیرقابل پیش بینی هست و شما همیشه باید آماده ی بارش برف و یا آفتاب درومدن باشید! ولی من خودم با آب و هواش هپی بودم Big Grin
ترم اول هم بهتون خوابگاه نمیدن و باید خوابگاه خودگردان بگیرید حالا الان رو دقیقا نمیدونم کجاست خوابگاهش؛ ولی ترم سه حتما مشمول خوابگاه دولتی داخل دانشگاه خواهید شد؛ که دیگه راحــــــــــــت! (خصوصا خوابگاه آقایون روبروی فنی هست و ازین بابت بچه های فنی راحتن! دوران ما که اینطوری بود یکیو میفرستادن سر کلاسا اگه استاد میومد و معترض میشد چرا بقیه نیومدن میگفتن تو راهن وبعد پنج دقیقه میدیدیم بله سیل آقایون رو آورد! Big Grin Tongue یعنی خیلی شیک!) اگر هم قصد خونه گرفتن داشته باشید خیابون دانشگاه خیلی خوبه ,
موقعیت استراتژیکی دانشگاه هم خوبه؛ در خیابون دانشگاه واقع شده که کتابخونه مرکزی و دریاچه شورابیل همون بقل هستن و کلا خیلی میتونه کمک باشه! دانشگاه علوم پزشکی و پیام نور هم از همسایه های محقق محسوب میشن که نسبت به محقق خیلی کوچیکن! فنی مهندسی و علوم پایه سمت دیگر قرار گرفتن و سایرین سمت دیگر! (حالا اینا رو احتمالا متوجه نشید) ولی خب برای رفتن به دانشکده فنی ورودی درب دانشگاه همیشه تاکسی های دانشگاه هستن سوار میشید الان کرایه شاید ۲۵۰-۳۰۰ شایدم ۴۰۰-۵۰۰ باشه میبرتتون دم در فنی پیاده میکنه, اگه هم خیلی مایل باشید خودتون پیاده برید احتمالا ده دقیقه تا یه ربع پیاده یه مسیری رو میرید که نصفش سربالایی هست و بین دانشجوها به کوهنوردی معروفه!

بین انتخاب تهران آزاد و محقق نمیشه نظر داد هرکدوم نکات مثبت خودشون رو دارن و یه تصمیم فردیه نمیشه نسخه ی عمومی پیچید.

الان چیز دیگه ای یادم نمیاد واسه گفتن
موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iMon47 , Sadi_gh
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سلام
ضمن تبریک هرچند اینجا انجمن کامپیوتریهاست ولی خب چون میشه به سوالتون جواب داد جواب میدیم:
اول بگم که مورد زیاد داره برای تعریف کردن ولی خب کاربر sadi میتونن بیان بیشتر بگن از شهرش, من بعنوان غیربومی مواردی میگم که شاید به چشم یک بومی نیاد هرگز:
_امکانات شهر اگه فقط منظور اینترنته فکر میکنم خیلی نگرانی نداشته باشید ازین بابت ولی اگه مثلا منتظر بی آر تی یا مترو میخواهید بمونید که باهاشون برید دانشگاه قطعا هرگز نخواهند اومد!
_در دانشگاه بسته به رشته ای که میخونید هم بومی هست و هم غیر بومی؛ ولی غیر بومی اگر منظورتون غیر آذری زبان هست کم هستن، غیربومی ها استان های اطراف اردبیل محسوب میشن و شهرهای مجاور ولی خب شما اگه دقت کنی زنجان و تبریز و ... آذری زبان هستن حتی آستارا هم که جزو شهرهای گیلان هست آذری زبان هستن! ولی خب با این اوصاف ماشاالله تهرانی هم خیلی زیاد هستن! پس نگرانی ازین بابت وجود نداره شما حتماً یک تهرانی پیدا خواهید کرد حتی اگر هم رشته ای نباشن باهاتون! (اینکه میگم کم منظورم نسبت به آذری های اونجا هست وگرنه خیلی هم کم نیستن, شمالی ها و تهرانی ها کلا زیادن)

