زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه بوعلی یا امنیت شیراز؟؟

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ
بوعلی رو نمیدونم ولی شیراز رو جایی خوندم جدیده و امنیتش خوب نیست

کسی اطلاعاتی داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
RE: شبکه بوعلی یا امنیت شیراز؟؟
اساتید امنیت شیراز رو میگن دید هوش دارن و امنیت کار نیستن .
۱
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ
خب اگه دید هوش دارن پس چرا امنیت برمیداره شیراز؟

کسی نظر دیگه ای نداره؟

درباره شیراز
درباره بوعلی شبکه؟
چطور هستن این ها؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط alilash.)
کلا اساتیدی که امنیت و شبکه خوندن و تخصص دارن تو ایران کم داریم به همین دلیل اساتید سایر گرایش ها تو این محدوده کار می کنن می تونین تخصص های اساتید و محل اخذ مدرک اون ها رو از سایت دانشگاه خواجه نصیر نگاه کنین تا دانشگاه های دیگه . کسی که تخصصش هوش مصنوعی یا نرم افزار هست خب نمی تونه مثل کسی که تخصص امنیت رو داره درس بده .

به نظر خود شما دانشگاه شیراز با رنکینگ ۳ کشور چرا رتبه هاش با دانشگاه رده پایین تری مثل اصفهان تفاوت داره ؟

چرا رتبه های امنیت اصفهان خیلی بهتره ؟

در ضمن دانشگاه شیراز دانشگاهی مجتمع نیست و مثل دانشگاه خواجه نصیر در سطح شهر پراکنده است .

یعنی شما تنها توی یک محدوده ی چند ساختمون هستین . مثل خواجه نصیر .

شما میتونین رتبه ی هوش شیراز رو هم با رتبه ی هوش دانشگاه اصفهان مقایسه کنین ؟

متاسفانه دانشگاه خواجه نصیر فقط یه استاد شبکه داره دکتر قاسمی ... و کلاس ها هم تو دانشکده برق هست که کلا چند تا ساختمون درب و داغونه ....
خوابگاهم پارسال به نصف روزانه ها نداد ..... اگه تهرانین برین دانشگاه سر پل سید خندان خوتون ببینین ....

مثلا امنیت اصفهان رو اگه رتبه شو میارید و به امنیت علاقه دارین هیچ شکی درش نکنین . . ولی بعضی دانشگاه ها رو باید دقت کرد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ ب.ظ
باید سوالمو تکرار کنم
امیدوارم که انختاب های بالاتر قبول بشم و خوحال باشم روز قبول ها

ام حالا که مجبورم انتخاب کنم

به نظرتون شبکه بوعلی از امنیت شیراز بهتره؟؟

اصلا بوعلی و شیراز ارزش رفتن دارن بی تعارف؟

لطفا!!!
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ ب.ظ)alilash نوشته شده توسط:  در ضمن دانشگاه شیراز دانشگاهی مجتمع نیست و مثل دانشگاه خواجه نصیر در سطح شهر پراکنده است .
من راجع به امنیت شبکه نمیدونم اما از لحاظ فضا با اینکه دانشگاه شیراز پراکنده هست اما از نظر فضا به مراتب بهتر و بزرگتر از خواجه نصیر هست. امکانات جانبی بیشتری هم داره. فضای آموزشی اون به مراتب بزرگتره اما خب خیلی هم فضای سبزش جالب نیست. در کل از نظر فضای سبز شیراز از اصفهان پایین تره اما از نظر اندازه و کلا فضا اصلا با خواجه نصیر قابل مقایسه نیست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ
به نظرم بین شبکه بوعلی و امنیت شیراز با توجه به فاصله و علاقه تون انتخاب کنین .

ارزش مگه فقط تو تهرانه . بزار بگم اساتید شبکه خواجه نصیر حتی از بسیاری از شهرستان ها ضعیف ترن . .
ولی رتبه هاش حدود ۷۰ هستش .
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط niushaa.)
از لحاظ مسافت برام فرقی ندارن
فقط میخو.ام بدونم کدوم بهترن

اینجا هیچکس بوعلی یا دانگاه شیراز نمیخونه یا نمیشناسه؟

نمیخوام بوعلی بزنم بعد بیان بهم بگن شیارز که بهتر بود یا برعکس
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ
شما رتبت چن شده؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ
من هیچ کدام نبودم و اصلا هم ای تی نیستم. اما خب اعتبار دانشگاه صنعتی شیراز بنظرم یکم بیشتره و فضای آکادمیک شیراز هم از همدان بهتره. این ها خودش امتیاز محسوب میشه. مثلا این فرصت رو دارید با بچه های دکتری نرم افزار و هوش دانشگاه شیراز هم تعامل داشته باشید و در پایان نامه بهتون کمک کنن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط alilash.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من هیچ کدام نبودم و اصلا هم ای تی نیستم. اما خب اعتبار دانشگاه صنعتی شیراز بنظرم یکم بیشتره و فضای آکادمیک شیراز هم از همدان بهتره. این ها خودش امتیاز محسوب میشه. مثلا این فرصت رو دارید با بچه های دکتری نرم افزار و هوش دانشگاه شیراز هم تعامل داشته باشید و در پایان نامه بهتون کمک کنن.

