زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک فوری در مورد اینترنت پر سرعت!!!!!

ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ
سلام
کل کار من با اینترنت هست، یه ماهی هم هست که کلاس انلاین دارم. و همیشه تایم کلاس که میرسه اول قیافه ام این جوریه Undecided بعدش اینجوری Dodgy Angry
چرا؟
چون کابل تلفن مون فیبر نوری هست. و فقط از مخابرات می تونم اینترنت بگیرم. اونم که قربونش برم، کشته مرده سرعتشم.
چند سال پیش وایمکس مبین نت داشتم، با اینکه مودمم outdor بود، ولی بازم قطع و وصل چند روز متوالی داشتم. می گفتن مشکل آنتن دهی و دکل داره منطقه ما!
همیشه خدا من بالا پشت بوم، در حال جابجایی مودم.
برا همین الان مرددم که دوباره وایمکس استفاده کنم.

غیر خودکشی Big Grin
راه حل دیگه ای کسی بلده؟ واقعا عاجز شدم. یعنی موقعیت از این باحال تر نمیشد، هم نقطه کور باشی، هم کابل تلفنت نوری باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۱۸ ب.ظ
فکر کنم با وضعیت شما که تنها امکان استفاده از وایمکس یا ADSL مخابرات دارید انتخابها خیلی محدودن. من چندسال پیش از اینترنت بی سیم داتک استفاده می کردم (قبل از اومدن وایمکس یک طرحی داشت که مودم اجاره می داد) کلاً راضی بودم. همون سرعت اسمی رو می داد ولی کیفیتش خوب بود. وایمکس ایرانسل هم شنیدم بد نیست.

البته مخابرات، طرحهای جدیدی تبلیغ کرده و گفته سرعت بالایی دارن ولی حجمیه. کیفیتشو نمی دونم. من نامحدود ۲۵۶ دارم که گاهی ازش استفاده می کنم. تقریبا در همون سرعت میده و این برای وب دیدن و دانلود جالب نیست. قطعش نکردم چون بعدش دیگه ممکنه نامحدود ندن Smile.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ
مخابرات که دیگه اسمش رو هم نیارید. از اون کاملا قطع امید کردم. این سومین طرحی بود که امتحان کردم.
داتک مال کجاست؟
وایمکس ایرانسل که بعید میدونم جواب بده. توی خونه با موبایل میخوایم حرف بزنیم، ایرانسل انتن دهی اش افتضاحه.
البته همراه اول خوبه. ولی نمیدونم چرا اینترنتش، واسه من جواب نداد.
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ
داتک که خصوصیه. دفترش تهرانه. توی یک سری شهرها نمایندگی داره. زودتر از ایرانسل و مبین نت طرح های بی سیم ارائه می کرد. البته قیمتاش خیلی بهتر از مبین نت و ایرانسل نیست.
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ
طی سرچ هایی انجام شده با همین اینترنت زغالی ام! بنظر میرسه داتک توی مشهد نمایندگی نداره.
یه چیز جالبی توی نظرات کاربران خوندم. اینکه صحت داره یا نه رو نمیدونم.

توی مشهد، از وقتی همراه اول زده توی خط ۳جی و ۴ جی وضعیت اینترنت مبین نت افتضاح شده.
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ
نمایندگی داره ولی نمی دونم وایمکس اونجا هم بدن یا نه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط jazana.)
مودم ۴g + سیم کارت ۴g ایرانسل بد نیستا.(احتمالا جدای از کیفیت سرعت تو گوشیه)

البته اگر گوشیت ۴g ساپورت می کنه و سیم کارت ۴g هست میشه تست سرعت کرد.