_اقدام به خارج از کشور مشکلی پیش نمیاد ولی فکر میکنم امر سربازی ربطی به دانشگاه نداشته باشه, هرچند شما در هر دانشگاه دولتی که درس بخونید در انتها تعهد میدید که ۲برابر سالهای تحصیل در اون دانشگاه در خدمت دولت باشید(البته اگر کاری متناسب شما پیدا کنن!) و یا اینکه هزینه تحصیل رو به دولت پرداخت کنید و این فکر میکنم خیلی مسئله ی مهمی نیست چون تا حالا نه دولت برای فارغ التحصیلان کار پیدا کرده و نه فکر میکنم کسی پولی در قبالش پرداخت کرده!
ولی خب دو نفر از فارغ التحصیلای کارشناسی این دانشگاه رو حداقل خودم در ارتباطم که بلافاصله بعد کارشناسی واسه ارشد رهسپار فرنگ شده اند!

_ارشد شریف و تهران قبول شدن هم اتفاقا مسئله ای هم که در هر دانشگاهی به چشم میخوره؛ در اینجا هم همینطور؛ معمولا هر سال قبولی داره در رشته های مختلف

در کل یکی از مشکلاتی که خواهید داشت کنار اومدن با زبان آذری هست, چون هرچند اساتید فارسی تدریس میکنن ولی خیلی از بچه ها هم هستن که سوال رو ترکی میپرسن و استاد میزنه در فاز ترکی و تا شما اعتراض کنی و ایشون عذرخواهی کنن و برسید به فارسی صحبت کردن توضیح سوال تموم شده Big Grin
اگه متوجه بشید واستون راحته و اگر نه یکم اذیت میشید , من به شخصه خیلی اذیت شدم ولی خب ناراضی نیستم!
آب و هوا که کاملا غیرقابل پیش بینی هست و شما همیشه باید آماده ی بارش برف و یا آفتاب درومدن باشید! ولی من خودم با آب و هواش هپی بودم Big Grin
ترم اول هم بهتون خوابگاه نمیدن و باید خوابگاه خودگردان بگیرید حالا الان رو دقیقا نمیدونم کجاست خوابگاهش؛ ولی ترم سه حتما مشمول خوابگاه دولتی داخل دانشگاه خواهید شد؛ که دیگه راحــــــــــــت! (خصوصا خوابگاه آقایون روبروی فنی هست و ازین بابت بچه های فنی راحتن! دوران ما که اینطوری بود یکیو میفرستادن سر کلاسا اگه استاد میومد و معترض میشد چرا بقیه نیومدن میگفتن تو راهن وبعد پنج دقیقه میدیدیم بله سیل آقایون رو آورد! Big Grin Tongue یعنی خیلی شیک!) اگر هم قصد خونه گرفتن داشته باشید خیابون دانشگاه خیلی خوبه ,
موقعیت استراتژیکی دانشگاه هم خوبه؛ در خیابون دانشگاه واقع شده که کتابخونه مرکزی و دریاچه شورابیل همون بقل هستن و کلا خیلی میتونه کمک باشه! دانشگاه علوم پزشکی و پیام نور هم از همسایه های محقق محسوب میشن که نسبت به محقق خیلی کوچیکن! فنی مهندسی و علوم پایه سمت دیگر قرار گرفتن و سایرین سمت دیگر! (حالا اینا رو احتمالا متوجه نشید) ولی خب برای رفتن به دانشکده فنی ورودی درب دانشگاه همیشه تاکسی های دانشگاه هستن سوار میشید الان کرایه شاید ۲۵۰-۳۰۰ شایدم ۴۰۰-۵۰۰ باشه میبرتتون دم در فنی پیاده میکنه, اگه هم خیلی مایل باشید خودتون پیاده برید احتمالا ده دقیقه تا یه ربع پیاده یه مسیری رو میرید که نصفش سربالایی هست و بین دانشجوها به کوهنوردی معروفه!

