زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی دروس سیگنال و شبکه

ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ق.ظ
سلام من سال دومیه ک پشت کنکورم و امسال برای گرایش هوش باید درس سیگنال و شبکه رو بخونم و تقریبا ازشون چیزی یادم نمیاد خواهشا منبع معرفی کنید خیلی گیر کردم و واقعا نمیدونم چجوری جمع کنم تو این چند ماه باقی مانده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ
RE: راهنمایی دروس سیگنال و شبکه
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)lilyloopa نوشته شده توسط:  سلام من سال دومیه ک پشت کنکورم و امسال برای گرایش هوش باید درس سیگنال و شبکه رو بخونم و تقریبا ازشون چیزی یادم نمیاد خواهشا منبع معرفی کنید خیلی گیر کردم و واقعا نمیدونم چجوری جمع کنم تو این چند ماه باقی مانده

سیگنال و سیستم = انتشارات نصیر
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , lilyloopa
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)lilyloopa نوشته شده توسط:  سلام من سال دومیه ک پشت کنکورم و امسال برای گرایش هوش باید درس سیگنال و شبکه رو بخونم و تقریبا ازشون چیزی یادم نمیاد خواهشا منبع معرفی کنید خیلی گیر کردم و واقعا نمیدونم چجوری جمع کنم تو این چند ماه باقی مانده
مهندس تقدسی(انتشارات نصیر) نقطه سر خطSmile
نمیتونم بگم از جلد۲ سوال میاد یا نه(چون تازه اولین ساله) ولی جلد۱هم کامل گفته
حسابی باید وقت بذاری چون خیلی ریزه کاری داره
شبکه هم سامان فکر کنم خیلی خونده
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط lilyloopa.)
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)lilyloopa نوشته شده توسط:  سلام من سال دومیه ک پشت کنکورم و امسال برای گرایش هوش باید درس سیگنال و شبکه رو بخونم و تقریبا ازشون چیزی یادم نمیاد خواهشا منبع معرفی کنید خیلی گیر کردم و واقعا نمیدونم چجوری جمع کنم تو این چند ماه باقی مانده
به من ۳تا کتاب برای درس شبکه پیشنهاد شده کتاب پوران,کتاب پارسه ,کتاب کراس راس ترجمه دکتر ملکیان شما ازین ۳ کتاب به عنوان منبع اطلاعی دارید ک چقدر مفید هستن؟؟؟
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)lilyloopa نوشته شده توسط:  به من ۳تا کتاب برای درس شبکه پیشنهاد شده کتاب پوران,کتاب پارسه ,کتاب کراس راس ترجمه دکتر ملکیان شما ازین ۳ کتاب به عنوان منبع اطلاعی دارید ک چقدر مفید هستن؟؟؟
کاربرا samanbeigmiri و Kubo توی ایندو درس کار زیاد کردن و میتونن منبع خوبی رو باتوجه به زمان باقیمانده فعلی بهتون بگن
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)lilyloopa نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)lilyloopa نوشته شده توسط:  سلام من سال دومیه ک پشت کنکورم و امسال برای گرایش هوش باید درس سیگنال و شبکه رو بخونم و تقریبا ازشون چیزی یادم نمیاد خواهشا منبع معرفی کنید خیلی گیر کردم و واقعا نمیدونم چجوری جمع کنم تو این چند ماه باقی مانده
به من ۳تا کتاب برای درس شبکه پیشنهاد شده کتاب پوران,کتاب پارسه ,کتاب کراس راس ترجمه دکتر ملکیان شما ازین ۳ کتاب به عنوان منبع اطلاعی دارید ک چقدر مفید هستن؟؟؟

شبکه پارسه تعریفش شنیدم ولی برای انتخاب بهتر به قسمت شبکه مانشت مراجعه کنین(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  شبکه پارسه تعریفش شنیدم ولی برای انتخاب بهتر به قسمت شبکه مانشت مراجعه کنین(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
شبکه ی پارسه حتی توی انقلابم پیدا نمیشه. :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  شبکه پارسه تعریفش شنیدم ولی برای انتخاب بهتر به قسمت شبکه مانشت مراجعه کنین(
)
من دارم(برای فروش)
ارسال:
۱۱ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  شبکه پارسه تعریفش شنیدم ولی برای انتخاب بهتر به قسمت شبکه مانشت مراجعه کنین(
)
من دارم(برای فروش)

من میخرم. کدوم شهرین؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۹۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۰۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۰۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فیلم ۵ تا از دروس mona64 ۳ ۳,۵۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۸۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  حریدار فیلم آموزشی دروس برای کنکور نرم افزار NersiA ۱ ۲,۲۹۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۷۵۹ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close