زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد مقاله نویسی و انتخاب ژورنال

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ق.ظ، توسط nazila73.)
سلام دوستان

چند تا سوال داشتم ازتون در مورد مقاله نویسی، البته ممکنه یه کم سوالام زیادی واضح و بدیهی باشه ولی خوب برا من که در زمینه ی مقاله نویسی تجربه ی چندانی ندارم، میشه گفت حیاتی و ضروریه Smile

۱/ موضوع اینه که من به عنوان پروژه ی یکی از درس هام(که بیشتر روی شبیه سازی بود)، یه کم بیشتر کار کردم و استاد گفت می تونم ازش حداقل یه مقاله کنفرانسی دربیارم. اما راستش الان در مورد انتخاب ژورنال یا کنفرانسی که بتونم مقاله ام رو بهش بفرستم گیج شدم کمی. می خواستم بدونم به نظرتون سایت های خارجی مثلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(این پولیه؟) یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا
، سایت های خوبی برای ارسال مقاله هستند یا بهتره برای سایت های فارسی بفرستم؟ ژورنال یا کنفرانس های فارسی که خوب باشند و فرستادن مقاله بهشون حداقل یه ارزشی داشته باشه، کدوما هستند مثلا؟

۲/ سوال دومم اینه که مثلا همه ی مقالات باید رفرنس و related work داشته باشن؟ مثلا در مورد مقاله من، از اونجایی که از هیچ رفرنسی استفاده نکردم و صرفا کاری بوده که خودم انجام دادم، اگه رفرنس یا related work نزنم، ممکنه خوب نباشه و امتیاز منفی محسوب بشه؟

۳/ این که من به عنوان اولین مقاله، کاری که ارائه میدم خیلی کار تاپی نباشه، رو اعتبار کارهای آتی من تاثیر می گذاره؟ منظورم اینه که مثلا ممکنه من در حال حاضر مقاله ای که ارائه میدم خیلی تاپ نباشه، اما مثلا بعد ها بتونم مقاله های خوبی بنویسم. آیا اون مقاله های اولیه ممکنه روی تصمیم گیری برای اکسپت مقاله های بعدی هم تاثیر بذاره یا نه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ
سلام دوست گرامی
۱/ژورنال های داخلی یا تحت پوشش isc هستند که بهترند

ضمنا کنفرانسهای داخلی هم هستند که توی IEEE ایندکس می کنن
مثل

۲/ داشتن بخش related work نشون میده که شما در اون حوزه مطالعه داشتین و هرچه پربارتر و جدیدتر و دقیق تر نوشته بشه بیانگر تسلط شما در موضوع هست و اعتماد داور رو به مقاله تون بیشتر می کنه. پس فلسفه اش جدا از اینه که شما از چی استفاده کردین یا نکردین

۳/ کار اولیه اونم در دوره ارشد اصلا در ارزیابی کارهای آینده شما موثر نیست. به هر حال هر آدم خبره ای اولش از ساده شروع کرده. همه جای دنیا همینه

موفق باشین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazila73

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۷۹۶,۰۵۲ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۳۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۰۳ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۸ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close