زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد دانشکده شهید با هنر شیراز +مشاوره

ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط entr.)
سلام
من یک دانش آموز هنرستانی فنی و حرفه ای بودم و کنکور ۹۴ (کاردانی به فنی و حرفه ای)قبول شدم و نوبت بهمن ماه
رتبه بنده ۳۰۲ هست
اهل شهرستان بوکان ---استان آذربایجان غربی
من اولین اولویت را ارومیه زدم
دومین اولویت شیراز

من الان دانشکده ارومیه قبول شدم و الان پشیمانم چون هیچ امکاناتی نداره میخوام ترم بعد انتقالیه بگیرم برم شهید با هنر شیراز بخونم
چند سوال دارم
۱-آیا دانشکده شیراز امکاناتش زیاده؟؟؟
۲-سطع علمیش بالاست؟؟؟؟
۳-
۴-خوابگاه میده واسه دانش جویان روزانه؟؟؟؟؟
۵-دانش جویانشون زرنگن از لحاظ درس خوندن ؟؟؟
۶-من کورد هستم اونجا دانش جویانش ازیتم نمیکنن واسشون چون زبانم و.. فرق داره Big Grin
۷-به نظرتون ارزش داره واسه کاردانی به فنی و حرفه ای این راه دورو انتقال بدم ؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ)entr نوشته شده توسط:  سلام
من یک دانش آموز هنرستانی فنی و حرفه ای بودم و کنکور ۹۴ (کاردانی به فنی و حرفه ای)قبول شدم و نوبت بهمن ماه
رتبه بنده ۳۰۲ هست
اهل شهرستان بوکان ---استان آذربایجان غربی
من اولین اولویت را ارومیه زدم
دومین اولویت شیراز

من الان دانشکده ارومیه قبول شدم و الان پشیمانم چون هیچ امکاناتی نداره میخوام ترم بعد انتقالیه بگیرم برم شهید با هنر شیراز بخونم
چند سوال دارم
۱-آیا دانشکده شیراز امکاناتش زیاده؟؟؟
۲-سطع علمیش بالاست؟؟؟؟
۳-
۴-خوابگاه میده واسه دانش جویان روزانه؟؟؟؟؟
۵-دانش جویانشون زرنگن از لحاظ درس خوندن ؟؟؟
۶-من کورد هستم اونجا دانش جویانش ازیتم نمیکنن واسشون چون زبانم و.. فرق داره Big Grin
۷-به نظرتون ارزش داره واسه کاردانی به فنی و حرفه ای این راه دورو انتقال بدم ؟؟؟؟
سلام
بنده دانشجوی ترم ۳ کارشناسی نرم افزار باهنر روزانه مهر هستم
امکاناتش خوب و مفیدن
سطح علمی کاردانیش بالاتر از کارشناسیش هس
خوابگاه به کاردانی ها میدهد ولی به کارشناسی ها با هزاران بدبختی
کرد بوکان اونجا هم هس
بهتره شهر خودتون بمونید و از بوکان به شیراز نیایید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط entr.)
سلام
خیلی دوست دارم بیام شیراز
چرا به نظر شما بهتره تو شهر خودمون بمونم بهتره؟؟
راستی من ارومیه قبول شدم و شهر خودم دانشگاه نداره
جدی اونجا کرد بوکان هم هست؟کاردانی یا کارشناسی؟؟اخه فکر کنم فقط کارشناسی ها میرن شهر دور چون میگن ارزش داره و...
راستی من دانشگاه تبریز هم نمره قبولی گرفتم و برای تبریز علامت ستاره است ولی نمیونم انتقال بدم چون ستاره دو نیست و فقط ستاره دو ها میتونن انتقال بدن به نظر شما اگر معدل ترم اولم ۱۹ یا ۱۸ باشه میتونم انتقال بدم؟؟؟
خیلی تشکر از جوابتون
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
منتظر جوابم
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)entr نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
سلام
خیلی دوست دارم بیام شیراز
چرا به نظر شما بهتره تو شهر خودمون بمونم بهتره؟؟
راستی من ارومیه قبول شدم و شهر خودم دانشگاه نداره
جدی اونجا کرد بوکان هم هست؟کاردانی یا کارشناسی؟؟اخه فکر کنم فقط کارشناسی ها میرن شهر دور چون میگن ارزش داره و...
راستی من دانشگاه تبریز هم نمره قبولی گرفتم و برای تبریز علامت ستاره است ولی نمیونم انتقال بدم چون ستاره دو نیست و فقط ستاره دو ها میتونن انتقال بدن به نظر شما اگر معدل ترم اولم ۱۹ یا ۱۸ باشه میتونم انتقال بدم؟؟؟
خیلی تشکر از جوابتون
سلام
کاردانی بهتره جای خودتون باشید که بتونید راحت تر برای کنکورکارشناسی بخونید و قبول بشید
آره کارشناسی من میشناسم ، کاردانی نمیشناسم
در مورد تبریز اطلاعی ندارم

