زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶ هوش و ۲۸ شبکه

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط admin.)
۶ هوش و ۲۸ شبکه
سلام بچه ها
کارنامم رو گذاشتم . ایشالا همونطور که من کارنامه ی بچه های سال های قبلی رو میدیدم و ایده می گرفتم از اردر درصد ها و رتبه ها ، بچه های سال های بعدی هم بتونن استفاده کنن از کارنامه من Smile

دم مانشتی های گل گرم که کلی به من کمک کردن ، مخصوصا من که تغییر رشته ای بودم و رفیق کامپیوتری نداشتم ، مانشت واسم منبع اصلی اطلاعاتم بود .

ایشالا همه مانشتی موفق باشن و ایشالا این فروم همیشه بر پا باشه Heart Smile

فایل‌(های) پیوست شده

۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , RezaTaheri , aria , roodantnt , gunnersregister , afrooz-OMD , barca , viase , davood_2016 , RASPINA , Nesyan , K1MACLIN , Rasool Isaacnia , .:tarannom:. , mNajarzadeh , senaps , *HANA* , Skyrim , d_felfelak
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ
۶ هوش - ۲۸ شبکه
تبریک
جالبه که هزینه غیرانتفاعی و پیام نور رو پرداخت کردید
درحالیکه کارشناسی هم شریف بودید

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: K1MACLIN
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ
۶ هوش - ۲۸ شبکه
تبریک میگم
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sssoheil
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط sssoheil.)
RE: 6 هوش - ۲۸ شبکه
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  تبریک
جالبه که هزینه غیرانتفاعی و پیام نور رو پرداخت کردید
درحالیکه کارشناسی هم شریف بودید

من شریفی بودم ولی رشتم صنایع بود

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم
موفق باشید

خیلی ممنون Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: 6 هوش - ۲۸ شبکه
تبریک میگم بهتون
میشه منابع ای که خوندید و کلاسایی که رفتید معرفی کنید.
ممنون
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ب.ظ
۶ هوش - ۲۸ شبکه
تبریک میگم
خیلی عالیه
هوش یا شبکه ؟ Smile

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
۶ هوش - ۲۸ شبکه
عالیه تبریک!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط viase.)
۶ هوش - ۲۸ شبکه
تبریییک .۱۱۵ درصد(درستش در دویسته البته Smile ) مجموع زبان و ریاضی .ای ول سرعت عمل Smile
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
۶ هوش و ۲۸ شبکه
خیلی تبریک می گم
موفق باشید Smile
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ق.ظ، توسط sssoheil.)
RE: ۶ هوش و ۲۸ شبکه
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)hamed01234 نوشته شده توسط:  تبریک میگم بهتون
میشه منابع ای که خوندید و کلاسایی که رفتید معرفی کنید.
ممنون

کتاب :

زبان :
زبان عمومی سری ارشد : قطعا بهترین کتابی که خوندم تو بین تمام درسها . واقعا دمشون گرم خیلی کتاب خوبیه هم لغات رو خیلی خوب پوشش میده هم کلوز و گرامر رو . حتما واسه زبان این کتاب رو پیشنهاد می کنم . حجمش از بقیه کمتره ولی از بقیه به نظرم کامل تره
زبان تخصصی پارسه : وقت نکردم این رو بخونم ، ولی در همون کمی هم که خوندم متوجه شدم آمورش passage زدن نیست فقط برای تسلطه ، اگه می خواین یه منبع خوب برای passage های سال های مختلف داشته باشین واسه تمرین ، این گزینه خوبیه
زیر ذره بین : خیلی زیاده ، بعد من چاپ های قدیمش رو داشتم که مجبور می شدی واسه هر درس صدبار ورق بزنی کتاب رو . بعد دو جلده یکی لغت یکی گرامر . جنگه مگه !

ریضمو : نخوندم

آمار و احتمال :
کتاب مدرسان - دکتر نعمت الهی : کتاب کاملیه مخصوصا درسنامه اش خیلی خوبه ، سطحش یکم بالا تره نسبت به کتاب های دیگه که اینم به نظرم حسنشه

محاسبات :
هادی یوسفی : خیلی مختصره ، درسنامه اش بدون مثاله و باید تست هاش رو حل کنی یه سری نکته هاش تو تست هاشه ، اگه نمی خواین خیلی وقت بذارین رو محاسبات پیشنهاد می کنم این کتاب رو ، البته با توجه به مفهومی شدن سوالا و نبودن سوالای محاسباتی مثه قبل ، پیشنهاد می کنم وقت بیشتر بذارین

گسسته :
کتاب پارسه : کتاب خوبیه و درسنامش خوبه ، البته کامل نیست چون انقد گسسته نکته داره که اصن درسنامه کامل واسش وجود نداره ، فصل گراف و درختش افتضاحه که باعث شد هادی یوسفی رو بخرم .
هادی یوسفی : کتابش از پارسه کامل تره و نکات خوبی رو تو درسنامش پوشش میده ، البته اصن نکاتی که هی تکرار بشه نیست ، یه چند تا مورد آورده که حفظ کردنشون فقط ذهن رو سنگین می کنه ، گسسته باید مثال حل کرد با نکته حفظ کردن من که نتیجه نگرفتم . گسسته از همین هادی یوسفی پایه درس رو بخونین ، بعدش مثال حل کنین

