زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران

ارسال: #۱۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط saeed93.)
RE: راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  چه درس های قشنگی واسه شما ارائه دادند Heart ، یعنی اکثریتش جون میده واسه مقاله و انتخاب موضوع پایان نامه ...Idea
یادگیری ماشین - سوشال نتورک - بیگ دیتا - شبکه های عصبی قشنگ ترین مباحثی هستند که ترکیب چندتاشون با هم خیلی خیلی جالب میشه و بیش از اندازه مورد علاقه من هستش.

یک توصیه: سعی کنید از درس هایی که می خونید واسه پایان نامتون موضوع انتخاب کنید و جایی بنویسید، این طوری موقع پایان نامه از بین گزینه هاتون راحت تر می تونید انتخاب مناسب یا مناسب تری رو پیدا کنید.ShySmile

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان.Blush
ممنون از راهنمایی تون، سعی میکنم اینکارو انجام بدم.

(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  مدیر گروهمون درسهای شناسایی الگو و یادگیری ماشین و شبکه اجتماعی رو برام انتخاب کرده، ولی به احتمال زیاد من عوضشوم میکنم.
کلا درسایی که این ترم ارائه میشه اینا هستن:

به من مدیر گروه علاوه بر این دروسی که گفتین، گفتن درس تجزیه و تحلیل سیستم (سیگنال) رو هم به عنوان "جبرانی" چون قبلا پاس نکرده بودم بردارم.
شما پیش نیاز نخوردین؟ سیگنال قبلا پاس کرده بودین؟

آره، من هم سیگنال و هم کنترل خطی رو پاس کردم.
نسبت به درس شبکه اجتماعی هم دید خاصی ندارمHuh
بین بیگ دیتا و رباتیک و بینایی ماشین و شبکه اجتماعی باید یه دونه رو این ترم انتخاب کنم، ولی نمیدونم کدوم مناسب تره!

(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  مدیر گروهمون درسهای شناسایی الگو و یادگیری ماشین و شبکه اجتماعی رو برام انتخاب کرده، ولی به احتمال زیاد من عوضشوم میکنم.
کلا درسایی که این ترم ارائه میشه اینا هستن:

به من مدیر گروه علاوه بر این دروسی که گفتین، گفتن درس تجزیه و تحلیل سیستم (سیگنال) رو هم به عنوان "جبرانی" چون قبلا پاس نکرده بودم بردارم.
شما پیش نیاز نخوردین؟ سیگنال قبلا پاس کرده بودین؟

شما هم هوش دانشگاه تهران قبول شدین؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ق.ظ
راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران
سلام
الان فکر کنم بچه های اینجا همشون فارق التحصیل شده باشن و اطلاعاتشون خوب باشه
منم یه سری سوال در مورد هوش به ویژه دانشگاه تهران داشتم میشه یه سری بزنین و نظر بدین
-با اجازه ادمین این تاپیک-لینکش اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close