زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشکده ی علوم و فنون نوین تهران

ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۱ ب.ظ
با عرض سلام و دروود خدمت دوستان

این "دانشکده ی علوم و فنون نوین تهران" رتبه بندی و جایگاهش نسبت به دیگر دانشگاه های تهران چطوره

متاسفانه تو اینترنت ،،، چون این دانشکده مال دانشگاه تهرانه ...در رتبه بندی همون رتبه ی دانشگاه تهران رو بهش میدن .....در حالی که در واقعیت این دو از نظر مکانی و جغرافیایی جدا . مجزا ء اند .....

کسانی که تو این "دانشکده علوم و فنون نوین تهران" درس خوندن اگه نظراتشون دراینجا در میون بزارن تا ما هم استفاده کنیم ممنون می شم....

من شهید بهشتی و تربیت مدرس رو بعد علوم و فنون نوین زدم ...یعنی علوم و فنون رو بالا تر از این ها زدم ...نمی دونم شک کردم که درست انتخاب کردم یا نه .....

رشته ی من فناوری اطلاعات it هست
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ
سلام و خسته نباشید

همین نکته ای که شما در بالا گفتید رو هم یکی از اساتید به من گوش زد کرد......

ولی رتبه ی علمی دانشگاه و اعتبار مدرک هم مهمه......اگه دانشگاه خوب نباشه زود دلسرد میشه...علاقه ات از بین میره

باز اگه کسی از دوستان مطلبی یا تجربه ای در مورد دانشکده ی علوم و فنون تهران داره ..همینجا بگه تا ما هم استغاده کنیم

.
۰
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ
من فک میکنم اعتبار دانشگاه مهم می باشد دانشکده علوم فنون هم جنب دانشکده فنی می باشد و چه بسا بزودی این فنس بین آنها هم برداشته شود
اما این دانشکده رشته های نو وبین رشته ای ارشد را پوشش می دهد
رشته های مرکب از علوم و فنی
مهندسی دانش
مهندسی علوم زیستی
رشته های فنی هم دارد مهندسی هوافضا و مهندسی فناوری اطلاعات مقطع دکتری هم داره و...

بازم تاکید می کنم فرقی نمی کند مهم اعتبار دانشگاه تهران می باشد
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ
سلام

دوستان گفتن اعتبار دانشگاه

مشکل من هم همینه ...!!!! در گرایش های شبکه ...امنیت...تجارت ...فناوری اطلاعات.....آیا در همه ی این گرایش ها رتبه و اعتبار علوم و فنون تهران بالاتره...؟؟؟ یا نه فقط در بعضی گرایش ها ؟؟

با تشکر
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ
بسیار دانشکده معتبر و موفقی هست شک نکنید! اساتید جوان با انگیزه و در جستجوی نام هستند و براتون خیلی بهتر از اساتید نام اشنا خواهند بود. توصیه می کنم این دانشکده رو اولویت قرار بدین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۰۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۱۴ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۶,۰۰۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۵۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close