من چون پایه ریاضی عمومی ام داغون بود (هیچی بلد نبودم تقریبا :دی ) کتاب ریاضی عمومی ۱و ۲ سری ارشد رو گرفتم . ریاضی ۲ اش رو که اصن نخوندم ولی ریاضی ۱ اش بهم کمک کرد ، جایی گیر می کردم بهش مراجعه می کردم اون مبحث اش رو می خوندم . کتاب خیلی خوبیه ، پیشنهاد می کنم اگه تو مشتق و انتگرال و مثلثات و چیزای اینطوری مشکل دارین ریاضی ۱ اش رو بخرین

ساختمان داده :
مقسمی : نکات لازم رو آورده به نظرم تو کتابش ، زیاد هم نگفته کافی گفته ، یکم تست هاش آپدیت نیست که بکنه اونم ایشالا ، کلا واسه چیزایی که تو ساختمان هس تو الگوریتم نیس (صف و پشته و ... ) کافیه
مدرسان : آشغاله ، از اون سری کتاب های اشتباهی بود که خریدم

نطریه زبان ها : نخوندم

مدار منطقی :
مدرسان : به نطرم اگه کتاب مدرسان رو بخونین و تست هاشم حل کنین ، مدار رو خوب می زنین ، حجمش هم کمه
مقسمی : خیلی داستان گفته ، بیکار شدین بخونین :دی

معماری :
هادی یوسفی : کتاب بدی نیست ، فقط برعکس گسسته اش نکته تو درسنامش کم آورده و حتما باید همه تست هاش رو حل کنین تا بلد شین نکته هاش رو . پاسخ نامش افتضاحه ، جواب ها همه ناقصه ، بعضی هاش هم باید دیکود کنی رسما ولی خب تقریبا تنها انتخاب واسه معماریه چون از بقیه بهتره
مدرسان : درسنامه اش خوبه و با مثاله و مثال هاشم مال سال های اخیره ، ولی خیلی ناقصه ، جواب معماری رو نمیده ، نظرم رو کتاب هادی یوسفی هه ولی این مدرسان هم داشته باشین یه ورق بزنین خوبه ، بعضی جاهارو که هادی یوسفی نمی فهمیدم چی میگه مدرسان خوب توضیح داده بود

سیستم عامل :
پارسه - حقیقت : زیادی کامله سیلبرشاتس و تنن باوم و استالینگز رو کاملا پوشش میده ، اضاف هم داره . من همش رو خوندم و خیلی وقتم رو گرفت ولی خب با سوالای سیستم عامل امسال رسما احساس حماقت کردم سر جلسه که این کتاب رو خوندم . بگردین دنبال یک کتاب کم حجم تر ولو اینکه کامل نباشه . نمی ارزه بخونین کتاب حقیقت رو

مدار الکتریکی:
کتاب پارسه : من این کتاب رو ۱/۵ روز تو هفته آخر خوندم واسه همین خیلی نمی تونم نطر بدم . ولی کتابش آموزشش اینطوریه که یک استاد و با شاگرداش روایت می کنن کتاب رو و شاید به نظر بیاد که این باعث بشه درس رو راحت تر بشه یاد گرفت ، ولی اصلا اینطوری نیست ، فقط باعث شده که کتاب حجیم بشه . سطح کتاب واسه من بالا بود ، البته مدارش دو جلده و نوشته روش مخصوص بچه های برق ولی مباحثش با کامپیوتر یکیه ،من جلد یکش رو چند تا فصلش رو ورق زدم . البته خیلی موفق بود این حرکت که باعث شد دو تا تست مدار رو بزنم که جفتش درست بود . مدار رو میذارین کنار اوکیه ، فقط یه ورق بزنید یه کتاب رو لااقل

طراحی الگوریتم :
کتاب مدرسان : خیلی حجیمه ولی کامله . بالا و پایین طراحی الگوریتم رو پوشش میده . البته یه قسمت زیادیش مباحثیه که می دونیم نمیان ، اونا رو بذاری کنار خیلی زیاد نگفته ، در حدی گفته که شیر فهم بشی . کلا واسه خوندن طراحی الگوریتم از صفر تا صد کافیه و حتی لازمه . طراحی الگوریتم رو من پیشنهاد می کنم (بر عکس گسسته) تا جایی که می تونین نکته حفظ کنین ، چه تو پیچیدگی زمانی چه تو گراف ، تا جایی که می تونین نکته های سوال ها رو حفظ کنین . البته امسال خیلی فازش عوض شده بود ولی قول میدم موقتیه ، ۹۶ دوباره مثه ۹۴ به قبل میشه
نصیر : چاپ اولش سال ما اومد واسه همین پره غلط نوشتاریه که میره رو اعصاب آدم . با فرض اینکه اینا رو اصلاح کنه ، یه کتاب جدیدیه نکته های خاص و جدید داره توش علاوه بر چیزی که همه دارن ، پیشنهاد می کنم کنار مدرسان بخرینش ، ورق بزنیدش . اگرم هنوز غلط ها رو داره بیخیالش بشین