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ
RE: سوال در مورد دانشکده شهید با هنر شیراز +مشاوره
سلام
من خودم الان دانشجوی ارشدم و کارشناسیمو آموزش کده شمسی پور تهران بودم به نظر من (این فقط نظر شخصی خودمه) هیچ کدوم از آموزشکده های کشور سطح علمی خوبی ندارن و به نظرم بهتره همون ارومیه بمونی و سعی کنی کارشناسی جای بهتری قبول بشی

ای کاش عظمت در نگاه ما باشد نه در آنچه بدان مینگریم.
۰
۰
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ
سلام چیزی که دوستمون گفتند درسته من الان کارشناسی امیرکبیر اراکم بودم وکاردانی تو شهر خودم در این دو دانشکده هیج فرقی از لحاظ علمی نمیکردند الان کاردانی شهرخودت باشی خیلی بهتره هم هزینه های اضافی نمیده هم میتونی کنار درست کار و گرایش مورد علاقت کار کنی که اگر بری خوابگاه دوره همه ای اینها باید خط بکشی در واقع نمیذارن Smile Smile Smile

___GOD___

always is with me
۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ق.ظ
دوستان صحبت هایی کرده بودند بزار منم بیشتر توضیح بدم امیدوارم توضیحات من براتون مفید واقع بشه چون الان شرایط شما رو درک می کنم می خوام بیشتر توضیح بدم ببین دوست من منم مثل شما هنرستانی بودم بعد کنکور کاردانی دادیم همانطور که می دونی همون موقع ثبت نام باید اولویت های دانشگاه رو هم انتخاب کنی تا سال ۸۹ این آموزشکده ها زیر نظر آموزش و پرورش بودن بعد از سال ۸۹ - ۹۰ به بعد رفت زیر نظر وزارت علوم و اون موقع بچه ها خوشحال بودن از جمله خودم که فکر می کردم مثلا مدرک وزارت علوم چیه من کاردانیمو شهر خودم خوندم در حالی که تمام آموزشکده های کشور رو رتبشو آورده بودم بعد از کاردانی چون شهر خودم کارشناسی ناپیوسته دولتی نداشت مجبور شدم برم دانشکده ی فنی امیرکبیر اراک ! تقریبا از خونم تا اراک ۱۰۰۰ کیلومتر ( اردبیل - اراک ) هیچ یادم نمی ره اوایل یه سختی هایی کشیدم دو هفته اول اصلا خوابگاه و جای خواب نداشتم الانم نمی دونم اون دو هفته رو چطوری سر کردم ! ولی به مرور گذشت تا اینکه جو گیر شدیم برای کنکور ارشد بخونیم اومدیم و نشستیم برای کنکور ارشد خوندیم بعضی از کاربران این سایت میشناسن که چقدر خوندم ولی نشد دیگه هم فعلا حوصله ارشد رو ندارم و یه مسیر دیگه ای رو انتخاب کردم و دارم پیشش می برم اما از من می شنوی هیچی تو شیراز یا اراک نیست همون درسو تو شهر خودت بهت می گن اینو با اطمینان بهت می گم مثلا می خوان چی اضافه تر بگن همون مباحث ساختمان داده و یا هر درس دیگه ای هم تو دانشکده ای مثل باهنر یا شمسی پور می دن و هم تو دانشکده ی ارومیه یا اردبیل یا هر استان دیگه ای اینو مطمئن باش هیچ فرقی نداره که تو بخوای سختی هایی که داره برات رو بکشی همه چی بستگی به خودت داره تو این دو سال کاردانی اصلا ببین به کامپیوتر علاقه داری یا نه به هر قسمتش علاقه مند شدی همونو پی بگیر خوب ! نمی دونم چرا همه بچه ها نرم افزار رو تو برنامه نویسی محدود می کنن تو یه فوتوشاب رو خوب بلد باش کامل نمی خواد بقیه جیزها رو پیشکش به هر حال اصلا از شهرت خارج نشو و اگه دیدی بعد از کاردانی به کامپیوتر علاقه نداری حماقت نکن به راجتی ولش کن بدون تردید موفق می شی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۹۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۰۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۳۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۹۰۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۰۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۶۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close