زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۴۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
بعضی دانشگاه ها اینکه آیا آزمون دارن و یا ندارند و زمانش رو اعلام کردن که با جست و جو تو نت پیدا میکنین..اونایی که گفتن آزمون دارن موادش رو هم اعلام کردن.. دانشجو دکتری اصولا باید خیلی پیگیر باشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb
ارسال: #۴۷
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
رتبه منم ۱۹۲

زبان ۲۷/۷۸
استعداد ۲۱/۱۱
تخصصی ۲۰/۸۳
تراز ۳۹۲۹

با این اوضاع امسال فکر کنم امیدی باشه Wink
ارسال: #۴۸
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ق.ظ
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
سلام به همگی و ارزوی موفقیت برای همه دوستان
من رتبم ۱۰۲ شده (گرایشم هوش مصنوعی) و مقاله isi اکسپت شده ندارم (توی مرحله داوری الزویر هست) و یک علمی پژوهشی هم داره داوری میشه اما سه تا کنفرانسی دارم با سه جهار سال سابقه تدریس توی دانشگاه دولتی و معدل ارشد نزدیک ١٨ دولتی و کارشناسی پیام نور نزدیک ١۶
واقعا موندم برای انتخاب رشته چه کار کنم برام تهران و شهرستان خیلی مهم نیست
میشه با این شرایط و بدون مقاله ISI اکسپت شده لااقل شهرستان قبول شد؟ احتمالش جقد هست؟
ارسال: #۴۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ق.ظ
سلام
سقفی برای تعداد محل هایی که برای مصاحبه میریم وجود داره/ مثل سال های پیش که باید فقط ۵ محل برای مصاحبه می رفتیم؟
و سوال دیگه مهندسی کامپیوتر میتونه فناوری اطلاعات هم انتخاب بکنه؟
ارسال: #۵۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ
این هم نظر جدید سنجش :|
کلا همه چیز رو هوااست

فایل‌(های) پیوست شده

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط ۹۰۲۵۱۱۸۳.)
تونستن میتونید ولی بعید میدونم از پس مصاحبه it بر بیایید من خودم فقط گرایش های خودم رو انتخاب کردم با این ک خیلی کم میگیرن ولی نرم و هوش و معماری نزدم

هر کسی فقط گرایش خودشو اپلای کنه تا شانس دعوت بمصاحبه بره بالا. چون امکان قبولی برای گرایشهای غیر مرتبط صفره و فقط باعث میشه افراد کمتری بمصاحبه دعوت بشن

مثلا، فرض کنید دانشگاه تهران ۵ نفر نرم افزاری میخواد و ۴ برابر ظرفیت بمصاحبه دعوت کنه.دانشگاه تهران توی اطلاعیه اش میزنه تا رتبه ی ۲۰ اپلای کننده ها بیان مصاحبه. اگه همه ی متقاضیان از رشته ی نرم افزار باشن هر ۲۰ نفر شانس مصاحبه دارند اما اگه گرایشهای دیگه هم الکی تهران رو زده باشند مثلا ممکنه ده نفر اول رشته اشون معماری باشه که دانشگاه اتوماتیک اونا رو رد میکنه و عملا فقط ۱۰ نفر نرم افزاری شانس مصاحبه دارند و انتخاب از بین ۱۰ نفر انجام میشه

۱- روی رتبه آزمون کتبی زیاد حساب نکنید. این توصیه به ویژه برای داوطلبانی است که رتبه هایی عالی کسب کرده اند. با داشتن رتبه یک رقمی قبولی شما در دانشگاهی مانند شریف یا تهران تضمین نمی شود. پس سعی کنید فارغ از رتبه خود دست به انتخاب بزنید.

۲- قدر دانشگاه محل تحصیل خود را بدانید. همواره دانشگاهی که دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را در آنها گذرانیده اید در نظر داشته باشید. آشنا بودن با اساتید قطعا تأثیر مثبتی در ارزیابی درست شما دارد. سعی کنید برای این دانشگاه ها اولویت بالایی قایل شوید.

۳- اصل را بر گرایش خود قرار دهید. حتی در رشته هایی مانند مدیریت، علوم اجتماعی، علوم سیاسی و فیزیک که داوطلبان می توانند از بین گرایش های مختلف دست به انتخاب بزنند بهتر است گرایش مرتبط با دوره های قبلی خود را در اولویت قرار دهید. در جلسه مصاحبه اساتید برداشت خوبی از داوطلبانی که می خواهند تغییر رشته یا گرایش بدهند ندارند مگر اینکه دلایل منطقی و پشتوانه علمی لازم وجود داشته باشد.

