زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[معرفی] وب‌سایت آموزشی TED: در مسیر خلاقیت و ایده‌پردازی!

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط Milestone.)
سلام
مهم نیست در حال حاضر انسانی خلاق هستید یا دوست دارید باشید؛
در هر دو صورت یکی از بهترین مراجع آموزشی رایگان که می‌تونید به کمک اون بیشتر به پرورش قوه خلاقیت خودتون کمک کنید، مجموعه سخنرانی‌های ویدئویی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست. TED مخفف سه واژه Technology , Entertainment ,Design هست.

این سخنرانی‌ها حدود ۲۶ سال هست که به صورت سالیانه و با حمایت شرکت‌هایی مثل گوگل، کوکاکولا و... توسط بزرگان حوزه‌های علوم کامپیوتر، مدیریت، اقتصاد، برندگان جوایز نوبل و افرادی مثل لینوس توروالدز، بیل گیتس، استیون هاوکینگ، لری پیچ و... در کشورهای آمریکا و کانادا و با شعار: "ایده‌ها ارزش گسترش دارند" برگزار می‌شه. در حال حاضر سخنرانی‌های آپلود شده روی این وب‌سایت بیش از ۲۲۰۰ ویدئو و به زبان‌های مختلف قابل دسترس هستند. سخنرانی‌های TED معمولا با حضور ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر در یک سالن همایش برگزار و حداکثر زمان پخش ویدئویی اون هم معمولا ۱۸ دقیقه هست.

[تصویر:  413244_ez0pt7a68xvswm6x7fop.jpg]

هدف TED چیه؟
از زبان خودشون: عمیقاً بر این باور هستیم که ایده‌ها قادر هستند تا روش، رفتار، زندگی و در نهایت جهان را تغییر دهند. به همین دلیل این موسسه غیرانتفاعی را به عنوان سازمانی در جهت آشنایی و تبادل پیشنهادات علمی و انگیرشی از سوی تمام متفکران جهان که تشنه کنجکاوی و آشنایی با ایده‌های جدید و عجیب بودند، بنیان نهادیم.

به زبان انگلیسی ببینیم؟ با دوبله یا زیرنویس فارسی چطور؟
برای دانلود فایل‌های ویدئویی یا صوتی سخنرانی‌ها می‌شه از منوی وب‌سایت گزینه WATCH و سپس TED TALKS رو انتخاب کرد. تو این صفحه یه سری فیلترها مثل موضوعات، زبان، طول زمانی و سال برگزاره وجود داره که مثلا اگه دوست دارید صرفا ویدئوهای زیرنویس فارسی رو دانلود یا آنلاین ببینید، می‌تونید از ComboBox مربوط گزینه Persian رو انتخاب کنید: مثلا من تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
همین فیلتر رو اعمال کردم.

[تصویر:  413244_awm735oni5mf5pghviqn.jpg]

همچنین مجله علمی دیجی‌کالا تو یه اقدام خوب همیشه سخنرانی‌های برتر TED رو انتخاب و به صورت دوبله فارسی منتشر می‌کنه که می‌تونید از طریق
به کل این ویدئوها جهت دانلود دسترسی داشته باشید.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Skyrim , alirezaei , Happiness.72 , jazana , artmiss , farnod3 , .:tarannom:. , بنفشه
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۶ ق.ظ
تد عالیه

من واقعا وقت نمیکنم خیلی دوست دارم ویدیوهاش رو ببینم
۱
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط artmiss.)
به به چه تاپیک خوبی Rolleyes
این سخنرانی ها رو پیشنهاد میکنم ببینین

لینک دانلود:
یکی از سخنرانی هایی که خیلی رو من تاثیر گذاشت:

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , بنفشه , ana9940 , Milestone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۸ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۲۳ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۵ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۱ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۷۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۲ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close