بین انتخاب تهران آزاد و محقق نمیشه نظر داد هرکدوم نکات مثبت خودشون رو دارن و یه تصمیم فردیه نمیشه نسخه ی عمومی پیچید.

الان چیز دیگه ای یادم نمیاد واسه گفتن
موفق باشید
ممنونم دوستم خیلی کمکم کرد مرسی واقعا یه سپاس کم هست Smile
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
تمام صحبت های کاربر NP-Cσмρℓєтє رو تایید می کنم فقط یه انتقادی دارم مگه چند تا از شهرهای ایران مترو داره که اردبیل داشته باشه !؟؟ کرایه هم بستگی داره از کجا به کجا برید بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هستش ! بازم بستگی داره از کجا به کجا برید . در مورد زبان آذری خوب درست می گن ممکنه بعضی از دانشجوها به زبان آذری از استاد سوال بپرسند و این ممکنه برای شما سخت باشه ولی همین موضوع هم باعث میشه زبان آذری رو یاد بگیرید ... ببین من خودم دانشگاه زیاد رفتم ولی موقعیتی که دانشگاه محقق داره از همشون بهتر بوده نه از لحظ علمی نمی گم از لحاظ مکانی .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iMon47
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
سلام.
با تشکر از کاربر NP-Cσмρℓєтє
تمام چیزهایی که گفتن از نظر یک دانشجو کاملا درسته و انتقال تجربیاتشون خوب بود.
میمونه زبان ترکی که اگه شما تهران زندگی میکنی به احتمال ۹۹/۹۹ درصد اونجا هم شنیدی که ترکی حرف میزنن و ممکنه حتی بلد هم باشین.
چون تهران یکی از شهرستان های اردبیل محسوب میشه Big GrinBig GrinBig Grin (نگید که نشنیده بودید .... میام براتوناااااااااااااااااااااا Big Grin)
ولی دور از شوخی هم محیط دانشگاهش سالمه نسبت به جاهای دیگه،هم آب و هواش خوبه و اینکه اگه دانشجو باشید هزینه ها زیاد اذیتتون نمیکنه هزینه رفت و آمد و خورد و خوراک و پوشاک و .... اینا خیلی مناسبه.

سطح علمی دانشگاه محقق هم متوسط به بالا هست.استاد خوب داره. البته من فقط کامپیوتر رو خبر دارم.
مهم تلاش و انگیزه و هدف خودتونه بعدش دانشگاه و ....

ایشالا موفق باشید.Blush

[تصویر:  11.png]
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تمام صحبت های کاربر NP-Cσмρℓєтє رو تایید می کنم فقط یه انتقادی دارم مگه چند تا از شهرهای ایران مترو داره که اردبیل داشته باشه !؟؟
من اصلاً بحثم این نبود فقط مثال زدم! فکر میکنم منظور من رو درست متوجه نشدید!
منظورم اینه اینترنت ۱۶ مگ تقریباً الان همجا پیدا میشه و نمیشه اینو جزو امکانات خیلی دست نیافتنی تلقی کرد, ولی اگر منظورشون از امکانات چیزهای دیگه هست جای بحث داره!

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  چون تهران یکی از شهرستان های اردبیل محسوب میشه Big GrinBig GrinBig Grin (نگید که نشنیده بودید .... میام براتوناااااااااااااااااااااا Big Grin)
Big Grin Big Grin من اعتراف میکنم ترم اول که رفتم سر کلاس همه گفتن تهرانی هستن فقط یادمه خودم + یه خانوم+ ۱ آقا گفتن تهرانی نیستن؛ بعداً البته چیزهای دیگری کاشف به عمل اومد که اینجا جاش نیست بگم Big Grin Big Grin در همین حد که نصف کلاسمون همشری شما بودن, من الان میفهمم که جزو شهرستان های شماست Big GrinTongue