۴- اگر سهمیه مربی دارید قدر انتخاب های پژوهش محور دانشگاه ها را بدانید. معمولا سهمیه های آزاد اینگونه انتخاب ها را در اولویت قرار نمی دهند . با توجه به اینکه هزینه تحصیل شما از سوی موسسه شما پرداخت میشود قدر این عرصه بی رقیب را بدانید. از انتخاب کدهای پژوهشکده ها خودداری کنید. آنها معمولا به دنبال نیروی تمام وقت هستند.

۵- اصلاحیات دفترچه را بخوانید. معمولا با گذشت چند روز از انتشار دفترچه و شروع انتخاب رشته، کد رشته های اعلام شده دچار تغییر می شوند. برخی کدرشته ها اضافه می شوند، برخی حذف می شوند و ظرفیت برخی از آنها تغییر می کند. اگر عضو خبرنامه سایت هستید در اولین فرصت شما را از انتشار اصلاحیه ها مطلع خواهیم کرد. اصلاحیه های دفترچه انتخاب رشته را مثل خود دفترچه با دقت مطالعه نمایید و در صورت لزوم انتخاب رشته خود را ویرایش کنید.

۶- به چند برابر ظرفیت ها دقت کنید. اگر رتبه تان نسبتا بالا است ناامید نباشید. مخصوصا اگر رزومه آموزشی – پژوهشی خوبی دارید. در سالهای قبل برخی دانشگاه ها تعداد زیادی از داوطلبان را دعوت به مصاحبه می کردند. پس بعید نیست شما هم امکان ثبت نام در ارزیابی دانشگاه مورد نظرتان را پیدا کنید.

۱- روی رتبه آزمون کتبی زیاد حساب نکنید. این توصیه به ویژه برای داوطلبانی است که رتبه هایی عالی کسب کرده اند. با داشتن رتبه یک رقمی قبولی شما در دانشگاهی مانند شریف یا تهران تضمین نمی شود. پس سعی کنید فارغ از رتبه خود دست به انتخاب بزنید.

۲- قدر دانشگاه محل تحصیل خود را بدانید. همواره دانشگاهی که دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را در آنها گذرانیده اید در نظر داشته باشید. آشنا بودن با اساتید قطعا تأثیر مثبتی در ارزیابی درست شما دارد. سعی کنید برای این دانشگاه ها اولویت بالایی قایل شوید.

۳- اصل را بر گرایش خود قرار دهید. حتی در رشته هایی مانند مدیریت، علوم اجتماعی، علوم سیاسی و فیزیک که داوطلبان می توانند از بین گرایش های مختلف دست به انتخاب بزنند بهتر است گرایش مرتبط با دوره های قبلی خود را در اولویت قرار دهید. در جلسه مصاحبه اساتید برداشت خوبی از داوطلبانی که می خواهند تغییر رشته یا گرایش بدهند ندارند مگر اینکه دلایل منطقی و پشتوانه علمی لازم وجود داشته باشد.

۴- اگر سهمیه مربی دارید قدر انتخاب های پژوهش محور دانشگاه ها را بدانید. معمولا سهمیه های آزاد اینگونه انتخاب ها را در اولویت قرار نمی دهند . با توجه به اینکه هزینه تحصیل شما از سوی موسسه شما پرداخت میشود قدر این عرصه بی رقیب را بدانید. از انتخاب کدهای پژوهشکده ها خودداری کنید. آنها معمولا به دنبال نیروی تمام وقت هستند.

۵- اصلاحیات دفترچه را بخوانید. معمولا با گذشت چند روز از انتشار دفترچه و شروع انتخاب رشته، کد رشته های اعلام شده دچار تغییر می شوند. برخی کدرشته ها اضافه می شوند، برخی حذف می شوند و ظرفیت برخی از آنها تغییر می کند. اگر عضو خبرنامه سایت هستید در اولین فرصت شما را از انتشار اصلاحیه ها مطلع خواهیم کرد. اصلاحیه های دفترچه انتخاب رشته را مثل خود دفترچه با دقت مطالعه نمایید و در صورت لزوم انتخاب رشته خود را ویرایش کنید.