حرف ایشون درست هست . اما در تکمیل صحبت های ایشون باید بگم که خیلی کم پیش میاد که در گرایش شبکه بچه های نرم افزار و هوش بتونن کمک کنن به شما . مثلا وقتی شما روی بهبود شبکه های بیسیم کار میکنین به بچه های برق بیشتر نیاز دارین . مگر اینکه بخواین پایان نامه ی مشترک شبکه و هوش یا شبکه و نرم بردارین که اونم کم پیش میاد و بستگی به علاقه تون داره که در صورت انتخاب اون موضوعات هم معمولا شما دو تا استاد راهنما و مشاور در هر دو حیطه ی تخصص مورد نیاز بر میدارین یعنی گروه بهتون میده به زور . کلا در امنیت و شبکه با نرمافزار های تخصصی کار میشه مثل شبیه ساز های شبکه و مثلا ابزار های تحلیل امنیت پروتکل و نرم افزار های خاص . که فکر نمی کنم بچه های هوش و نرم آشنایی داشته باشن

ولی در انتخاب شیراز به اینم توجه کنین که
فاصله ی شیراز تا خیلی از شهر ها خیلی زیاده و واسه کسایی که پول هواپیما ندارن . سخته رفت و آمد چه واسه خونه و چه واسه پژوهش و تحقیق در سایر دانشگاه ها و شهر ها . مثلا من خودم یه بار از تبریز رفتم به شیراز با اتوبوس دیگه داشتم میمردم خیلی خیلی طولانی بود . Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
والا من کیج شدم

این اقای مسعود خودش شیرازه یا داره درباره صنعتی شیراز حرف میزنه؟
شیراز نه صنعتی شیراز پارسال تا چه رتبه ای تو امنیت گرفته؟
درباره صنعتی شیراز که گویا بهتر از دوتا دیگه توی شبکه هست

اما بین حود شیراز که امنیت داره و بوعلی که شبکه داره موندم؟
دانشگاه بوعلی کوچیکه؟
بعضیا اینجا میگن فردوسی بزرگهه ولی من یکبار که مشهد رفتم فردوسی رو دیدم که درمقایسه با صصنعتی اصفهان هیچه

حالا بوعلی چطوره؟

برق و هوش و نرم افزار و سخت افزار بوعلی چطوره؟
خواهشا درست راهنمایی کنید یعنی هیچکس اینجا نیست بوعلی یا شیراز شبکه بخونه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط alilash.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  والا من کیج شدم

این اقای مسعود خودش شیرازه یا داره درباره صنعتی شیراز حرف میزنه؟
شیراز نه صنعتی شیراز پارسال تا چه رتبه ای تو امنیت گرفته؟
درباره صنعتی شیراز که گویا بهتر از دوتا دیگه توی شبکه هست

اما بین حود شیراز که امنیت داره و بوعلی که شبکه داره موندم؟
دانشگاه بوعلی کوچیکه؟
بعضیا اینجا میگن فردوسی بزرگهه ولی من یکبار که مشهد رفتم فردوسی رو دیدم که درمقایسه با صصنعتی اصفهان هیچه

حالا بوعلی چطوره؟

برق و هوش و نرم افزار و سخت افزار بوعلی چطوره؟
خواهشا درست راهنمایی کنید یعنی هیچکس اینجا نیست بوعلی یا شیراز شبکه بخونه؟

صنعتی شیراز امنیت نداره و شبکه داره تو شبکه خیلی خوبه . دکترا شبکه داره ولی تازه تاسیسه ۱۳۸۶ تازه از طریق کنکور دانشجو گرفته . محیطش نسبت به خیلی از دانشگاه ها کوچک تره خیلی . رنکینگ کلی بدی هم داره فعلا
دانشگاه صنعتی اصفهان بزرگترین دانشگاه ایرانه خب .
بوعلی متوسط رو به بالا هست نه خیلی بزرگ مثل صنعتی نه خیلی کوچیک . البته خود دانشگاه و ۵ شعبه هم جاهای دیگه همدان داره که با اونا بزرگ میشه .
هوش و برق دکترا داره بوعلی و هر دو خوب هستن .
دانشگاه شیراز هم دکترا هوش و برق داره و تون خیلی خوبه مخصوصا تو هوش .
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ
سلام

دانشگاه شیراز از رتبه ی بسیار بالاتری نسبت دانشگاه بوعلی سینا برخورداره.....اصلا قابل مقایسه نیستند....شیراز صد در صد بهتره
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ب.ظ)hadi 777 نوشته شده توسط:  سلام

دانشگاه شیراز از رتبه ی بسیار بالاتری نسبت دانشگاه بوعلی سینا برخورداره.....اصلا قابل مقایسه نیستند....شیراز صد در صد بهتره

حرف شما صحیح است ولی این مقایسه رتبه ها که خودم هم دو تا پست گذاشتم در موردشون . با توجه به ملاک ها و معیار های خاصی انجام میشه . و در مورد همه ی گرایش ها صادق نیست .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۷۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۷۵۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۲۸ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۹۶ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۶۶ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۵۱ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۱۳۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۲۳ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close