زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کتاب های کامپیوتر و IT

ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
فروش کتاب های کامپیوتر و IT
با سلام خدمت دوستان. بنده قصد فروش یه تعدادی از کتاب های کنکورم رو دارم. کتاب ها خیلیشون تمیز هستن. فقط یه درصد کمیشون در کنار و حاشیشون فقط نوشته شده و اون هم نکات مهم درسی بوده که نکاتیه که از منابع مختلف جمع آوری شده. قیمت کتاب ها حدود ۴۵۰ هزار تومن میشه که من قصد دارم حدود ۱۷۰ تومن بفروشمشون.
در ضمن ببخشید دوستان بنده قصد فروش تکی کتاب ها رو ندارم و همه ی کتاب ها رو به صورت یکجا و پک میفروشم. لطفن دوستان راجب به تک فروشی سوال نکنن چون اصلن همچین قصدی ندارم.
دوستانی که قصد خرید کتاب ها رو دارن میتونن با این شماره تماس بگیرن :
محمدی ۰۹۳۶۷۲۰۰۶۲۵

لیست کتاب ها هم در لیست زیر موجوده:

کتابهای پارسه : سال ۹۱

شبکه های کامپیوتری
- سیستم عامل
- ریاضی گسسته
- ساختمان داده
- طراحی الگوریتم
- مدارهای منطقی
- نظریه زبان ها
- پایگاه داده
- کامپایلر
- معماری کامپیوتر
- هوش مصنوعی
- مدارهای الکتریکی
-پارسه بانک مهندسی کامپیوتر سال ۹۲

کتابهای پوران

ساختمان داده سال ۹۱
- طراحی الگوریتم سال ۹۲
- ساختمان گسسته سال ۹۱
- مدارهای منطقی پشت جلد
- کامپایلر آل شیخ پشت جلد
- نظریه زبان های کریم سهرابی
- محاسبات عددی پشت جلد

کتابهای مقسمی :

طراحی الگوریتم سال ۸۸
- طراحی کامپایلر سال ۹۰
- پایگاه داده سال ۹۱
- ساختمان داده سال ۹۱
- زبان های برنامه سازی سال ۹۰
- سیستم عامل سال ۹۰
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۸۲ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۵ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  فروش کتابهای ارشد کاملا نو و تمیز Fatemeh-Arshad ۳ ۲,۷۶۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedmohsenee
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۸ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close