زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط aatwo.)
Exclamation سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن
سلام دانشجوی ارشد ازاد هستم بخاطر مشکلات معدلم پایین اومد و فقظ پایان نامه ام ماند دوباره کنکور شرکت کردم که دروس افتاده ام حذف شود و معدلم بالا برود قبول شدم در همان واحد دانشگاهی قبلی که در حال تحصیلم
آیا دروس قبول شده زیر ۱۴ رو برام حساب میکنن یا اونها هم باید دوباره پاس کنم اگه برم

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۱ ب.ظ
سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن
?????????????????????????????????????????????

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
سلام.
به نظرم باید از آموزش دانشگاهت بپرسی.

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۶۹ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۱۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۴۸۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۵۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close