زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موبایلت را زمین بگذار!!! جمع بندی کنیم!

ارسال: #۱۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ
RE: موبایلت را زمین بگذار!!! جمع بندی کنیم!
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  یکی از دوستان گفتن کتاب رو تغییر بدین. به هیچ وجه الان کتابی رو به لیست کتاب هاتون اضافه نکنین.همه کتابا یه چیزن.
شما بشینین ۶۰۰ مسئله رو فقط بخونین و حل کنین ... درصد خوبی میزنی . بیخیال کتاب جدید

آره اینو حقیقتا موفقم ... اضافه کردن کتاب جدید الان خیلی سخته. ۶۰۰ مسئله رو دارم ولی جرئت نمیکنم برم طرفش!!
یه ایرادی که من تو برنامه جمع بندی خودم دیدم این بود که مثلا قبلا ساختمان داده یه دور از پارسه خونده بودم و الان برای تست و خلاصه اومدم پوران خوندم ... قشنگ یک هفته رو به فنا دادم با این حرکتم. چون وقتم رو بیشتر رو خوندن دوباره درسنامه پوران گذاشتم. ولی خب درس عبرتی شد که این اشتباه رو برای بقیه درسا نکنم.
به نظرم علاوه بر سوالات کلی در مورد جمع بندی؛ اگه سوال یا مسئله خاصی تو یکی از دروس داریم تو بخش همون درس مطرحش کنیم که مطالب پیوستگی داشته باشه فقط بیایم لینک اون مطلب و عنوانش رو اینجا هم بذاریم تا هم اگه کسی بلد بود بره جواب بده، هم شاید اون سوال مشکل چند نفر دیگه رو هم حل کرد...

واسه درسنامه زیاد وقتت رو نذار برو سراغ ۶۰۰ مسئله ، اولش واست سخته بعدش کم کم راه میفتی ، خیلی تاثیر داره تو یادگیری !
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Happiness.72
ارسال: #۱۷
۰۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ
من به خاطر جعبه لایتنر از همون دی هم درس هم مرور با هم انجام می شد! ولی خب هنوز یه مقداری کار دارم. ولی کلا فکر می کنم باید برای جمع بندی برای کسای دیگه که لایتنر استفاده نمی کنن دقیق انجام بشه. مهندسی و آیتی فکر کنم حدود ۱۴ درس دارن که باید به صورت خوب مرور بشن. ولی برای ما یه مقدار کمتره و شاید جای مانور بیشتری داشته باشیم.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ
اصلا با یه جمع بندی خوب میتونیم برسیم به میانگین درصد ۳۰یا ۴۰ برسیم چون چنتا از درس هارو مجبور شدم حذف کنم و به چن فصل از بعضی از کتاب ها هم نرسیدم یا نمیدونم دارم کم میارم این ماه آخری
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  اصلا با یه جمع بندی خوب میتونیم برسیم به میانگین درصد ۳۰یا ۴۰ برسیم چون چنتا از درس هارو مجبور شدم حذف کنم و به چن فصل از بعضی از کتاب ها هم نرسیدم یا نمیدونم دارم کم میارم این ماه آخری

اصلا ناامید نشین. برای رفع استرس به نظرم الویت دار کار کنید و حداکثر ممکن مطالعه رو روزانه داشته باشید. تقویت نقاط قوت بهترین کاره به نظرم. خیالتون راحت میشه بعدش برای بقیه برنامه ریزی می کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۲۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ ق.ظ
سلام رفقا
من دروس تخصصی و مشترک رو خوندم
ولی لنگ کارم تو درس مدار منطقی هس
به نظرتون چکارش کنم؟؟
کدوم فصلش مهمه برم از روی پوران یوسفی بخونم؟؟؟
کسی فیلم آموزشی بجز دکتر تابنده نداره لینک بزاره واسمون؟؟

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۴۸ ۰۴:۳۰ ق.ظ)mmm137

۴

۵۸۶۰۱۷۰۰' نوشته شده توسط:  
برای درس مدار منطقی باید فصل هایی ک نیاز مثل مدار های ترکیبی و ترتیبی ماشین مور و میلی از همه مهمتر هس برای این که بتونید این هارو خوب یاد بگیرید باید ساده سازی توابع و جبر بول خوب بلد باشید
سلام رفقا
به نظرتون چکارش کنم؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm1374 , d_felfelak
ارسال: #۲۲
۰۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  سلام رفقا
به نظرتون چکارش کنم؟؟