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ)iMon47 نوشته شده توسط:  ممنونم دوستم خیلی کمکم کرد مرسی واقعا یه سپاس کم هست Smile
خواهش میشود, فقط انتقال تجربه بود.
راستی شما رشته قبولیتون عمران بود, باید بگم عمران یکی از رشته های قدیمی محقق محسوب میشه؛ دقیق نمیدونم اولین رشته یا دومین رشته‎ی دانشگاه هست. مشخصه که حتما زمنیه ی قوی ای داره, اساتیدش هم معمولاً خیلی با دانشجوها هپی بودن , کلاً عمرانیا زندگی میکنن Big Grin خوش اخلاق تر هستن و نسبت به اساتید برق و کامپیوتر که فقط با مدار و برنامه نویسی سروکار داشتن روحیات بهتری دارن.
تنها استادی که اگر شما برید این دانشگاه اسمش رو برای همیشه در ذهن خویش ثبت میکنید دکتر مشعشعی هست Confused و همسرشون ماریانا Undecided (اوایل همه فکر میکردن چقد باکلاسه که خانومشون خارجکیه Big Grin و اونجا تدریس میکنه باهاشون_ البته در رشته ی مهندسی شیمی_ ولی خب بعدها همه تقریباً به ظرفیت ها و پتانسیل های وجودی این دو زوج عزیز پی بردیم ConfusedConfused Big GrinBig Grin ؛ زوج ترسناک دانشگاه! Angel)
بقیه استادهای عمران مثله تی بی تی(ایشون اسمش طولانیه ما اینطوری صداش میزدیم Big GrinBig Grin اسم اصلی طاهر باهر تالاری اگه اشتباه نکنم Big Grin) دکتر اوریا؛ دکتر نگهدار (که هروقت بچه های عمران میگفتن "نگهدار" ما میگفتیم چیـــــــــــــــــــــــــرو؟؟ Big GrinBig GrinTongue) , بعد دیگه .... آهان شاهبازی و کارکن هم از اساتید بچه های عمران هستن! البته چون رشته ی عمران این دانشگاه در مقطع تحصیلات تکمیلی تقریباً قوی هست اساتید زیادی هم داره من فقط اینا رو یادم مونده بود که اساتید خوبی بودن, دکتر صفرزاده هم برادر یکی از دوستان همکلاسیمون بود! خلاصه کاری بود در خدمتیم؛ نمره ای چیزی میخواستی بگو Big GrinBig Grin
بهترین مسئول آموزش دنیا هم آقای عبدالهی هست که هرجا هست خدا حفظش کنه, بس ایشون دلسوز دانشجو هستن.

در ضمن اگر اتوبوس استفاده میکنید برای رفت و آمد الان اتوبوس های تهران به اردبیل از جاده سرچم رفت و آمد میکنن بجز در روزهای شدید برفی که از اتوبان تهران-رشت میان و میرن, مسیر سرچم مسیر اصلی شده؛ من نرفتم ولی میگن حدود ۲-۳ ساعت نزدیکتره؛

و یک نکته ای که کاربر sadi گفتن واقعا تایید میکنم, محیط شهر و دانشگاه اردبیل واقعا خیلی خوب بود به نسبت خیلی از جاهای دیگه, و من خیلی چیزا رو مدیون اونجا هستم. خصوصا محیط دانشگاه.
و هزینه , بنظر من خیلی هزینه زندگی در شهر اردبیل پایینه, خیلی!

