زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشورت در مورد (کارآموزی یا استخدام؟! )

ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط arshad_95.)
سلام
لطفا راهنمایی کنید کدوم شرکت؟ ۱-کارآموز php یا ۲-برنامه نویس asp

بدون مقدمه برم سراغ اصل موضوع چون فرصت زیادی ندارم:

من بین دو راهی گیر کردم، و نیاز به مشورت دارم لطفا راهنمایی بفرمایید!

یکی از شرکت ها که کارآموز رایگان php می گیره، گفته از شنبه بیا سر کار (یعنی فردا نه پس فردا) و از طرفی یک جای دیگه هم که قبلا رفته بودم و از من یک پروژه ی نمونه کار خواسته بود، گفته پروژه مورد تأییده و بیا سر کار!

طبق مشورتی که با دو سه نفر از دوستان انجام دادم کار دوم رو به من پیشنهاد کردند.
در ضمن همون شرکتی که قراره برم پیشش کار کنم و پروژه ی asp هم بهش تحویل دادم، گفته یک هفته بیا توی شرکت کار کن بعد از یک هفته قراردادو می بندیم. در صورتی که اون شرکت کارآموزی گفته قطعی از شنبه بیا سر کار.

....

سؤالی که از دوستان دارم اینه که:
من به اون شرکت کارآموزی چی بگویم که اولا ناراحت نشه و دوما اگر ( به احتمال یک درصد ) از کار شرکت دومی راضی نبودم و باهاش قرارداد نبستم، بتونم برگردم و توی همون شرکت کارآموزی کار کنم ؟

به عبارت دیگه : چه جوابی به شرکت کارآموزی بدم که راه برگشت داشته باشم ؟ Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ق.ظ
خوب شما باید توضیحاتی در مورد بزرگی شرکتها و حقوق و ... بدین تا دوستان بتونن راهنمایی کنن.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط arshad_95.)
RE: مشورت در مورد (کارآموزی یا استخدام؟! )
شرایط دو تا شرکت به این صورته:

۱- شرکتی که کارآموز php می گیره:
این شرکت طبق ادعای خودش، شریک تجاری دو تا اپراتور مطرح کشوره و همچنین گفته داره استارت آپ راه اندازی می کنه و اگر پروژه ای هم کسی از بیرون خواست، براشون انجام میده. در واقع در سه تا حوزه ی ( اندروید، php و روبی ) فعالیت می کنه. فریمورک مورد استفاده شون برای زبان php هم، سیمفونی هست. مدت کارآموزی هم قرارداد ۲ - ۳ ماهه می بنده (و یه حداقل حقوقی هم جهت رفت و آمد میدن) و بعد از ۳ ماه استخدام ۱۰۰ درصد هست ( اگر به اون حدی که می خواستن برسم ). حقوقش هم بعد از استخدام یک تومن به بالا.

۲- شرکت دوم که به عنوان برنامه نویس asp از من خواسته برم سر کار:
این شرکت در واقع یک فروشگاه اینترنتی هست که برای تیم برنامه نویسی سایتشون، نیرو میخواد و حدود ۷ - ۸ نفر هم بیشتر نیستند که دارند روی یک پروژه کار می کنند و قسمت های مختلفشو دارن تکمیل می کنند. درواقع شرکت خیلی بزرگی نیست. حقوقشم یک تومن به بالا هست و بستگی به مهارت طرف داره.

در مورد تخصص های خودم هم بد نیست توضیح بیشتر بدهم چون دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنند:
خودم علاقه مند به هر دو زبان php و asp هستم. و البته در زمینه ی php با یکی از فریمورک های خوب ( laravel ) آشنایی نسبتا خوبی دارم. در زمینه ی asp هم با mvc آشنا هستم.

از یک طرف دوست دارم در حوزه ی php تخصص و تجربه ی بیشتری کسب کنم و از طرف دیگه الآن موقعیتی که برام پیش اومده می تونم به عنوان برنامه نویس asp مشغول به کار شوم و حداقل خرج زندگی و اجاره خونه و بقیه ی مواردو در بیارم.

این بود خلاصه ی چیزی که خدمتتان عرض کردم.
حالا من دو روزه که دارم به این قضیه فکر می کنم و از خیلی ها مشورت گرفتم ولی هنوز به نتیجه ی مشخصی نرسیدم.
اکثرا میگن برو استخدام شو چون سن ات میره بالا و تو الان وقت ازدواجته و ازین موراد.
خلاصه موندم بین دوراهی . Huh

متشکرم از توجهتون Shy Smile

به نظر شما، با توجه به این که با فریم ورک لاراول در php آشنایی دارم آیا نیازی هست برم کارآموزی Huh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۱۴ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۱۶ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۳۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۱۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۶۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۲۹۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۷۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close