زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام جزوه ... کدام کتاب ... کدام وویس ؟؟؟!!!

ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ
کدام جزوه ... کدام کتاب ... کدام وویس ؟؟؟!!!
سلام به همه مانشتی ها ... چه اونها که در دامنه ماشت هستن، چه اونها که دارن از مانشت بالا میرن و چه اونها که مانشت رو فتح کردن.
بهمن ماه هم دو سه روز دیگه تموم میشه و فرصت باقی مونده تقریبا به ۲ ماه و ۱۵-۱۶ روز رسیده.
کاری ندارم که منو شما تا حالا چیکار کردیم، چقدر پیشرفت داشتیم. ولی از اینجا به بعدش برای خودم و همه ی شما بهترین ها رو آرزو دارم.
برنده یه رقابت آخر کار معلوم میشه. و ما هم تا آخر کار فرصت داریم و باید ازش بهترین استفاده رو بکنیم.
حرفی که میخام بزنم حرف دل خودمه و شاید بعضی از شما هم همین مشکل رو دارید. اکثر ما قاعدتا از آذر و دی ماه به این طرف دیگه منابعی که کلی هم دربارشون تحقیق و تفحص! کرده بودیم رو تهیه کردیم حداقل اسمی شروع کردیم به درس خوندن.
اما ............. امان از وسواس .........
مثلا خودم کتاب ساختمان طورانی رو یه دور کامل خوندم. حالا به جای اینکه برم رفع اشکال کنم و تست و تمرین حل کنم با حرف یه عده که شاید اصلا نظر شخصی خودشون رو میگن به این فکر فرو میرم که: " نکنه کتاب مقسمی بهتر بود؟؟!! " ، " نکنه کتاب پوران تستاش بهتر؟؟!!" ...
حقیقت اینه که ما بخش عمده از زمان خودمون رو صرف همون تحقیق و تفحص درباره منبع میکنیم، و دسته آخر هم که اون منبع رو تهیه میکنیم شاید حتی یکبار هم ازش استفاده نکردیم ولی دچار این وسواس میشیم که فلان کتاب فلان انتشارات میگن بهتره!!!
این اتفاق دقیقا برای پایگاه افتاد!! کتاب رو حتی ورق هم نزدم و همین دو سه هفته پیش یه کتاب دیگه گرفتم!!
شما رو نمیدونم ولی من از منبع کنکوری ۳ تا انتظار دارم: ۱- حجمش خیلی کم باشه. ۲- تمام مباحث رو پوشش بده ۳- تست زیاد داشته باشه.
.... خب آخه مگه میشه همچین چیزی!!!!!!!! گزینه ۱ در تناقض آشکار با دوتا گزینه دیگه س !!!
و نکته دیگه هم این که حقیقتا به جز دو سه تا درس خاص که یک منبع فاصله معنا داری با بقیه منابع مشابه داره. (مثلا سیستم عامل دکتر حقیقت که البته شرط گزینه یک رو نداره!!) شاید چندان تفاوتی نداره از چه کتابی داره استفاده میشه.
اون سطح تسلطی که ما دنبال رسیدن بهش هستیم بیشتر از اینکه تحت تاثیر این باشه که از چه منبعی استفاده کردیم؛ به این وابسته است چقدر تمرین و تست حل کردیم و چقدر ذهنمون درگیر حل مسائل شده.
امیدوارم اول خودم و بعد از شما دوستان عزیز اگر کسی همین مشکل وسواس رو داره دیگه تو این مدت حساس و مهم باقی مونده وقت خودش رو به جای نوع منبع روی خوندن و تسلط پیدا کردن بذاره.
و اگه نقدی دارید یا پیشنهاد و تجربه مشابهی دارید خوشحال میشم به اشتراک بذارید تا هم من و هم بقیه دوستان از نظراتتون استفاده کنیم.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم نه تنها تو کنکور ارشد ... بلکه تو همه مراحل زندیگیتون موفق باشید.

... به یاد داشته باش که اکنون وقت تسلیم شدن و درجا زدن نیست ... می دانم که سخت است، ولی اگر آسان بود که همه آنرا انجام میدادند ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good arman , d_felfelak , maryam_92a , قاصدک۲۳ , mmdsharifi , zorkide , deep-romance , mehRUN
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۲۳ ب.ظ
RE: کدام جزوه ... کدام کتاب ... کدام وویس ؟؟؟!!!
بنده هم واسه شما و بقیه آرزوی موفقیت می کنم.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehRUN , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۸۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۹,۰۳۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۶۰۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۹ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۵۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۶۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۸۲۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close