زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته جدید مهندسی سیستم های الکترونیک دیجیتال یا مهندسی معماری سیستم های کامپیوتر

ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط majid11877.)
رشته جدید مهندسی سیستم های الکترونیک دیجیتال یا مهندسی معماری سیستم های کامپیوتر
با سلام اخیرا از پارسال رشته ای جدید در زیر گزوه برق بوجود امده به نام گرایش سیستم های الکترونیک دیجیتال که من چارت این رشته رو راستون گزاشتم. خیلی نزدیک به درس هایی هسا که بچه های سخت افزار تو کارشناسی خوندن.نمیدونم چی شرکت کنم امسال جون از طرفی خودم سخت افزار خوندم اگه الکترونیک دیجیتال قبول شم دوباره باید همون درس ها رو پاس کنم و از طرفی رشته برق باز بازار کارش بیشتره از طرف دیگه معماری هم خوبه اما توش بیشتر درس های شبکه رو داره تو چارت هایی که من دیدم البته بغیر دانشگاه هایی مثل شریف و...
موندم چکار کنم...

فایل‌(های) پیوست شده
دانشکده مهندسی برق - آموزش - دروس تحصیلات تکمیلی.pdf
اندازه فایل: ۹۱/۳ KB
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۴۷ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۰۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۰ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۴۹ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۱ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۳۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close