زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۰ علوم

ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ
۴۰ علوم
سلام.
با این کارنامه به نظرتون کجا قبول میشم؟

و موضوع دیگه(اگه مرتبطه با این بخش) بین تهران و امیرکبیر کدوم رو انتخاب کنم؟(کارشناسی امیرکبیر بودم)
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط Leoeuler.)
۴۰ علوم
شبانه شریف و روزانه تهران لب مرزید.
روزانه شریف قطعا قبول نمیشید.
برخی از گرایش های پر طرفدار امیرکبیر (در دوره روزانه) رو ممکنه قبول نشید.
سایر جاها قطعا قبولید.

قبولیهای سالهای گذشته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nodets
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ
RE: 40 علوم
تبریک میگم بهتون بابت این رتبه ی خوب
از تهران تعریف خاصی نشنیدم اگه از امیرکبیر در دوره کارشناسی راضی بودید همون امیرکبیر بمونید اگرم که راضی نبودین تهران براتون بهترین اولویته البته اینکه دانشگاه ارشدتونم با دانشگاه کارشناسیتون یکی باشه یک مزیته چون دیگه حال و هوای اساتید دستتون هست و آشنایی بهتر دارید چون تو ارشد مهم ترین چیز استاده که حرف اول و اخرو میزنه
۱
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ
خیلی تبریک می گم Smile
پارسال با ۴۰ شبانه شریف قبول شدند که آخرین نفر هم نبودند و بعد از آن هم قبولی بود (براساس کارنامه نهایی). ظرفیتهای امسال و پارسال شریف هم تغییر نکردند. می تونید امیدوار باشید Smile
۲
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۵ ب.ظ
تبریک میگم.
بنظر من امیرکبیر رو انتخاب کن هم اینکه کارشناسی اونجا بودی و هم اینکه من از رفیقام تو تهران پرسیده بودم میگفتن امیرکبیر بهتره
۱
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ
البته این لیست کامل نیست یعنی حداقل من توش نیستم Smile

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  قبولیهای سالهای گذشته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من ۴۰ شدم و شبانه شریف میرم و برحسب کارنامه نهایی رتبه آخرین قبولی شبانه شریف از من بیشتره.

من هم با دوستان موافقم اگه راضی بودین از امیرکبیر و اونجا استاد با زمینه کاری مورد علاقه شما وجود داره بمونید همونجا.
۱
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  قبولیهای سالهای گذشته:

البته این لیست کامل نیست یعنی حداقل من توش نیستم Smile

اتفاقا شما اضافه تر از بقیه توی لیست هستید Smile
چون هم توی لیست سال ۹۳ هستید با رتبه ۳۰
[تصویر:  410095_30.JPG]
و هم توی لیست سال ۹۴ هستید با رتبه ۴۰
[تصویر:  410095_40.JPG]

شما پشیمون نیستید که مثلا روزانه تهران رو بالاتر از شبانه شریف نزدید (به خاطر هزینه ها)
الان هزینه شبانه شریف ترمی چند درمیاد؟ اگه ساکن غیرتهران هستید هزینه خوابگاه ترمی چند درمیاد؟
اینارو واسه این پرسیدم چون میخوام شبانه بعضی دانشگاه هارو بزنم (مثلا شبانه بهشتی بالاتر از روزانه علامه)
توی تاپیک زیر برای انتخاب رشته راهنمایی میکنید

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ
۴۰ علوم
سلام. ضمن تبریک به همه.
دوستان من هر جا این سوالات رو می پرسم کسی نمیاد جواب بده. جریان چیه؟
حالا اینجا دوباره می پرسم شاید یکی کمک کرد؟
من شنیدم گرایش های شریف خیلی ریاضی وار هست. درسته؟
۲- گرایشهای علوم کامپیوتر دانشگاه تهران چی هست؟ مخصوصا گرایشهای سیستم های هوشمند و شبکه های کامپیوتری کار می کنند؟
۳-دانشگاه امیرکبیر تو کدوم گرایشها دکترا داره؟
۴-مجددا شنیدم استادای امیرکبیر اکثرا از گروه ریاضی میان . یعنی گفتن چندان تعریفی نیستن. درسته؟
۵- دانشگاه امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ هزینه ی شبانه ترمی حدودا چقدره؟ تشکر
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط saba6000.)
۴۰ علوم
سلام . منم رتبم ۴۲ شده.منم موندم تو انتخاب رشته.شنیدم شریف همش ریاضیه.درسته؟

