زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد شبکه های SDN

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ
راهنمایی در مورد شبکه های SDN
با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز ، اگه کسی از دوستان در مورد شبکه SDN اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم موضوع پایان نامه ای که استاد راهنما بهم پیشنهاد کرده SDN هستش ، حالا من موضوعاتی راجع ب این شبکه و چالش هایی که میشه روش کار کرد میخوام ، و اگه موضوعات خاصی پیشنهاد دارین ممنون میشم یا منابعی اگه دارین در اختیارم بزارین لطف بزرگی رو کردین منابع فارسی و انگلیسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
RE: راهنمایی در مورد شبکه های SDN
(۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ice*heart نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز ، اگه کسی از دوستان در مورد شبکه SDN اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم موضوع پایان نامه ای که استاد راهنما بهم پیشنهاد کرده SDN هستش ، حالا من موضوعاتی راجع ب این شبکه و چالش هایی که میشه روش کار کرد میخوام ، و اگه موضوعات خاصی پیشنهاد دارین ممنون میشم یا منابعی اگه دارین در اختیارم بزارین لطف بزرگی رو کردین منابع فارسی و انگلیسی
سلام
من اطلاعات آنچنان درباره SDN ندارم، ترم پیش میخواستم موضوع پایان ناممو تو زمینه SDN انتخاب کنم ولی دیدم مطالب فارسی آنچنانی دربارش نیست و بهمین دلیل موضوعم رو عوض کردم!
+تو سایت سیویلیکا سرچ کنید چند تا مقاله در این باره هست متیونید استفاده کنید.
+ من چندتا مقاله لاتین در این زمینه دارم ایمیلتون رو واسم بفرستید که واستون ارسال کنم.

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ice*heart
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ
سلام
پیام خصوصیتون غیرفعال بود!
فایلا رو واستون ارسال کردم. امیدوارم به کارتون بیاد.
هر کمکی که خواستین در خدمتم، البته اگه از دستم بربیاد!
موفق و پیروز باشید.

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  سلام
پیام خصوصیتون غیرفعال بود!
فایلا رو واستون ارسال کردم. امیدوارم به کارتون بیاد.
هر کمکی که خواستین در خدمتم، البته اگه از دستم بربیاد!
موفق و پیروز باشید.

ممنون از زحمتاتون ، حداقل یکی جواب ما رو داد
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ice*heart نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز ، اگه کسی از دوستان در مورد شبکه SDN اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم موضوع پایان نامه ای که استاد راهنما بهم پیشنهاد کرده SDN هستش ، حالا من موضوعاتی راجع ب این شبکه و چالش هایی که میشه روش کار کرد میخوام ، و اگه موضوعات خاصی پیشنهاد دارین ممنون میشم یا منابعی اگه دارین در اختیارم بزارین لطف بزرگی رو کردین منابع فارسی و انگلیسی