هوش مصنوعی :
نصیر : بی در و پیکر و بی صاحاب ترین درس هوش . یه کتاب خوب پیدا نمی شه واسش . این کتاب هم ترجمه کتاب راسله در واقع رفرنسه فقط اومده ته هر فصل تست ها رو اضافه کرده بهش . من هم رفرنس رو خوندم هم برای هر مبحث که توش ایراد داشتم می رفتم اینترنت می گشتم واسش چند تا مقاله و ارایه می خوندم (انگلیسی سرچ کنید) . البته نتیجه هم گرفتم خدا رو شکر پس پیشنهادم به شما هم همین روند هوش خوندن خودمه

--------------------------------------------------
کلاس :

طراحی الگوریتم :
مدرسان - ظهیری : عالی . کامل طراحی الگوریتم دان می شید . فقط پیشنهادم اینه که مثلا اگه کنکور همچنان فروردین اردیبهشت بود ترم پاییزش رو برین نه زمستون . یعنی یه ترم فاصله بیافته بین کنکور و کلاس که یکم جمع بندی ذهنی بشه واستون . البته ممکنه برعکس اینم باشه یکی بگه یادم میره ، ولی این ترم فاصله وقت می کنین مباحث کلاس رو با مباحث کتاب ها و بقیه درس ها تطبیق بدین ، منسجم بشه مغزتون

ساختمان :
مدرسان - ظهیری :
مباحثش اکثرا با الگوریتم مشترکه واسه همین پیشنهاد می کنم همون الگوریتم رو برین اگه می خواین برین . اگرم سوالی داشتین از ساختمان سر کلاس الگوریتم بپرسین کامل بهتون جواب میده ظهیری (البته خیلی پرت نباشه سوال :دی )

ایشالا که به دردتون بخوره ، تجربه یکسال درس خوندن و تو سر و کله خودم و کتاب ها زدن بود Smile

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  تبریک میگم
خیلی عالیه
هوش یا شبکه ؟ Smile

ایشالا هوش Smile رشته خودم هوشه خب
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL , .:tarannom:. , d_felfelak , afrooz-OMD
ارسال: #۱۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  تبریییک .۱۱۵ درصد(درستش در دویسته البته Smile ) مجموع زبان و ریاضی .ای ول سرعت عمل Smile

خیلی ممنون Smile
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ
افرین دست ما کامپیوتریا از پشت بستید چ زبانی چ تخصصی زدیدHuh
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ
۶ هوش و ۲۸ شبکه
تبریک دوست عزیز....
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط sssoheil.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط:  افرین دست ما کامپیوتریا از پشت بستید چ زبانی چ تخصصی زدیدHuh

امسال زبان خداییش هم vocab هم passage هاش خیلی آسون بود ، ولی cloze اش به نظرم سخت بود . زبان همون کتاب سری عمومی ارشد رو مسلط باشین و یکم تمرین کنین مخصوصا passage رو راحت بالا می زنین . اهمیتش هم واضحه واقعا تو رتبه . همین امسال یکی از بچه های مشترکش رو ۴۰ درصد از من بیشتر زده ولی چون زبان و ریاضی رو خیلی پایین زده رتبش از من بالاتره ، یکی دیگه هم بود زبان رو سفید داده ولی تخصصی ۹۰ زده و مشترکش هم از من بالاتره ولی رتبه اش از من بالاتر شده . خلاصه که هم از تو امتحانای مدرسان که می دادم و هم از تو کنکور فهمیدم ،کامل باید واسه زبان و ریاضی وقت بذاری ، چه سر جلسه امتحان جه تو درس خوندن . درصد پایین زبان و ریاضی ، مخصوصا زبان ، با درصد بالای مشترک جبران نمیشه .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۶۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  شبکه معنایی تقسیم شده در هوش rezahe73 ۰ ۱,۱۴۷ ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rezahe73
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  مصاحبه با ۳۳ آیتی - ۳۶ شبکه آیتی - ۶۷ نرم افزار - ۹۷ معماری -۱۷۷ هوش erfan.wakka ۱۶ ۱۵,۲۴۴ ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.wakka
Big Grin مصاحبه با ۴۲ نرم - ۴۹ هوش - ۳۳ آی تی شبکه boshbosh ۱۰ ۱۲,۱۵۰ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: asadi.hasan
  ۳۳ آی تی، ۳۶ شبکه، ۶۷ نرم افزار، ۹۷ معماری،۱۷۷ هوش erfan.wakka ۵ ۳,۴۴۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: erfan.wakka
  ۴۸ آی تی، ۳۳ شبکه، ۷۰ نرم افزار، ۹۳ هوش، ۱۵۴ معماری sresoft ۱۶ ۸,۵۹۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mr_ssinaa
  ۱۴ آی تی، ۱۵ شبکه، ۷۱ هوش، درخواست راهنمایی Zash ۱۵ ۹,۰۷۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Amin93

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close