زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاسیس شرکت voip

ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ق.ظ
تاسیس شرکت voip
با سلام
بچه ها من و دوستم قصد تاسیس یه شرکت در زمینه voip رو داریم یکیمون پول داره یکیمون کار بلده . می خواستم از کسانی که میتونن راهنمایی داشته باشن در این زمینه درخواست کنم بهمون بگن،
اینکه چطور باید پروژه گرفت
چقدر سرمایه نیاز هست
نیروی کار خوب چطور پیدا کنیم(اگر هم کسی اینجا باشه که بتونه باهامون همکاری کنه خوشحال میشم)
و خلاص هر راهنمایی که به نظرتون میرسه .
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
تاسیس شرکت voip
شما از مدیریت چقدر میدونید؟ میدیریت هم علمه هم هنر
بازاریابی
مدیریت منابع انسانی
مدیریت مالی، مالیت، بیمه ...
بحث های حقوقی
حسابداری، حسابدار امین میشناسید؟
خودتون رو آدم منظمی می دونید؟
میدونید چطور میشه نیروی کار خوب رو شناسایی کرد؟ شاید توانایی فنی یه نیروی کار کمترین اهمیت رو داشته باشه.
میتونید نیروی کار بهتر از خودتون رو توی شرکت نگه دارید و مدیریتش کنید؟
بلدید ساختار سازمانی منسجم برای شرکتتون طراحی کنید؟
با تفویض اختیار آشنایی دارید؟ با تنبیه و پاداش آشنایی دارید؟ میتونید یه سیستم تنبیه و پاداش طراحی کنید که تا حد امکان باگش کم باشه.
آمادگی این رو دارید که از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب کار کنید؟
ایده ای برای کارتون دارید؟ ایدتون رو با ارزیابی کردید؟ چطوری ارزیابی کردید؟
...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , RASPINA
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: تاسیس شرکت voip
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما از مدیریت چقدر میدونید؟ میدیریت هم علمه هم هنر
بازاریابی
مدیریت منابع انسانی
مدیریت مالی، مالیت، بیمه ...
بحث های حقوقی
حسابداری، حسابدار امین میشناسید؟
خودتون رو آدم منظمی می دونید؟
میدونید چطور میشه نیروی کار خوب رو شناسایی کرد؟ شاید توانایی فنی یه نیروی کار کمترین اهمیت رو داشته باشه.
میتونید نیروی کار بهتر از خودتون رو توی شرکت نگه دارید و مدیریتش کنید؟
بلدید ساختار سازمانی منسجم برای شرکتتون طراحی کنید؟
با تفویض اختیار آشنایی دارید؟ با تنبیه و پاداش آشنایی دارید؟ میتونید یه سیستم تنبیه و پاداش طراحی کنید که تا حد امکان باگش کم باشه.
آمادگی این رو دارید که از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب کار کنید؟
ایده ای برای کارتون دارید؟ ایدتون رو با ارزیابی کردید؟ چطوری ارزیابی کردید؟
...

مرسی دوستم بابات پاسخت . خیر با همه این جنبه ها اشنایی ندارم . اما مطالعه دارم در موردشون . اینکه بتون از۷تا ۱۰ شب کار کنم ، همین الان هم اینکارو دارم میکنم و شبانه روز کمتر از ۵ ساعت میخابم و لذت میبرم .
راستش میخام بدونم ازکجا باید شرو کرد و چیکار باید کرد؟
دوستمم هم هر روز بهم فشار میاره که چرا کاری نمیکنم . اما من هنوز کسی رو پیدا نکردم که اطلاعت لازم رو بهم بده . اطلاعاتی رو که خودم نمیدونم مثه همین چیزایی که گفتین
۰
۰
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ
تاسیس شرکت voip
یه راهش اینه که سرفصل یه دوره MBA رو ببینید (ترجیحا برای جاهای معتبر) یا اصلا یه دوره MBA برید.
من خودم توصیه می کنم که اول یه مدت کارمند باشید تا ببینید از دید کارمند چیا مهمه. دغدغه های کارمندا رو ببینید. اما هستن شرکت هایی مدیراش که مستقیما رفتن سر کار مدیریتی.
وقتی میخواید برید تو کار شرکت زدن کارهای مربوط به انسانی خیلی پررنگ تر هستن تا کارهای فنی و علمی.
۰
۰
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه راهش اینه که سرفصل یه دوره MBA رو ببینید (ترجیحا برای جاهای معتبر) یا اصلا یه دوره MBA برید.
من خودم توصیه می کنم که اول یه مدت کارمند باشید تا ببینید از دید کارمند چیا مهمه. دغدغه های کارمندا رو ببینید. اما هستن شرکت هایی مدیراش که مستقیما رفتن سر کار مدیریتی.
وقتی میخواید برید تو کار شرکت زدن کارهای مربوط به انسانی خیلی پررنگ تر هستن تا کارهای فنی و علمی.

