زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

(LL(1

ارسال:

naghmeh70 پرسیده:

(LL(1

با سلام و خسته نباشید
من برای این سوال که حل خودم رو هم گذاشتم، پنج خونه بدست اوردم..ولی پاسخنامه نوشته که با بررسی جدول ده خانه بدست می اید...ایا حل من اشتباهه؟

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

kilookiloo پاسخ داده:

RE: (LL(1

(۱۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید
من برای این سوال که حل خودم رو هم گذاشتم، پنج خونه بدست اوردم..ولی پاسخنامه نوشته که با بررسی جدول ده خانه بدست می اید...ایا حل من اشتباهه؟
سلام , دقت کنید توی قانون شماره ۱۱ داریم Sb و فکر کنم شما اونو Db خوندید . چون توی First های مربوط D اشتباه کردید و زنجیره وار اشتباه های دیگه مثل follow مربوط به S پیش اومده
ولی اگه اشتباه نکردید باید بگم که : وقتی قانونی مثل D->Sb داریم تمام first های S به First های D اضافه میشن , چون میتونن اولین پایانه ملاقات شده از قانون D باشند . Follow S هم چون قانون D->Sb رو داریم و b میتونه اولین پایانه بعد S باشه باید شامل b باشه

ارسال:

naghmeh70 پاسخ داده:

RE: (LL(1

(۱۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید
من برای این سوال که حل خودم رو هم گذاشتم، پنج خونه بدست اوردم..ولی پاسخنامyه نوشته که با بررسی جدول ده خانه بدست می اید...ایا حل من اشتباهه؟
سلام , دقت کنید توی قانون شماره ۱۱ داریم Sb و فکر کنم شما اونو Db خوندید . چون توی First های مربوط D اشتباه کردید و زنجیره وار اشتباه های دیگه مثل follow مربوط به S پیش اومده
ولی اگه اشتباه نکردید باید بگم که : وقتی قانونی مثل D->Sb داریم تمام first های S به First های D اضافه میشن , چون میتونن اولین پایانه ملاقات شده از قانون D باشند . Follow S هم چون قانون D->Sb رو داریم و b میتونه اولین پایانه بعد S باشه باید شامل b باشه
خیلی ممنونم..متوجه شدم..در بدست اوردن first D بی دقتی کردم..درواقع همونطور که first S رو بدست اوردم باید برای D همونطور عمل میکردم...بازم تشکر.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close