سلام
در زمینه SDN توی دنیا خیلی کار شده ولی متاسفانه توی ایران نه. حتی SDN تجاری‌سازی هم شده و توی شبکه‌های انتقال هم براش سولوشن مطرح کردن! حتی گوگل اومده اتصال بین دیتاسنترهاشو که در سطح دنیا توزیع شدن با استفاده از SDN برقرار کرده و بهره‌وری لینک‌هاشو از حدود ۳۰-۴۰ درصد به بالای ۹۵ درصد رسونده!
SDN یه معماری جدید شبکه هست که با جداسازی سطح داده از سطح کنترل به شبکه انعطاف‌پذیری بالایی میده. فرض کنید توی یه مرکز داده که بار ترافیکی خیلی سنگینه و ممکنه ازدحام زیادی توی برخی لینک‌ها بوجود بیاد. SDN می‌تونه با استفاده از یک کنترل‌کننده مرکزی که به همه سوئیچ‌های مرکز داده متصل هست از وضعیت کل لینک‌های شبکه در هر زمانی مطلع بشه و به راحتی جلوی ورود بسته‌های جدید رو به لینک‌های درگیر ازدحام بگیره. این تنها یکی از کاربردهاشه. زمینه‌های دیگه‌ای که میتونم بهتون بگم مسائل امنیتی مثل فایروال هست و یا توازن بار سرورها،‌مانیتورینگ شبکه،‌ کنترل‌کننده‌های توزیع‌شده، مهندسی ترافیک،‌تضمین کیفیت سرویس و به طور خلاصه همه مسائل مطرح در شبکه رو میشه با SDN پیاده‌سازی کرد. شاید این لینک هم بد نباشه ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه مقاله هم به پیوست براتون ارسال کردم. یه سری چالش‌های SDN رو مطرح کرده...
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ق.ظ)hesam.ghasemi نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ice*heart نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز ، اگه کسی از دوستان در مورد شبکه SDN اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم موضوع پایان نامه ای که استاد راهنما بهم پیشنهاد کرده SDN هستش ، حالا من موضوعاتی راجع ب این شبکه و چالش هایی که میشه روش کار کرد میخوام ، و اگه موضوعات خاصی پیشنهاد دارین ممنون میشم یا منابعی اگه دارین در اختیارم بزارین لطف بزرگی رو کردین منابع فارسی و انگلیسی

سلام
در زمینه SDN توی دنیا خیلی کار شده ولی متاسفانه توی ایران نه. حتی SDN تجاری‌سازی هم شده و توی شبکه‌های انتقال هم براش سولوشن مطرح کردن! حتی گوگل اومده اتصال بین دیتاسنترهاشو که در سطح دنیا توزیع شدن با استفاده از SDN برقرار کرده و بهره‌وری لینک‌هاشو از حدود ۳۰-۴۰ درصد به بالای ۹۵ درصد رسونده!
SDN یه معماری جدید شبکه هست که با جداسازی سطح داده از سطح کنترل به شبکه انعطاف‌پذیری بالایی میده. فرض کنید توی یه مرکز داده که بار ترافیکی خیلی سنگینه و ممکنه ازدحام زیادی توی برخی لینک‌ها بوجود بیاد. SDN می‌تونه با استفاده از یک کنترل‌کننده مرکزی که به همه سوئیچ‌های مرکز داده متصل هست از وضعیت کل لینک‌های شبکه در هر زمانی مطلع بشه و به راحتی جلوی ورود بسته‌های جدید رو به لینک‌های درگیر ازدحام بگیره. این تنها یکی از کاربردهاشه. زمینه‌های دیگه‌ای که میتونم بهتون بگم مسائل امنیتی مثل فایروال هست و یا توازن بار سرورها،‌مانیتورینگ شبکه،‌ کنترل‌کننده‌های توزیع‌شده، مهندسی ترافیک،‌تضمین کیفیت سرویس و به طور خلاصه همه مسائل مطرح در شبکه رو میشه با SDN پیاده‌سازی کرد. شاید این لینک هم بد نباشه ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام ممنون از لطفتون اما منظور از پیوستتون رو نفهمیدم کجا رو میگین !! من چیزی ندیدم
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)ice*heart نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ق.ظ)hesam.ghasemi نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ice*heart نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز ، اگه کسی از دوستان در مورد شبکه SDN اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم موضوع پایان نامه ای که استاد راهنما بهم پیشنهاد کرده SDN هستش ، حالا من موضوعاتی راجع ب این شبکه و چالش هایی که میشه روش کار کرد میخوام ، و اگه موضوعات خاصی پیشنهاد دارین ممنون میشم یا منابعی اگه دارین در اختیارم بزارین لطف بزرگی رو کردین منابع فارسی و انگلیسی

سلام

سلام ممنون از لطفتون اما منظور از پیوستتون رو نفهمیدم کجا رو میگین !! من چیزی ندیدم
ایمیلتون رو توی خصوصی بدین براتون ارسال می‌کنم حتما
 سپاس‌گزاری شده توسط: ice*heart , linkinpark20

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۷ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۱۶ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۵۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۵۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۴۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۰۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۲۰۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۹۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close