بله متوجه این مسائل هستم ، در حال کار هستم خودمم.
اما من الان بیشتر میخام بدونم برای تاسیس یه شرکت کوچیک و نوپا چیکار باید کرد؟ چطور کار گرفت ؟ چطور شروع کنم ، اون بحثای مدیریتی رو فوقش ادم مدیر استخدام میکنه . الان من دنبال اینم که چیکار میشه کرد که در تاسیس شرکت موفق بود ، کسی رو میخام که این راهو رفته باشه و بهم بگه چیکار کنم . چون ریسکش هم بالاست . اگر پولمون رو از دست بدیم جبرانش برامون شاید ممکن نباشه
۰
۰
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
تاسیس شرکت voip
برید با مدیر شرکت هایی که برشکست شدن صحبت کنید و علل شکستشون رو بپرسید. با چند از شرکتای موفق هم صحبت کنید و علل موفقیت اونا رو هم بدونید.
۰
۰
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط matt2007.)
تاسیس شرکت voip
اگر ایده یا ایده های خاصی هم دارید میتونید از پارک های علم و فناوری دانشگاه ها استفاده کنید
البته شرایطش رو نمیدونم
ولی خب از شرکت های دانش بنیان حمایت میشه
امیرکبیر هم که شما دانشجوش هستید گویا داره فکر کنم نمایشگاه و همایش و اینطور چیزها رو هم برگزار میکنه و میتونید آدم هایی مثل خودتون رو اونجا پیدا کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه شرکت voip مستقر تو این پارک ها میتونم بهتون معرفی کنم که برای دانشگاه تهران هست میتونید یه سر به فعالیت های اونها هم بزنید. شرکت آوا . این لینک ها رو میتونید ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ
تاسیس شرکت voip
تاسیس یه شرکت در زمینه voip ، ایده چی میتونه باشه ؟ نمیدونم دقیقا فعلا قصدمون اینه که خدمات ویپ بدیم و پول درآریم .
۰
۰
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ
تاسیس شرکت voip
سلام.
یه سری نکات علاوه بر اونایی که دوستان گفتن به ذهنم رسید می نویسم.چون خودم هم یه طوری درگیر این مسئله هستم.

باید هدف مشخص شه .
نمیشه یه شرکت زد و فقط روی یه زمینه فوکس کرد چون اینجا ایرانه و این که بیام مثلا فقط voip کار کنیم یه ذره سخته.
این که باید بازار پیدا کنی مهمترین نکته برای پیدا کردن بازار توی ایران داشتن لینک توی مراکز و سازمان های بزرگه.
و در نهایت بحث مالی هستش ، اینکه بتونی یه سری افراد رو دور خودت جمع کنی و استارت کار رو باهاشون بزنی و بهشون بگی فعلا از لحاظ مالی مشکل داریم چون پروژه ای نداریم. Big Grin

خیلی چیزا رو وقتی بری توی کار میفهمی....

باز اگه چیزی یادم بیاد میگم.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ
تاسیس شرکت voip
دوست داشتی اینو بخون که چکار هایی انجام ندی:

Lessons from Failed Startups

۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  سلام.
یه سری نکات علاوه بر اونایی که دوستان گفتن به ذهنم رسید می نویسم.چون خودم هم یه طوری درگیر این مسئله هستم.

باید هدف مشخص شه .
نمیشه یه شرکت زد و فقط روی یه زمینه فوکس کرد چون اینجا ایرانه و این که بیام مثلا فقط voip کار کنیم یه ذره سخته.
این که باید بازار پیدا کنی مهمترین نکته برای پیدا کردن بازار توی ایران داشتن لینک توی مراکز و سازمان های بزرگه.
و در نهایت بحث مالی هستش ، اینکه بتونی یه سری افراد رو دور خودت جمع کنی و استارت کار رو باهاشون بزنی و بهشون بگی فعلا از لحاظ مالی مشکل داریم چون پروژه ای نداریم. Big Grin

خیلی چیزا رو وقتی بری توی کار میفهمی....

باز اگه چیزی یادم بیاد میگم.

سلام
بله داشتن لینک بسیار مهمه اما نه مهم تر از اعتماد به خودت. من معتقدم که اینکه بخوای منتظر شرایط باشی دردی رو دوا نمیکنه
میخام خودم شرایط ایجاد کنم. ممنون بابت نظرات دوستان . کماکان منتظر نظرات خوبتون هستمHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s-nowrozi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۶۹۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۸۸۹ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close