یعنی تو شریف امکانش نیست که بشه تو زمینه هوش یا بیو کار کرد تو علوم.لطفن جواب بده اگه کسی اطلاع داره.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام . منم رتبم ۴۲ شده.منم موندم تو انتخاب رشته.شنیدم شریف همش ریاضیه.درسته؟

تقریباً فاز ریاضی داره. برنامه دروسش اینجاست:

۳ درس منطق، نظریه علوم کامپیوتر و محاسبات ماتریسی اجباریه. ۳ درس دیگه هم از دروس اختیاری است.
نمونه پایان نامه ها هم بد نیست ببینید:

البته همه ی دروس جدول لزوماً ارائه نمی شن! بهتره از دانشجویان ارشد اطلاعات دقیقتر را بپرسید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
۴۰ علوم
ممنونم آقای davood_2016
مرسی که اینقد زود جواب دادین.
من ۴۲ گرایش اول شدم.۱۱ مهندسی دانش. دانشو نمیزنم.میخوم علو بزنم.میخوام اول روزانه امیر کبیر رو بزنم، حالا گرایشش مهم نیست چون دوستم تو امیر کبیر نظریه محاسبه بوده می گه من تو زمینه هوش کار کردم و اصلاً گرایش اهمیتی نداره اونجا.بعدش میخوام روزانه تهران رو بزنم. بعد شبنه امیر کبیر.بعد شبانه تهران.بهد روزانه بهشتی.بعدشم دیگه خیلی مهم نیست.به نظر شما انتخابم OK هست.؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
۴۰ علوم
خواهش می کنم. راستش در مورد امیرکبیر و تهران خیلی اطلاعات ندارم.
ولی به هر حال شریف هم یک برند هست. نمی خواید بزنید؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ
۴۰ علوم
من با ۴۲ شانس دارم شبانه شریف؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط davood_2016.)
۴۰ علوم
بله! توی صفحات قبلی این تاپیک هم بحث شد. پارسال با ۴۰ شبانه شریف قبول شدند که آخرین نفر هم نبودند. البته در مرز هستید!
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط saba6000.)
۴۰ علوم
آهان .روزانه تهرانو چی؟

در ضمن من به شما یه تشکرم بدهکارم.هر موقع میومدم مانشت پستهای شما و افای رضا طاهری رو میخوندم.خلیلی کمکم کردین بهم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۱۶ کشوری (۱ سهمیه) علوم گرایش اول-علوم کامپیوتر شریف روزانه Leoeuler ۶ ۳,۴۵۵ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
  ۱۲۴ علوم و ۳۸ علوم تصمیم mirhadimahmoodi ۱۳ ۷,۲۱۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: MR92
  علوم کامپیوتری های علوم تحقیقات bita.k ۳ ۴,۳۱۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bita.k
  فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ peyman.rasouli ۵۰ ۱۳۶,۶۵۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa magzoob
  رشته‌ی علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشکده علوم فنون دانشگاه تهران emkeb ۱۳ ۸,۶۳۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: esishah
  رشته علوم تصمیم ومهندسی دانش در دانشگاه علوم اقتصادی ۱آسمان ۰ ۱,۱۳۵ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ۱آسمان
Star درخواست جابه جایی نرم افزار پردیس علوم تحقیقات مرکزی با واحد علوم تحقیقات کرمانشاه negar.v ۱ ۲,۰۰۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sara1983
  مهم : سوالات دفترچه آزمون علوم کامپیوتر ( گرایش نظریه تصمیم و گرایش علوم) hasan_azad ۱ ۲,۵۴۰ ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
Sad نرم افزار-پردیس علوم تحقیقات مرکزی-تراز ۶۷۸۰-امید به قبولی علوم تحقیقان؟؟؟ genius ۰ ۱,۳۴۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: genius
  سرفصل وزارت علوم برای کارشناسی ریاضی (برای دانشجویان کنکوری علوم کامپیوتر ۹۳) انرژی مثبت ۰ ۵,۷۴۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close