به نظر من که از دستش ندید این درس رو. برای رشته مهندسی، جزو درس های خوب و نمره بیار هست. اگر نمی رسید همشو تموم کنید اون بخشهای پر سوال رو کامل یاد بگیرید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm1374
ارسال: #۲۳
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
برای این ۴ هفته باقیمانده برای مرور آیا باید برنامه دقیقی داشته باشیم مثل قبل که کدوم مباحث رو قراره بخونیم.آیا باید خلاصه هامون رو بخونیم به همراه تست های علامت دار یا همه تست ها رو بزنیم اگه مثلادر مبحثی تست نزده داریم؟
ایا باید تست های رشته های دیگه رو حتما بزنیم؟
یا به روش دیگر یک روز در میان آزمون جامع بگیریم و رفع اشکال کنیم ؟Blush
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  برای این ۴ هفته باقیمانده برای مرور آیا باید برنامه دقیقی داشته باشیم مثل قبل که کدوم مباحث رو قراره بخونیم.آیا باید خلاصه هامون رو بخونیم به همراه تست های علامت دار یا همه تست ها رو بزنیم اگه مثلادر مبحثی تست نزده داریم؟
ایا باید تست های رشته های دیگه رو حتما بزنیم؟
یا به روش دیگر یک روز در میان آزمون جامع بگیریم و رفع اشکال کنیم ؟Blush

فکر می کنم در دوره جمع بندی تست زدن مبحثی جالب نیست. مطالعه جامع (دیدن همه تست ها با هم) موثره که به کمک آزمون های آزمایشی و مخصوصا کنکورهای سالای قبل فراهم میشه. من البته برای هر درس تست هایی که اشکال داشتم و اگه وقت اضافه اومد چند تا تست بی اشکال رو دوباره بررسی می کنم + خلاصه ها تموم که شد می رم سراغ درس بعدی. ولی تست های سخت رو دیگه احتمالا بی خیال می شم! Smile
من فکر کنم هفته ای یه آزمون جامع بدم بیشترش شاید جالب نباشه.
البته بستگی داره زمان مرور رو چقدر فرض کنیم، برای دروس رشته ما فکر کنم هنوز یه مقدار جای مطالعه مباحث جدید باشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , signal+
ارسال: #۲۵
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
چهارشنبه و جمعه ها ساعت ۱۹:۳۰ برنامه صعود شبکه آموزش در مورد برنامه ریزی فرصت باقی مانده و نحوه مطالعه ایده های جالبی میده فرصت داشتید حتما نگاه کنید شاید ایده هاشون مناسب باشه
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , Tehran_95 , Skyrim , d_felfelak
ارسال: #۲۶
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ
دوستان تست برا منطق از کجا گیر بیارم؟
یه سوال دیگه من ریاضی ۲ام مونده میرسم بخونمش تا یه ماه دیگه؟
این یه ماه رو درسایی که ضعیفم وقت بزارم یا درسایی که قویمو تثبیت کنم؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ
برنامه هفتگی دوستانی که قراره آیتی بدن چه طوریه؟مثلا برای هر درس چند ساعت وقت اختصاص میدید؟بعد از دادن آزمون جامع چه جوری مرور کنیم!؟فقط فصل هایی که اشکال داشتیم تو آزمون که از خودمون میگیریم یا کل فصل هایی که خوندیم رو ؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ)karosaha نوشته شده توسط:  دوستان تست برا منطق از کجا گیر بیارم؟

برای منطق چون خیلی وقتی نیست که درسش به کنکور علوم اضافه شده خیلی تستی هم نیست (یا من ندیدم). تست های منطق گسسته خوبه. هوش مصنوعی هم از منطق مرتبه اول سوال می دن.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ق.ظ
ما می خوایم تازه از اول شروع کنیم !!!خخخخخخخخخخخخخ
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ
دوستان اصلا نگران نباشید هم زمان به اندازه قبولی روزانه داریم هم انرژی مثبت و هم تلاش*۲فقط همت بیشتر از بیشتر روش وقت بزارید و از همه مهم تر امید داشته باشد به خدایی که از دل کوه هایی بلند آب زلال و گوار به جریان در میاره...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , elhamgh , Happiness.72

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۵۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۳۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۵۹ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۲۵۲ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close