زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی

ارسال: #۱۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
RE: مجازی شهید بهشتی(ارشدی‌ها راهنمایی کنن لطفا)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  اوایل خرداد نتیجه های مجازی اومد که! ظاهرا مصاحبه ای هم نداره طبق اخباری که خود دانشگاه شهید بهشتی زده.

بله اون رو می دونم دوره های مجازی دانشگاههایی مثل خواجه نصیر(آی تی) و فردوسی وشهیدبهشتی از طریق سنجش اعلام شدند و در بین اونها خواجه نصیر و فردوسی مصاحبه داشتند البته فردوسی اینترنتی بود‌، اما نتایج اون مصاحبه‌ها که هنوز نیامده(یا مثلا نتایج اونایی که برای مصاحبه آی تی شاهد و مالک اشتر رفته بودند) . دانشگاهی مثل شهید بهشتی هم که گفته با نتایج نهایی کنکور مشخص می کنه و مصاحبه نداشت‌، در نتیجه ثبت نام همشون هم همون اول مهر خواهد بود

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ق.ظ
مجازی شهید بهشتی(ارشدی‌ها راهنمایی کنن لطفا)
مارو باش به همه گفتیم ارشد مجازی قبول شدیم! پس این اعلام نتایج چی بود که شهید بهشتی گفته مصاحبه نمی خواد؟!

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  مارو باش به همه گفتیم ارشد مجازی قبول شدیم! پس این اعلام نتایج چی بود که شهید بهشتی گفته مصاحبه نمی خواد؟!
پس شما دقیق اطلاعیه رو نخوندید:

نگران نباشید انشالله قبولید

۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  مارو باش به همه گفتیم ارشد مجازی قبول شدیم! پس این اعلام نتایج چی بود که شهید بهشتی گفته مصاحبه نمی خواد؟!

اینکه گفتن مصاحبه نمیخواد یعنی بر اساس مدارکی که براشون فرستادید تصمیم گرفتن که کیا قبولند و کیا نیستند‌، در واقع زحمت مصاحبه رو از دوش خودشون برداشتند . شما هم باید منتظر نتایج نهایی سازمان سنجش باشید . ان شاء الله که قبولید .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سلام
من آموزش محور قبول شدم این چقدر بده؟
یکی میگفت به ۳۰% دانشجوها پروژه میدن درسته؟
کسی اگه چیزی میدونه بگه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ)marniloo نوشته شده توسط:  سلام
من آموزش محور قبول شدم این چقدر بده؟
یکی میگفت به ۳۰% دانشجوها پروژه میدن درسته؟
کسی اگه چیزی میدونه بگه
اتفاقا یک موهبته Wink چون دیگه درگیر پایان نامه نمیشید و می تونید مقاله بیشتر بدید. به جاش سمینار و فکر ۲ واحد مدیریتی میگذرونید.
در کل مدرک شما کارشناسی ارشده.حتی معادل هم نیست. دقیقا کارشناسی ارشد هست از اون دانشگاهی که قبول شدید. برای ادامه تحصیل هم مشکلی نداره و چه اینور چه اونور آب به میزان مقالات و پژوهش هایی که کردید نگاه می کنن.
فقط یه سوال
کسی میدونه غذا می دن؟ خوابگاه چطور. دوست من دانشگاه تهران مجازی قبول شده بود بهش خوابگاه داده بودن با اینکه اول گفته بودن خبری نیست.
البته اینو می دونم که نزدیک امتحانا خوابگاه میدن.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ق.ظ، توسط ۲۰۶۳.)
بچه‌ها نتیجه های مجازی رو که زده بودند لینکشو برداشتند؟
من پرینت نگرفتم ازش!!
کی باید واسه ثبت نام مراجعه کرد؟
و اینکه بنظر شما پیام نور تهرا ن بهتره یا مجازی شهید بهشتی؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  کسی میدونه غذا می دن؟ خوابگاه چطور.
دوست عزیز شما که دانشجوی ارشد بهشتی هستی با رتبه ۳۷۱ این سوالا رو میپرسی؟!!!

یه سوال هم من دارم:
یه جای تو انجمن خوندم دوره مجازی کلاساش بعد از ظهر برگزار میشه .مگه مجازی کلاس هم داره؟؟؟؟؟؟؟(کلاس اجباری؟)
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ب.ظ
مگه نتایج نهایی مجازی‌ها اعلام شده؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ق.ظ
جواب مجازی با سراسری اعلام شده؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  جواب مجازی با سراسری اعلام شده؟
بله دیگه!! نمی دونم چرا اینو همه می پرسن؟!!مجازی شهید بهشتی مصاحبه و اینها نداشت.یعنی قبلن داشت اما برداشتن.
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط alime.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ ق.ظ)۲۰۶۳ نوشته شده توسط:  بچه‌ها نتیجه های مجازی رو که زده بودند لینکشو برداشتند؟
من پرینت نگرفتم ازش!!
کی باید واسه ثبت نام مراجعه کرد؟
و اینکه بنظر شما پیام نور تهرا ن بهتره یا مجازی شهید بهشتی؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  کسی میدونه غذا می دن؟ خوابگاه چطور.
دوست عزیز شما که دانشجوی ارشد بهشتی هستی با رتبه ۳۷۱ این سوالا رو میپرسی؟!!!

یه سوال هم من دارم:
یه جای تو انجمن خوندم دوره مجازی کلاساش بعد از ظهر برگزار میشه .مگه مجازی کلاس هم داره؟؟؟؟؟؟؟(کلاس اجباری؟)
شما اون لینک نتیجه های مجازی رو الان برای چی می خواید؟
اون هایی که مصاحبه داشتند(مثل فردوسی و خواجه نصیر و ...) که الان از وقتش گذشته‌، اونهایی هم که مصاحبه نداشتند که هیچی.در کل هم همشون با اعلام نهایی سنجش اعلام شدند.
خوابگاه فقط موقع امتحانات برای خانم‌ها که اطلاع دارم یک اتاق بزرگ می دن ۲۰ نفر توش!!
غذا هم می دن اما با قیمت بیشتر.شما که مجازی قبول شدید، اگه شهرستانی هستید، غیر از موقع امتحان ها، اصلا چرا می خواین برید تهران؟!
کلاس‌ها هم صبح هست هم بعد از ظهر، و آنلاین هست و بستگی به استاد داره که حضور براش مهم باشه یا نه.زمان کلاساش هم ۳ ساعته هست.
کلاس حل تمرین هم داره که اصطلاحا به حل تمرینش آموزشیار می گن، و اکثرا حضور تو این کلاس‌ها اختیاری هست

۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ
اگر کسی سال دیگه روزانه یا شبانه قبول شه، واحدهاش رو قبول می کنن؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ق.ظ
اگه کسی تو نتایج مجازی اسمش اعلام شده باشه و قبل از اون هم تو فرم انتخاب رشته اش جای دیگه ای رو قبول شده باشه‌، آیا میشه مجازی رو به جای رشته محل قبولی قبلیش ثبت نام کنه ؟

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ق.ظ
با رفتن به دانشگاه شهید بهشتی و پرس و جوهایی که انجام دادم و همچنین قبت نام....تصمیمیم برای رفات به شهید بهشتی ۱۰۰ درصد شد.
به امید ادامه تحصیل های بیشتر.
Angel
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ب.ظ
سلام
من مجازی پیام نور قبول شدم کد ۷۶۸۶ اما تو سایت پیام نور هیچی توضیح نداده کسی میدونه ثبت نام کیه و شهریش چقدره و...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۱۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۸۲ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۸۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۹۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۸۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۰۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۶۳ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close