زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معافیت تحصیلی

ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ
معافیت تحصیلی
سلام به همگی
من یه سوال دارم
من یه سال معافیت تحصیلی که میتونستم برای کنکور ارشد بگذرونم رو رد کردم و حالا قبول نمیشم. میخوام ببینم راهی برای تمدید و یا دور زدن سربازی هستش تا یه سال هم بخونم؟
میگن دانشگاه غیرانتفاعی بزن و مرخصی بگیر. اینطوری نصف شهریه ثابت رو میدی و میتونی یه سال صبر کنی و دوباره کنکور بدی و از غیر انتفاعی انصراف بدی. آیا درسته؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: dastan00
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
RE: معافیت تحصیلی
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)amir_zm نوشته شده توسط:  سلام به همگی
من یه سوال دارم
من یه سال معافیت تحصیلی که میتونستم برای کنکور ارشد بگذرونم رو رد کردم و حالا قبول نمیشم. میخوام ببینم راهی برای تمدید و یا دور زدن سربازی هستش تا یه سال هم بخونم؟
میگن دانشگاه غیرانتفاعی بزن و مرخصی بگیر. اینطوری نصف شهریه ثابت رو میدی و میتونی یه سال صبر کنی و دوباره کنکور بدی و از غیر انتفاعی انصراف بدی. آیا درسته؟

سلام بله دوست عزیز شما میتونید دقیقا همین کار رو انجام بدین البته فک کنم نهایتا یک ترم مرخصی بدن بازم بپرسید(با توجه به اینکه کنکور۹۶ هم اردیبهشت هس)
من شنیدم شما حتی میتونید پس از یه ترم که ثبت کرده بودین انصراف بدین و یکسال مجددا فرصت دارید تا دفترچه پست کنید اینجوری پول کمتری خواهید پرداخت ولی بازم از پلیس +۱۰ بپرسید
موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir_zm , dastan00
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ)reza_r نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)amir_zm نوشته شده توسط:  سلام به همگی
من یه سوال دارم

سلام بله دوست عزیز شما میتونید دقیقا همین کار رو انجام بدین البته فک کنم نهایتا یک ترم مرخصی بدن بازم بپرسید(با توجه به اینکه کنکور۹۶ هم اردیبهشت هس)
من شنیدم شما حتی میتونید پس از یه ترم که ثبت کرده بودین انصراف بدین و یکسال مجددا فرصت دارید تا دفترچه پست کنید اینجوری پول کمتری خواهید پرداخت ولی بازم از پلیس +۱۰ بپرسید
موفق باشین
میشه از پلیس +۱۰ بپرسیم که چطوری دورش بزنیم ؟ Smile))

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  میشه از پلیس +۱۰ بپرسیم که چطوری دورش بزنیم ؟ Smile))

Big Grinآخه دقیقا همین اتفاق واسه دوست بنده افتاد. همین مشکل واسش پیش اومد رفت غیرانتفاعی ثبت نام کرد تا براش معافیت تحصیلی رد بشه بعد خوند واسه کنکور و ترم۲ انصراف داد الان رتبه ش اومده که میتونه راحت سراسری روزانه قبول بشه،این پروسه رو خود افسر نظام وظیفه بهش گفته بودCool فعلا انقدر سرباز دارن که خودشون راه حل های خلاقانه رو پیشنهاد میدن
 سپاس‌گزاری شده توسط: R4MT1N , amir_zm , dastan00
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ
معافیت تحصیلی
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ)reza_r نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  میشه از پلیس +۱۰ بپرسیم که چطوری دورش بزنیم ؟ Smile))

Big Grinآخه دقیقا همین اتفاق واسه دوست بنده افتاد. همین مشکل واسش پیش اومد رفت غیرانتفاعی ثبت نام کرد تا براش معافیت تحصیلی رد بشه بعد خوند واسه کنکور و ترم۲ انصراف داد الان رتبه ش اومده که میتونه راحت سراسری روزانه قبول بشه،این پروسه رو خود افسر نظام وظیفه بهش گفته بودCool فعلا انقدر سرباز دارن که خودشون راه حل های خلاقانه رو پیشنهاد میدن
ممنون از همه دوستان.
رضا جان میتونی بپرسی ترمی چقدر شهریه میداده؟ یه سری میگن نصف شهریه ثابت یه سری دیگه میگن کل شهریه ثایت!
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ
معافیت تحصیلی
تاریخ معافیت تحصیلی جدید ت هم از نو محاسبه میشه
دیگه ترم هایی که مصرف کردی رو منظور نمیکنن
۳ سال جدید بهت میدن
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_r
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط reza_r.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ب.ظ)amir_zm نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان.
رضا جان میتونی بپرسی ترمی چقدر شهریه میداده؟ یه سری میگن نصف شهریه ثابت یه سری دیگه میگن کل شهریه ثایت!