------

مخابرات اگر محدود باشه سرعتش واسه من تو روز ها بد نبود.(با ۴۰۰-۸۰۰کیلوبایت می زنه) => به جز شب ها که سرعت وحشتناک میومد پایین

اینجور که به نظر میاد مخابرات تو مشهد افتضاحه
------

تو p30world تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(و تاپیک های دیگه...) شاید بهتر جواب بدن

من که گذرا خوندم شاتل رو یکی تعریف کرده بود(صفحه ۴)
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ ق.ظ
آره ساپورت میکنه، سیم کارت ۴g رو امتحان کردم. جواب نمیده. مودمش رو نه
------------
برا استفاده معمولی شاید جواب بده، ولی برای کارهای حرفه ای تر مثل دریافت آنلاین صوت و تصویر وضعیت یه چیزی فراتر از افتضاحه. متاسفانه همه کلاس های من همون تایم اوایل شب هست. و همیشه خدا هم مشکل دارم.
----------
ممنون بابت لینک، آره منم یه مطلب خوندم، بین ده شرکت اینترنتی، شاتل رتبه اول رو داره. خوش به حال اونا که می تونن اینترنت بگیرن ازش. من که نمیتونم Sad مخابرات خطم رو رانژه نمیکنه.
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ق.ظ
RE: درخواست کمک فوری در مورد اینترنت پر سرعت!!!!!
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  آره ساپورت میکنه، سیم کارت ۴g رو امتحان کردم. جواب نمیده. مودمش رو نه
------------
برا استفاده معمولی شاید جواب بده، ولی برای کارهای حرفه ای تر مثل دریافت آنلاین صوت و تصویر وضعیت یه چیزی فراتر از افتضاحه. متاسفانه همه کلاس های من همون تایم اوایل شب هست. و همیشه خدا هم مشکل دارم.
----------
ممنون بابت لینک، آره منم یه مطلب خوندم، بین ده شرکت اینترنتی، شاتل رتبه اول رو داره. خوش به حال اونا که می تونن اینترنت بگیرن ازش. من که نمیتونم Sad مخابرات خطم رو رانژه نمیکنه.

اوه اوه آره اول شب که میشه مخابرات فوق العاده سرعتش کم میشه.

راستی منظور من اینترنت بی سیم شاتل بودا...

این فیبر نوری هم خودش مکافاتیه
ارسال: #۱۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ق.ظ
نمیدونستم شاتل بی سیم هم داره.
باید امروز هم به نمایندگی شاتل زنگ بزنم و هم داتک
اینطوری نمیشم. سرم از درد داره منفجر میشه. خیلی روی اعصابه این اوضاع.
ارسال: #۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ
خب من یه اعلام نتیجه بکنم، احیانا اگه کسی بعدها با مشکلی مشابه مشکل من به این تاپیک گذارش افتاد، صحبت ها به دردش بخورن.
داتک برای مشهد وایمکس نداشت.
اینترنت بی سیم شاتل هم هزینه اولیه تجهیزاتش بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزارتومان هست، بسته به اینکه امواج رادیویی مورد نیازت چقدر قوی باشن.
خب یکی از دلایلی که باعث میشه، من حاضر نشم چنین هزینه بالایی رو بپردازم، وجود دو عدد مجتمع تجاری ۸ طبقه هست، نزدیکی منزل ما.
برای من که وایمکس با مودم خارجی رو امتحان کردم، تازه اون زمان که این دوتا مجتمع سبز نشده بودن! اعتماد به امواج بی سیم سخته. و نیاز به تحقیق بیشتر داره.

و اما رفته بودم کافی نت، مسئول اونجا راه حلی گفت
اینکه درخواست یه خط تلفن سیمی بدم. و بعد روی اون خط، ای دی اس ال شاتل بگیرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , davood_2016
ارسال: #۱۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ق.ظ
سلام
راه اول: یه مودم gsm dwr 730 بخرید سیم کارت های مختلف رایتل ، ایرانسل ، و... رو روش تست کنید ببینید کدوم یکی جواب میده حتی مودم رو میتونید بزارید پشت بوم یا ....
راه دوم: به پارس انلاین یا شاتل بگید برای اون منقطه ی شما اینترنت به صورت بی سیم بیارن و شما با سرعت عالی میتونید استفاده کنید
مشکل : شرکت مربوطه میگه شما باید حدود ۶ نفر باشید که ما بخاطر شما تجهیزات نصب کنیم اونجا پس یا از همسایه ها و یا واحد های اپارتمان میخواید که با هم اینترنت بیارید یا خودتون پول ۶ نفر رو بدید Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۲۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۶۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۵۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۷۹۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۵۶۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۰۷۷ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۲۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۰۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close