زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان طراحی وب سایت

ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ ب.ظ
زبان طراحی وب سایت
دوستان برای طراحی وب سایت میشه راهنمایی بفرمایین که سراغ کدوم زبان برم ؟ این شرکت هایی که طراحی سایت میکنن با چه زبانی این کار رو میکنن؟

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۳۹ ب.ظ
زبان طراحی وب سایت
طبق معمول پیشنهاد من php است Big Grin
معمولا با php یا ASP
البته خب معمولا از فریم ورک ها یا cms های هرکدوم از این ها استفاده می کنن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۴۰ ق.ظ
زبان طراحی وب سایت
سلام زبون خاصی مد نظر نیست مثلا بعضی ها PHP کار میکنن و با فریمورک هایی مثل لاراول یا Yii و ... کار میکنن و بعضی ازشرکت ها ASP.NET MVC یا زبون های دیگی مثل Ruby و...
من پیشنهاد میکنم با PHP کمی کد بزنید پروژه ای تعریف کنید در کنارش HTML , CSS , JS هم مدنظر کارتون باشه و اصول همه اینا رو بلد باشید البته دونستن BootStrap هم خیلی میتونه تو Frontend بهتون کمک بکنه . بعد از تسلط نسبی به این موارد اصول شی گرایی و MVC خیلی مهمه بلد باشید بهترین فریمورک واسه شروع هم codeigniter هستش چون ساده و داکیومنت خوبی داره بعد از این میتونین سراغ یک فریمورک محبوب تر که اکثر شرکت های ایران دارن کار میکنن مثل لاراول برید . جزئیات زیادی هستش که معمولا" تو کار ادم دستش میاد ولی در کل برای استخدام موارد زیر ضروریه :
آشنایی با یک زبون Backend مثل PHP - Phayton
آشنایی با اصول OOP , و اندکی OOD
تسلط نسبی به فریمورک بر اساس زبان انتخاب شده ( Laravel , Django , ... )
آشنایی با HTML , CSS , JS , JQuery , BootStrap
آشنایی با RestFull WebService
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , gogooli
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ
RE: زبان طراحی وب سایت
مچکرم دوستان از اطلاعاتتون.
البته من برای استخدام نمیخام چون شاغلم . خودم میخوام اینو به عنوان کار جنبی شروع کنم و علاقه دارم بهش.
پس احتمال زیاد برم سراغ PHP .
با فریم ورک شروع کنم یا CMS ؟

۰
۰
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  مچکرم دوستان از اطلاعاتتون.
البته من برای استخدام نمیخام چون شاغلم . خودم میخوام اینو به عنوان کار جنبی شروع کنم و علاقه دارم بهش.
پس احتمال زیاد برم سراغ PHP .
با فریم ورک شروع کنم یا CMS ؟
سلام چه CMS یا فریمورک هردو اول باید PHP یادبگیرن . البته CMS محدودیت داره بیشتر حالت مدیریت داره تا کدنویسی ولی اگه از پایه دوست دارین همه چیو یاد بگیرد با فریمورک کار کنین
۱
۰
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۴۹ ب.ظ
بله با خود PHP هم می توانید پروژه بنویسید که برای شروع به نظرم خیلی خوبه ویدیوهای آموزشی پروژه محورش هم در اینترنت هست...یک پروژه برای خودتون تعریف کنید و انجام بدهید خیلی کمک می کند که روی PHP مسلط بشید.
با فریم ورک هاش کار نکردم ولی CMS رو می دونم که کدنویسی دارند توسعه افزونه های جوملا،... داریم. اگر از کامپوننت های آماده شون استفاده کنیم بعضا تغییرشون سخت و زمان بر است یا امکان پذیر نیست یا ممکن است کامپوننت یا ماژول آماده ای برای کاری که ما می خواهیم انجام بدهیم نباشد، برای همین می تونیم هر کامپوننت یا ماژولی رو خواستیم خودمون بنویسیم و اضافه کنیم و درست است چون CMS های PHP هستند دستورات PHP رو پشتیبانی می کنند ولی دستورات خاص خودشون رو هم دارند (مثلا دستورات جوملا) که بعضا اگه ازشون استفاده کنیم کار رو راحت تر می کنند.
البته پیشنهاد نمی کنم با CMS شروع کنید.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۹۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۷۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۳۹ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۱۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۱۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۲۵ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۵۰۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۵۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close