ترم اول رو که ثبت نام کرد یعنی مجبور بود چون همون ترم اول مرخصی نمیدن انگار .واسه شهریه بستگی به غیرانتفاعیه داره اینجا که ایشون رفتن (سجاد مشهد)کل پولو گرفتن ۲میلیون و ۵۰۰ (۱۱ واحد دادن که خودش میگفت همه مجبور بودن ۱۱تا بردارن) ولی شنیدم بعضی جاها مثل دانشگاه آزاد شهریه ثابت کافیه حدود ۱و۵۰۰ .شما ببینید میتونید موقع ثبت نام غیرانتفاعی واحد کمتر بردارید مثلا ۸واحد تا هزینه متغیر بیاید پایین یا نه...
اگه بخواید ترم دوم ثبت نام کنید نصف شهریه ثابت میشه (کلا مرخصی گرفتن نصف شهریه ثابت هست هزینه ش)
که چه کاریه ترم دوم ثبت نام کنیدBig Grin
تو بهمن ماه برید انصراف بدید وقتی نامه انصرافی رو بردید پلیس +۱۰ به مدت یکسال فرصت دارید تکلیف تون رو مشخص کنید اینکه دوباره مشغول به تحصیل میشید یا دفترچه پست میکنید که ایشالا یه جای خوب قبول میشد و مشغول به تحصیل Smile
راستی این قانون واسه افرادی هست که تو کل دوران تحصیلی شون از انصراف استفاده نکرده باشن که امیدوارم شما همینطور باشید
موفق باشین
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ
معافیت تحصیلی
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)reza_r نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ب.ظ)amir_zm نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان.

ترم اول رو که ثبت نام کرد یعنی مجبور بود چون همون ترم اول مرخصی نمیدن انگار .واسه شهریه بستگی به غیرانتفاعیه داره اینجا که ایشون رفتن (سجاد مشهد)کل پولو گرفتن ۲میلیون و ۵۰۰ (۱۱ واحد دادن که خودش میگفت همه مجبور بودن ۱۱تا بردارن) ولی شنیدم بعضی جاها مثل دانشگاه آزاد شهریه ثابت کافیه حدود ۱و۵۰۰ .شما ببینید میتونید موقع ثبت نام غیرانتفاعی واحد کمتر بردارید مثلا ۸واحد تا هزینه متغیر بیاید پایین یا نه...
اگه بخواید ترم دوم ثبت نام کنید نصف شهریه ثابت میشه (کلا مرخصی گرفتن نصف شهریه ثابت هست هزینه ش)
که چه کاریه ترم دوم ثبت نام کنیدBig Grin
تو بهمن ماه برید انصراف بدید وقتی نامه انصرافی رو بردید پلیس +۱۰ به مدت یکسال فرصت دارید تکلیف تون رو مشخص کنید اینکه دوباره مشغول به تحصیل میشید یا دفترچه پست میکنید که ایشالا یه جای خوب قبول میشد و مشغول به تحصیل Smile
راستی این قانون واسه افرادی هست که تو کل دوران تحصیلی شون از انصراف استفاده نکرده باشن که امیدوارم شما همینطور باشید
موفق باشین
ممنون رضا جان
نه از اون دسته نیستم Smile))
طبق جستجوهایی که کردم، شهریه پیام نور کمتر از غیر انتفاعیه. خب پیام نور رو میزنم که به صرفه تر باشه Smile بهتر نیست؟
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط reza_r.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ب.ظ)amir_zm نوشته شده توسط:  ممنون رضا جان
نه از اون دسته نیستم Smile))
طبق جستجوهایی که کردم، شهریه پیام نور کمتر از غیر انتفاعیه. خب پیام نور رو میزنم که به صرفه تر باشه Smile بهتر نیست؟
خاهش میکنم Blush
چه بهتر ،بله دقیقا پیام نور هزینه هاش پایین تره به نسبت بقیه دانشگاه ها،همینکار و کنید.
امیدوارم شاهد خبر قبولی تون در سال آینده باشیم
پیروز باشید
ارسال: #۱۰
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط SamanEB.)
البته انگار میگن یه بار بیشتر نمیتونید این کار و انجام بدین یعنی از دیپلم به کارشناسی نباید همچین رکبی زده باشین ولی بپرسید مطمئن نیستم.
این مهلت پست دفترچه بعد از انصراف، یه ساله یا ۶ ماهه ؟ ما این همه رفتیم پلیس + ۱۰ نپرسیدیم!Huh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۲۲۳ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۲ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۱۹۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۲۶ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  کاملترین جزوه استعداد تحصیلی ویژه دکتری ali.arr74 ۰ ۲,۵۴۹ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  کاملترین جزوه استعداد تحصیلی ویژه دکتری haana38 ۰ ۲,۸۸۶ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۰ ۱۹,۵۰۹ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nilufar1370
  آیا کلمه پردیس در مدرک تحصیلی مقطع دکتری پردیس درج می‌شود؟ SAJDEHGAR ۱ ۳,۵۵۱ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close