زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
دوستان کسی از سطح علمی این دانشگاه با خبر هست؟
تنها اطلاعاتی که از این دانشگاه دارم اینه که تا پارسال موسسه غیر انتفاعی بوده و امسال شده دانشگاه و اولین سالی هم هست که هوش مصنوعی اورده.

اگه بخوام خارج از کشور ادامه تحصیل بدم آزاد تهران معتبرتره یا غیرانتفاعی ؟

و اینکه من رتبم ۷۱۲ هوش شده. شبانه امیدی نیست هیچ جا ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhad_vr32
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
به نظر من وقت شما را تو این دانشگا های غیر انتفاعی تلف نکنید . اینا بیشتر دنبال پول هستند اخر سر چیزی گیرتون نمی یاد فقط پولتون رفته و عمرتون شاید تو اونجا اگر تلاشتون هم زیاد باشه کسی نیست که به درستی هدایتتون بکنه همشون مثل هم هستن هیچ فرقی نمی کنه شما دارید بزرگترین سرمایه زندیگی شما یعنی زمان را در این راه قرار می دید بیشتر دقت کنید>
۱
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم
والا منم میخوام غیر انتفاعی خاتمو بزنم

نرم افزارم

اگه کسی از دوستان این دانشگاه رفته یا این دانشگاه رو میشناسه کمک کنه لطفا
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ
من فقط وارد ساختمان و کلاساش شدم . انصافا از همه دانشگاه های تهران شیک تر و مدرن تره و فوق العاده باکلاس
با چند تا از اساتیدشم برخورد داشتم و از چند نفر درباره ی سطح دانشگاه سوال پرسیدم ، و میگن خوبه !
در ضمن بانک پاسارگاد ساختتش به نظر در اینده پیشرفت هم بکنه
از این بیشتر نمیدونم باید حضوری بری ببینی و تحقیق کنی
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط darush12.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)Miss X نوشته شده توسط:  دوستان کسی از سطح علمی این دانشگاه با خبر هست؟
تنها اطلاعاتی که از این دانشگاه دارم اینه که تا پارسال موسسه غیر انتفاعی بوده و امسال شده دانشگاه و اولین سالی هم هست که هوش مصنوعی اورده.

اگه بخوام خارج از کشور ادامه تحصیل بدم آزاد تهران معتبرتره یا غیرانتفاعی ؟

و اینکه من رتبم ۷۱۲ هوش شده. شبانه امیدی نیست هیچ جا ؟

نظر شخصیم هست
ببینید اگر بخواهید برای دکترا اپلای کنید نیازمند این هستید که در دوران ارشد چند ویژگی را دارا باشید:
۱) معدل بالای در دوره ارشد
۲) نمره بالای زبان در آزمون زبان انگلیسی
۳) پایان نامه ای که از لحاظ کار پژوهشی در سطح خوبی باشد
۴) داشتن مقالات ISI
۵) دانشگاه محل تحصیل

خب، اگر شما در دانشگاه سطح بالا / دولتی درس بخوانید راحتتر میتوانید ۵ فاکتور بالا را پوشش دهید، اما اگر در دانشگاه غیرانتفاعی درس بخوانید فقط نیاز دارید بیشتر و بیشتر تلاش کنید تا ویژگی های ۱-۴ را آنقدر بالا ببرید که اسم دانشگاه شما کمرنگ شود.
۰
۰
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط mmori.)
سلام عزیز
من در این دانشگاه تحصیل کردم، چند نکته مینویسم، خودت جمع بندی کن که به این دانشگاه بری یا نری!!!

- ساختمان و در و دیوارش مناسب و تر و تمیزه
- اساتید از خیلی از دانشگاه های خوب استخدام شدند... یبار دیگه بخون، استخدام شدند
- در دانشگاه های دولتی که چیزی یاد نمیدن هیچ، اینجا استاد بعنوان دکور کلاس رو برگزار میکنه و بهش گفتند فقط اینجا اسمت باشه، دانشگاه معتبر باشه کافیه!!!!!!!! حتی اگر اومدی هجویات هم گفتی بگو ولی در استخدام اینجا باش!!!
- برخی از اساتید که کلا وجدان ندارند و نه تنها به شما الف-با یاد نمیدند، توقع دارند که براشون شعر م بگی!!! میفهمی؟
- برخی از اساتید که کمی و فقط کمی وجدان دارند، خب، درس نمیدن ، امتحان سنگین هم نمیگیرند!!! بالاخره نمره خوب بهت میدن که دلت نشکنه که خب هر قدر پاچه خوارتر و قرطی تر باشی هم نمراتت ضریب داره!!!
- برخی از اساتید م که وجدان دارند، تلاششون معادل با اطلاعات سوخته و باز هم انتخابای خودشون رو دارند، یکی به دلشون میچسبه، یه کوچولو کمکش میکنند، یکی هم به دلشون زیاد میچسبه، یه کار میکنند تا شهریه طرف بعنوان شاگرد ممتاز برگردونده بشه!!

وجدانم زیر پا نگذاشتم و هر آنچه در یک دوره به سرمون اومد رو برات نوشتم
حالا خودت میدونی
- اگر میخوای به کاغذ مدرکت برسی، اینجا به کاغذت میرسی
- اگر میخوای یه چیزی یاد بگیری، که خب اصلا مسیر رو اشتباه اومدی، چون اگر دانشگا کارآمد بود و اساتید یافته هاشون بدرد میخورد و یا به دانشجوها منتقل میشد، وضعیت صنعت این نبود

- پس برای گرفتن مدرکت، بیا اینجا
- برای یاد گرفتن هم جایی رو پیدا نمیکنی، چون استاد دانشگاه، خودش دنبال رتبه و درجه و مقاله هستش و بدتر از تو گرسنه هستش عزیز دلم

خوددانی، فکراتو بکن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۹۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۱۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  گزینش مدارس غیرانتفاعی $۰me0ne ۳ ۲۲,۴۹۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مرمر۷۱
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۳۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  تفاوت مجازی و غیرانتفاعی مجازی?? Mehrsana606693 ۲ ۳,۱۰۴ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۴۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  دانشگاه آزاد،پیام نور یا غیرانتفاعی؟؟ H.Mohammadi ۳ ۴,۱۲۲ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedi_70
  ۸۱۰ هوش مصنوعی - غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان mohamadreza ۸ ۱۱,۳۴۵ ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Saeed96
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۸۶ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  آزاد یا غیرانتفاعی یا پردیس؟ مسئله این است! setayesh20 ۰ ۱,۹۹۹ ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: setayesh20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close