دیگه یادم نمیاد چی باید توضیح بدم, سوالی بود بپرسید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , iMon47
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط iMon47.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  Big Grin Big Grin من اعتراف میکنم ترم اول که رفتم سر کلاس همه گفتن تهرانی هستن فقط یادمه خودم + یه خانوم+ ۱ آقا گفتن تهرانی نیستن؛ بعداً البته چیزهای دیگری کاشف به عمل اومد که اینجا جاش نیست بگم Big Grin Big Grin در همین حد که نصف کلاسمون همشری شما بودن, من الان میفهمم که جزو شهرستان های شماست Big GrinTongue

خواهش میشود, فقط انتقال تجربه بود.
راستی شما رشته قبولیتون عمران بود, باید بگم عمران یکی از رشته های قدیمی محقق محسوب میشه؛ دقیق نمیدونم اولین رشته یا دومین رشته‎ی دانشگاه هست. مشخصه که حتما زمنیه ی قوی ای داره, اساتیدش هم معمولاً خیلی با دانشجوها هپی بودن , کلاً عمرانیا زندگی میکنن Big Grin خوش اخلاق تر هستن و نسبت به اساتید برق و کامپیوتر که فقط با مدار و برنامه نویسی سروکار داشتن روحیات بهتری دارن.
تنها استادی که اگر شما برید این دانشگاه اسمش رو برای همیشه در ذهن خویش ثبت میکنید دکتر مشعشعی هست Confused و همسرشون ماریانا Undecided (اوایل همه فکر میکردن چقد باکلاسه که خانومشون خارجکیه Big Grin و اونجا تدریس میکنه باهاشون_ البته در رشته ی مهندسی شیمی_ ولی خب بعدها همه تقریباً به ظرفیت ها و پتانسیل های وجودی این دو زوج عزیز پی بردیم ConfusedConfused Big GrinBig Grin ؛ زوج ترسناک دانشگاه! Angel)
بقیه استادهای عمران مثله تی بی تی(ایشون اسمش طولانیه ما اینطوری صداش میزدیم Big GrinBig Grin اسم اصلی طاهر باهر تالاری اگه اشتباه نکنم Big Grin) دکتر اوریا؛ دکتر نگهدار (که هروقت بچه های عمران میگفتن "نگهدار" ما میگفتیم چیـــــــــــــــــــــــــرو؟؟ Big GrinBig GrinTongue) , بعد دیگه .... آهان شاهبازی و کارکن هم از اساتید بچه های عمران هستن! البته چون رشته ی عمران این دانشگاه در مقطع تحصیلات تکمیلی تقریباً قوی هست اساتید زیادی هم داره من فقط اینا رو یادم مونده بود که اساتید خوبی بودن, دکتر صفرزاده هم برادر یکی از دوستان همکلاسیمون بود! خلاصه کاری بود در خدمتیم؛ نمره ای چیزی میخواستی بگو Big GrinBig Grin
بهترین مسئول آموزش دنیا هم آقای عبدالهی هست که هرجا هست خدا حفظش کنه, بس ایشون دلسوز دانشجو هستن.

در ضمن اگر اتوبوس استفاده میکنید برای رفت و آمد الان اتوبوس های تهران به اردبیل از جاده سرچم رفت و آمد میکنن بجز در روزهای شدید برفی که از اتوبان تهران-رشت میان و میرن, مسیر سرچم مسیر اصلی شده؛ من نرفتم ولی میگن حدود ۲-۳ ساعت نزدیکتره؛

و یک نکته ای که کاربر sadi گفتن واقعا تایید میکنم, محیط شهر و دانشگاه اردبیل واقعا خیلی خوب بود به نسبت خیلی از جاهای دیگه, و من خیلی چیزا رو مدیون اونجا هستم. خصوصا محیط دانشگاه.
و هزینه , بنظر من خیلی هزینه زندگی در شهر اردبیل پایینه, خیلی!

دیگه یادم نمیاد چی باید توضیح بدم, سوالی بود بپرسید.
خیلی ممنونم دوست عزیزم واقعا شرمندم کردید خیلی خوب بود واقعا باید اعتراف کنم که یه تشکر کم هست اگه احیانا سوالی بود بعدا مزاحمتون می شم خیلی ممنونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۶۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۵۵ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۳۱ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۵۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close