زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریموت

ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ق.ظ
ریموت
یه کامپیوتر عضو دومین رو چطوری میتونم کاری کنم که با نرم افزار های ریموت مختلف نشه بهش وصل شد یا مانیتورش کرد . روشی به جز ابزار فایروال و ریموت دسکتاپ .

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ
RE: ریموت
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  یه کامپیوتر عضو دومین رو چطوری میتونم کاری کنم که با نرم افزار های ریموت مختلف نشه بهش وصل شد یا مانیتورش کرد . روشی به جز ابزار فایروال و ریموت دسکتاپ .
این سوال مربوط به سیسکو نمی باشد !

شما می خواهید کلا با هیچ ابزار ریموتی نشه به یه سیستم عضو دامین وصل شد خوب اولین و آخرین چیزی که به ذهن خطور می کند بستن پورت مربوطه در فاریروال و یا ست کردن پالیسی مناسب !

در اینترنت دنبال جواب سوالتون باشید !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ق.ظ
RE: ریموت
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  این سوال مربوط به سیسکو نمی باشد !

شما می خواهید کلا با هیچ ابزار ریموتی نشه به یه سیستم عضو دامین وصل شد خوب اولین و آخرین چیزی که به ذهن خطور می کند بستن پورت مربوطه در فاریروال و یا ست کردن پالیسی مناسب !

در اینترنت دنبال جواب سوالتون باشید !

اگرتوجه داشته باشید درزیرمجموعه های سیسکو توی این سایت ، security رو زیر مجموعه سیسکو آوردن به همین خاطر اینجا نوشتم سوالم رو.

من با اولین چیزی که به ذهن خطور میکنه اگر مشکلم حل میشد که دیگه نیازی نبود تاپیک جدیدی ایجاد کنم قطعا به ذهن خودم مراجعه میکردم! از طرفی خودم ممیز استانداردهای ISMS توی شرکت هستم و اطلاعاتم دراین زمینه کم نیست ودنبال راه حل پیشرفته تری توی این حیطه بودم.

متاسفانه با اینترنت اصلا آشنایی ندارم دوست گرامی مچکرم از راهنماییتون SmileWink

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close