زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید

ارسال: #۳۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید
منم زنگ زدم پرسیدم
گفت
شبانه پارسال:
شهریه ثابت ۲۱۴۶ بوده با هر واحد نظری ۱۷۵ که این شهریه پارسال بوده امسال حدود ۱۰% افزایش داره

گفتم شهریه ثابت شبانه شریف و تهران و امیرکبیر حدود ۷۰۰-۸۰۰ هست، چطور ممکن است؟
گفت ممکن است، هیئت امنا این قیمت رو تعیین کرده

پی نوشت: هرکی هرکی شده دیگه، هرچقدر که دوس داشته باشن تعیین میکنن، ماهم هرچی بیشتر پول بدیم بیشتر پول تو جیب این اشخاص میره
واقعا برای شبانه این رقم انصاف نیست، چون روز و شب از لحاظ رتبه زیاد با هم فرق ندارن
یکی نیست بگه آقا شماها که توی مجازی و پردیس در چند کد متفاوت ۴۰تا ۴۰تا پذیرش میکنین، این همه پول میگیرین سیر نمیشین؟! شبانه رو چرا وارد بازی خودتون میکنید

شماره مستقیم این بخش: ۰۲۱۲۹۹۰۲۱۷۵

زنگ زدم دفتر رسیدگی به شکایات وزارت علوم، میگه دانشگاه ها هیات امنا دارن و اگه هر قیمتی در هیات امنا مصوب بشه میتونن بگیرن

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek , p30SiNa , mahyamk
ارسال: #۳۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ق.ظ
RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید
بالاخره باید پول حقوقشون دربیاد یانه،مگه میشه حساب کتاب نداشته باشه من که کلا اوردمش پایین ترین انتخابم انشاءالله که به اونجا نکشه

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
ارسال: #۳۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط zarisa.)
ماجرای این شبانه و هزینه ها رو اجازه بدید با اطلاعاتی که دارم براتون توضیح بدم.
همه در جریانید که چند ساله واحد پردیس رو به دانشگاهها اضافه کردند اوایل تاسیس دلیلشون این بود که کسانی که میرن خارج از کشور هزینه میکنن برای تحصیل دیگه نرن و پول رو تو مملکت نگه دارن . چند سال گذشت دیدن نه خیر این سیاست جواب نداده و امار خروج بدتر شده....تا اینکه زمستون ۹۴ اگر برید تو اینتر نت هم جستجو کنید می تونید کامل صحبتاشون رو بخونید. دقیقا یکی از مسیولین این صحبتا رو گفت: گفت ما دلیلمون برای پردیس این بود که دانشگاهها هزینه ی خودشون رو در بیارن ولی متاسفانه تو این طرح شکست خوردیم و الان داریم مصوبه ای تدوین می کنیم که دانشجویان پردیس بتونن با بچه های روزانه سر کلاس حاضر بشن.
نظر من: اون زمان که این خبر رو خوندم فکر کردم می خان دوره ی شبانه رو کلا جمع کنن و همه رو پردیس اعلام کنن. اما تو دفترچه دیدم نه خیر حضرات زرنگتر از این حرفا هستند ظرفیت شبانه رو افزایش دادن و دست دانشگاه رو تو افزایش هزینه باز گذاشتن. جالبه که سقف افزایش رو ۲۵ در صد اعلام کردن. بهشتی مستقیما افزایش رو اعلام کرد دانشگاه تهران هم که ۱۴ درصد افزایش داد. و کلا باید منتظر باشید که بقیه ی دانشگاهها هم هزینه رو برابر با بهشتی اعلام کنن احتمالا ترمها و سالهای اینده این کارو میکنن.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p30SiNa , Sector , mahyamk
ارسال: #۳۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۰۹ ب.ظ
بچه ها من رتبم ۱۴۷ ای تی شد .... ارشد شبانه بهشتی چندرسانه ای قبول شدم
بچه تهرانم

الان شهریه اشو دیدم جا خوردم خیلیههههه

من این دو سه ماه بعد کنکورو رفتم سربازی الان ایست خدمتی میخوام بزنم واس ارشد.... سربازیم کرمانشاه افتاده!!اصن دوست ندارم برم سربازی!

این وسط گیر کردم!!!!!!!!

اگ کسی اطلاعاتی داره گه خواهشا
خیلی حالم بد شده
وام میدن نمیدن میشه کار کرد در اورد شهریشو نمیشه
کسی اگ چیزی میدونه بگه
هرچییییی
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۲ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۲۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۷۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۳ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۶۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close