زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع درس خواندن برای ارشد + امید و انگیزه میخوام

ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۸ ق.ظ
Exclamation شروع درس خواندن برای ارشد + امید و انگیزه میخوام
سلام دوستان ،
من از پارسال قصد شرکت در ارشد رو داشتم اما هنوز شروع نکردم می دونم که خیلی زمان هدر دادم و از این بابت شدیدا عذاب وجدان دارم و اصلا حالم خوب نیست نمیخوام به هیچ قیمتی ارشد امسال رو از دست بدم چون در اینصورت خیلی برام بد میشه من باید امسال یه دانشگاه دولتی قبول شم بااااید
دلم میخواد سریع شروع کنم اما تردید استرس و اضطراب نمیذاره دارم روانی میشم بس که خودمو سرزنش کردم میتونستم خیلی زودتر شروع کنم و با خیال راحت بخونم ولی گذاشتم دقیقه نود خیلی از این موضوع ناراحتم از طرفی هم فکر میکنم نمیرسم به درست و این فکرا کلافه م میکنه میدونم که همین الانم دارم زمان هدر میدم اما نمیتونم به آرامش برسم تا بتونم شروع کنم خواهش میکنم کمکم کنید به انگیزه نیاز دارم چند سال از درس دور شدم و بیشتر واسه اینه استرس دارم بگید چیکار کنم چطور شروع کنم ؟ بهم آرامش بدید ، و برای انتخاب منابع کمکم کنید تا زمانم بیش از این هدر نره ، ممنون که وقت میذارید منتظرم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ق.ظ، توسط edward71.)
درود
همه مثل شما هستن ، اخیرا توی یک کانال نظرسنجی کردن و درصد بالایی از داوطلب ها اعلام کردن که تازه میخوان خوندن رو شروع کنند
پس اصلا استرس نداشته باشید
منابع هم که مصاحبه های دوستان رو بخونید دستتون میاد
گرایش و رشته اتون رو نگفتید البته
یه برگ کاغذ بردارید
لیست دروس گرایش مد نظرتون رو بنویسید
بعدش ببینید توی کدوم ها قوی هستید کدوم ها ضعیف
ضعیف هارو هم به دسته های قابل فهم و غیر قابل هضم از لحاظ ذهنی تقسیم کنید
اون هایی که قابل فهمن براتون رو بخونید از اونایی که هم براتون سختن بگذرید یا مبحثی بخونید
اونایی هم که قوی هستید رو بیشتر کار کنید
شروع به خوندن که بکنید برنامه و انگیزه خودش میاد
سوال دیگه ای داشتید بپرسید

Sent from my iPad using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , FM.mohandes , mahdi malekian
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ق.ظ
RE: شروع درس خواندن برای ارشد + امید و انگیزه میخوام
(۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ق.ظ)FM.mohandes نوشته شده توسط:  سلام دوستان ،
من از پارسال قصد شرکت در ارشد رو داشتم اما هنوز شروع نکردم می دونم که خیلی زمان هدر دادم و از این بابت شدیدا عذاب وجدان دارم و اصلا حالم خوب نیست نمیخوام به هیچ قیمتی ارشد امسال رو از دست بدم چون در اینصورت خیلی برام بد میشه من باید امسال یه دانشگاه دولتی قبول شم بااااید
دلم میخواد سریع شروع کنم اما تردید استرس و اضطراب نمیذاره دارم روانی میشم بس که خودمو سرزنش کردم میتونستم خیلی زودتر شروع کنم و با خیال راحت بخونم ولی گذاشتم دقیقه نود خیلی از این موضوع ناراحتم از طرفی هم فکر میکنم نمیرسم به درست و این فکرا کلافه م میکنه میدونم که همین الانم دارم زمان هدر میدم اما نمیتونم به آرامش برسم تا بتونم شروع کنم خواهش میکنم کمکم کنید به انگیزه نیاز دارم چند سال از درس دور شدم و بیشتر واسه اینه استرس دارم بگید چیکار کنم چطور شروع کنم ؟ بهم آرامش بدید ، و برای انتخاب منابع کمکم کنید تا زمانم بیش از این هدر نره ، ممنون که وقت میذارید منتظرم

