زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سفارش دانلود فایل

ارسال: #۱۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ
RE: سفارش دانلود فایل
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  jazana ،از این بسته ها خرید آنلاین بسته اینترنتی ایرانسل،فقط ساعتیش به درد من میخوره.
برای خرید این بسته های ساعتی من باید سیم کارتمو از لحاظ مبلغی شارژش کنم بعد از طریق برنامه MyIrancell
اون بسته ساعتی رو بخرم،سوال اینکه برای سیم کارتی که فقط برای دانلوده باید به همین روش برای خرید بسته ساعتی عمل کنم؟

بعد از ساعت ۲ شب تا ۸ صبح،فقط سه ساعت نامحدود تو گفتی از ساعت ۴-۷ حالا بشه ۲-۵ مشکلی پیش میاد؟

آره دیگه بقیه که نامحدود نیستن فقط ۱ ۲ ۳ ساعته خوبن(بقیه طرحارو میشه بدون نرم افزارم خرید)

آره اگر سیم کارت دایمی نیست(که بهتره دائمی نباشه) باید اول شارژش کنی(شارژ بر خط شارژ داخل برنامه یا روشای دیگه) مثلا ۲۲۰۰ تومان شارژ کن که با کسر مالیات میشه حدود ۲۰۰۰ تومان. حالا با ۲۰۰۰ تومان طرح سه ساعته رو بخر.

نه مهم نیست. ۲ تا ۵ یا ۴ تا ۷ یا ۵ تا ۸.

دقت کن که شروع سه ساعت از زمان اتصال مودم به اینترنته، یعنی اگه مودم به سیستم وصل شه اتوماتیک زمان شروع میشه(مگه اینکه داخل مودم کانکشن اتوماتیک رو برداری)

اگر مثلا ۳۰۰۰ تومان شارژ کنی ممکنه چند ثانیه دیرتر دانلود رو خاموش کنی تو همون چند ثانیه بقیه شارژت بپره، چون سرعت دانلود خیلی بالاس من با سیم کارت دایمی دانلود کردم چند صد هزار تومان پول شارژ اومد به خاطر چند دقیقه قطع نشدن دانلود.

مودم رو ساعت ۴ به سیستم بزن تا ۷ دانلود کن(یا تنظیم کن ساعت ۴ به اینترنت وصل بشه و دانلود شروع شه)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan
ارسال: #۱۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ، توسط husen.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  تجربیات من :
ایرانسل برای خرید آنلاین بسته اینترنتی ، سایت ازمایشی راه اندازی کرده به ادرس زیر توجه با فایر فاکس پی سی دیر باز میشه،با نرم افزار BlueStacks سریع باز میشه

eform.irancell.ir

کار با نرم افزار BlueStacks:

نرم افزار دانلود کنید نصبش یه مقدار طول میکشه وقتی شورتکات برنامه روی دسک تاپ قرار گرفت،برنامه اجرا نکنید برید برنامه قند شکن نصب کنید قند شکن را اجرا کنید بعد برنامه BlueStacks اجرا کنید در صفحه که باز میشه باید ادرس جی میل تون را وارد کنید بعد از این
بایستی به برنامه اجازه بدید که به یه سری اطلاعات دسترسی داشته باشد. در مورد برنامه MyIrancell.apk کلیک راست کرده از قسمت
open with باید به مسیر نصب برنامه برید و فایلی به نام HD-ApkHandler.exe را انتخاب کنید .بعد روی MyIrancell.apk کلیک کنید
تا فرایند نصب اغاز بشه پس از اتمام این قسمت برید در مسیر برنامه BlueStacks رفته روی Apps کلیک کنید بعد روی شرت کات
MyIrancell.apk کلیک کنید تا برنامه MyIrancel اجرا بشه بقیه موارد مشخصه.

jazana ،از این بسته ها خرید آنلاین بسته اینترنتی ایرانسل،فقط ساعتیش به درد من میخوره.
برای خرید این بسته های ساعتی من باید سیم کارتمو از لحاظ مبلغی شارژش کنم بعد از طریق برنامه MyIrancell
اون بسته ساعتی رو بخرم،سوال اینکه برای سیم کارتی که فقط برای دانلوده باید به همین روش برای خرید بسته ساعتی عمل کنم؟

بعد از ساعت ۲ شب تا ۸ صبح،فقط سه ساعت نامحدود تو گفتی از ساعت ۴-۷ حالا بشه ۲-۵ مشکلی پیش میاد؟

این همه مرحله نیاز نبود.قط یه نصب ساده داشت.
شما میتونید از قابلیت های نرم افزار myirancell استفاده کنید تا از شارژتون برای اینترنت به هیچ وجه استفاده نکنه.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ارسال: #۱۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ
سفارش دانلود فایل
کابر husen اره نصبش سادس ولی برای بار اول اجرا حتما قندشکن لازم هست برای دفعات بعدی نیازی نیست.فقط اگر خواستید نرم افزار اندرویدی نصب کنید سمت چپ برنامه قسمتی به نام apk هست از اینجا برنامه مورد نظر را معرفی کنید(نیازی به روش قبلی نیست). بعد شرکات برنامه مورد نظر در مسیر
C:\Program Files (x86)\BlueStacks\Apps.lnk قرار گرفته.تو انجمن سافت۹۸ توضیحات فراوان داه شده است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  کابر husen اره نصبش سادس ولی برای بار اول اجرا حتما قندشکن لازم هست برای دفعات بعدی نیازی نیست.فقط اگر خواستید نرم افزار اندرویدی نصب کنید سمت چپ برنامه قسمتی به نام apk هست از اینجا برنامه مورد نظر را معرفی کنید(نیازی به روش قبلی نیست). بعد شرکات برنامه مورد نظر در مسیر
C:\Program Files (x86)\BlueStacks\Apps.lnk قرار گرفته.تو انجمن سافت۹۸ توضیحات فراوان داه شده است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من ۳ ساله باهاش برنامه نویسی اندروید کار میکنم.چم و خمش دستم اومده.از فیلترشکن هم هیچ وقت برای bluestacks استفاده نکردم.
برنام های زیادی هست که به راحتی میتونین MyIrancell رو اجرا کنید.

ارسال: #۲۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط James Sullivan.)
سفارش دانلود فایل
علت اینکه من از ...شکن استفاده کردم این هست که بعد از نصب برنامه و اولین اجرا درخواست اکانت جی میل را میکنه که بدون ...شکن با خطای ۴۰۳ روبرو میشم.درحالی که با استفاده از ...شکن با این خطا روبرو نمیشم ورژن برنامه بلواستک نصب شده BlueStacks.2.6.100.6363
ارسال: #۲۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  علت اینکه من از ...شکن استفاده کردم این هست که بعد از نصب برنامه و اولین اجرا درخواست اکانت جی میل را میکنه که بدون ...شکن با خطای ۴۰۳ روبرو میشم.درحالی که با استفاده از ...شکن با این خطا روبرو نمیشم ورژن برنامه بلواستک نصب شده BlueStacks.2.6.100.6363

من اخیرا این رو استفاده میکنم.
BlueStacks.2.3.32.6228.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۸۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۸۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۹۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۷۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۱۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۶۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۲۸۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۳۲ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close