زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مباحث مهم درس شبکه

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۶ ق.ظ
مباحث مهم درس شبکه
باسلام

میخواستم بدونم مباحث مهم توی درس شبکه چه مباحثی هستند؟ باتوجه به اینکه حجم درس شبکه زیاد هست حتما مباحثی هست که بیشتر مورد توجه قرار دارند.
مثلا درمورد درس سیستم عامل مباحث مهمی که معمولا مطرح میشه بحث های الگوریتمی هر فصل + فصل حافظه هست (که بنظرم میشه بقیه مباحث رو کنار گذاشت و همین هارو خوند)

من این ترم درس شبکه رو دارم و میخوام همزمان همین درس رو برای کنکور هم بخونم، ممنون میشم دراین مورد راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ
RE: مباحث مهم درس شبکه
(۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۶ ق.ظ)sepideh73 نوشته شده توسط:  باسلام

میخواستم بدونم مباحث مهم توی درس شبکه چه مباحثی هستند؟ باتوجه به اینکه حجم درس شبکه زیاد هست حتما مباحثی هست که بیشتر مورد توجه قرار دارند.
مثلا درمورد درس سیستم عامل مباحث مهمی که معمولا مطرح میشه بحث های الگوریتمی هر فصل + فصل حافظه هست (که بنظرم میشه بقیه مباحث رو کنار گذاشت و همین هارو خوند)

من این ترم درس شبکه رو دارم و میخوام همزمان همین درس رو برای کنکور هم بخونم، ممنون میشم دراین مورد راهنمایی کنید

ابتدا به ساکن مشخص کنید که منظورتون از مباحث مهم شبکه مباحث دانشگاهی است یا کاربردی بازار کار ؟
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ
مباحث مهم درس شبکه
سلام
اگر منظورتون خوندن برای امتحان ارشد هست موارد زیر اهمیت دارند

۴ فصل اول راس مهم هستند.نمیشه مبحثی این ها رو مشخص کرد چون در هم تنیده شده و هر جوری امکان داره ازش سوال بدن.به سوالات کنکور سراسری نگاه کنید دستتون میاد

در کتاب پارسه هم کنترل خطا،کنترل جریان و MAC و البته من پیشنهادم به دوستان اینه که قسمت شبکه رو هم از پارسه بخونن خیلی واضح تر توضیح داده و بعد میتونن برن سراغ کراس که تکمیلش کنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , Alisalar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۱۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۱۰۴ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  درس شبکه های پیشرفته k00k ۰ ۱,۶۴۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  برای درس شبکه و امنیت از رو چی بخونم؟؟؟ shahryar711 ۲ ۳,۲۲۲ ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۶۵ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close