بیرون ز تو نیست هرچه در عالم هست
در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , FM.mohandes
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
نگران نباش دوست من. انقدر ظرفیت زیاد شده که دعوا فقط سر تهران و یکی دوتا دانشگاه تاپ شهرستانه. قبول میشی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: FM.mohandes
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ
سلام
اگه نا امید بشید آخرش میشید مثل من...
هرچقدرم که دیر شروع کردید و از برنامتون عقب افتادین باز ادامه بدین
۱
۰
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ
سلام دوستم تو اول باید ببینی استرست از کجا میاد. شاید همین که میگی باید ،بهت استرس میده. اول اینکه اگر قبول نشی بازم فرصت داری و دور جونت نمیمیری که. بعد توکل کن به خدا و هروقت استرس داشتی بگو خدا کمکم میکنه و ارامش بگیر . و دوستمون حرف خیلی قشنگی زدن که گفتن رو نقط قوت تاکید کن چون برا کنکور از هر درس پنجاه درصد بزنی کافیه نه اینکه نصف درسارو بخون نه اما اگر چیزی رو یاد نگرفتی خودتو نباز و برو سراغ بقیه. و اینو بدون و مطمئن باش اگر بترسی شکست میخوری . با شجاعت شروع کن

در پی یافتن خویش گم شدم.
۲
۰
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ
RE: شروع درس خواندن برای ارشد + امید و انگیزه میخوام
(۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ق.ظ)FM.mohandes نوشته شده توسط:  سلام دوستان ،

برادر من ...
دنبال دارو نباش...
استرس چیزی هست که انکارش فقط حالروحیت رو بدتر میکنه...
باهاش مبارزه نکن...ترس و استرس کنکور رو بپذیر و ازش استفاده مثبت کن.
چون استرس یه عامل هیجان زا هست اگر منفی ازش استفاده کنی دوبله اثر منفی میزاره و همینطور مثبت استفاده کنی مثبت دوبله...

با حوصله بشین درسای *مهم* رو انتخاب کن و بخون....بخووونااااااااااااا
با استرس هم کنار بیا....یهو هوایی نشو ول کن... از استرس برا اهرم فشار روی سر به هوایی و بی توجهی استفاده کن
تجربه کردم که میگم ها....

فاتحه کنکور رو بخون بره همینطوری Big Grin(کاری که شخصا تو امور زندگیم میکنم)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh_Itt , FM.mohandes
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ
سلام به همگی : ممنونم خوشحال شدم از پاسخ و راهنماییهاتون ..
امیدوار شدم..

من آزمونهای پژوهش شرکت کردم که دو تا آزمون که از دست دادم اما از آمون سوم به بعدش رو هستم انشاالله طبق برنامه ریزیهای آزمون پیش برم ُ

واسه منابع درسی من این کتابهارو دارم اگه منابعم خوب نیست یا کتاب دیگه لازمه تهیه کنم راهنماییم کنید
واینکه واسه چه کتابایی مرجع رو لازمه بخونم ؟؟؟

من هدفم صرفا قبولی نیست برام مهمه چه رتبه و چه دانشگاهی باشم رتبه بالا میخوام و اینکه حتما دانشگاه فردوسی مشهد قبول شم .

لیست کتابایی که دارم :

معماری - ساختمان - گسسته - مدارمنطقی - الگوریتم همگی پوران چاپ ۹۴

هوش مصنوعی راهیان ارشد چاپ ۹۴

آمار پارسه طورانی چاپ چاپ سوم

سیستم عامل حقیقت چاپ ۹۴

این کتابارو پارسال خریدم اما قسمت نشد کنکور شرکت کنم و متاسفانه نمی تونم بین گرایش نرم و هوش انتخاب کنم و در اینباره مرددم
لطفا راجب منابع (معرفی اتنخاب های خودتون) و هم چنین انتخاب گرایش راهنماییم کنید . سپااااس
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ
اصلا نگران نباش،
دوست خود من که داشنجوی ترم آخر دانشگاه آزاد اصفهانم بود خداوکیلی از اسفند شروع کرد و بکوب خوند و با رتبه ۸۷ در دانشگاه علم صنعت قبول شد،
پس حتما می تونی
تازه خود منم همین امروز شروع کردم و این شامل خیلیای دیگه هم می شه تازه تو که یک ماه زودتر هم شروع کردی.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۵۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۸۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۷ ۱۱,۵۵۷ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atahmasebi
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۸۱۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close