۶- به چند برابر ظرفیت ها دقت کنید. اگر رتبه تان نسبتا بالا است ناامید نباشید. مخصوصا اگر رزومه آموزشی – پژوهشی خوبی دارید. در سالهای قبل برخی دانشگاه ها تعداد زیادی از داوطلبان را دعوت به مصاحبه می کردند. پس بعید نیست شما هم امکان ثبت نام در ارزیابی دانشگاه مورد نظرتان را پیدا کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۵۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۰۱ ب.ظ
دوستان به نظرم اعتراض ثبت کنید شاید تغییری دادند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
x86، در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا مطالب تکراری در تاپیک های مختلف ارسال نکنید. با تشکر

ارسال: #۵۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط abbbbas.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  اینم کارنامه من! رتبه ۲ علوم کامپیوتر
کاشکی یکی توضیح میداد جریان چیه دقیقا!
آخه تو دفترچه اومده بود رتبه تا دوسال اعتبار داره.

سلام بهتون تبریک میگم . میشه راهنمایی کنید چه منابعی مطالعه کردین؟ باتشکر
ارسال: #۵۴
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط The BesT.)
سلام بچه ها

تو دفترچه که نگاه میکنم دانشگاه رازی کرمانشاه اصلا هیچی روزانه و نوبت دوم نمیگیره و فقط یکدونه پردیس معماری کامپیوتر میگیره.

من دارم درست میبینم ؟ یا چشمهام نمیبینه ؟ کرمانشاه که هرسال گرایش معماری میگیرفت .امسال چرا هیچی نرم و هوش و معماری نمیگیره؟؟؟؟؟؟

میشه ببینید معماری کامپیوتر اصلا کجا زده تو دفترچه که روزانه بگیره ؟
هیچ جا روزانه نمیگیره معماری کامپیوتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصفهان هم که نوبت دوم میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها غیر از صفحه ۶۲ دفترجه برای مهندسی کامپیوتر قسمت دیگه هم وجود داره؟
ارسال: #۵۵
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

تو دفترچه که نگاه میکنم دانشگاه رازی کرمانشاه اصلا هیچی روزانه و نوبت دوم نمیگیره و فقط یکدونه پردیس معماری کامپیوتر میگیره.

من دارم درست میبینم ؟ یا چشمهام نمیبینه ؟ کرمانشاه که هرسال گرایش معماری میگیرفت .امسال چرا هیچی نرم و هوش و معماری نمیگیره؟؟؟؟؟؟

میشه ببینید معماری کامپیوتر اصلا کجا زده تو دفترچه که روزانه بگیره ؟
هیچ جا روزانه نمیگیره معماری کامپیوتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصفهان هم که نوبت دوم میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها غیر از صفحه ۶۲ دفترجه برای مهندسی کامپیوتر قسمت دیگه هم وجود داره؟

خوب دقت نکردید Big Grin یه صحفه برید بالا.
کد ۴۰۵۸ رو مثلا ملاحظه بفرمایید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط mahsa_mb.)
بچه ها من امروز از سنجش در مورد اعتبار دو ساله پرسیدم . جواب رو ببینید. لطفا نذارید حق ما رو پایمال کنند. اگر گفتن دو سال باید سر حرف خودشون بمونن تا اگر قبول نشیم دنبال مقاله هامون باشیم نه اینکه دوباره کنکور بدیم!!!

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۵۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان
رتبه ی من ۲۴۰ شده
به نظر شما من میتونم برای گرایش شبکه به دانشگاه های اومیه و تبریز برای روزانه دعوت به مصاحبه بشم؟

واقعا با این رتبه احساس بلاتکلیفی میکنم که قبول می شم یا نه!!!
ارسال: #۵۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ
بچه ها به نظرتون رتبه ۹۵ برای مصاحبه دانشگاه روزانه اصفهان دعوت میشه؟!!!!
ارسال: #۵۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون رتبه ۹۵ برای مصاحبه دانشگاه روزانه اصفهان دعوت میشه؟!!!!

بنظرم آره خیلی احتمالش زیاده. پارسال همین حدودا بود که دعوت میشدن. امسال که این رتبه خیلی بهتر محسوب میشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۶۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط arghavansabz.)
یعنی سال پیش با این رتبه برای روزانه اصفهان دعوت شدن؟ شما مطمئنی؟ اخه ظاهرا اخرین رتبه پارسال ۹۲ بوده برای روزانه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۹۸۰ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۱۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۰۹ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۲۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۳۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close