زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵ تست مدیریت

ارسال:

Rehe1994 پرسیده:

۵ تست مدیریت

سلام٬ تا الان بیشتر درخواستهای من تو مانشت بی جواب موند
این یک درخواست خیلی حیاتیه٬ خواهش میکنم شرایطمو درک کنید و اگه توانایی پاسخ دارید یکم به خودتون زحمت بدید و جوابمو بدید

بنده مدیریت رو گذاشته بودم اخر بخونم٬ ولی این چند روز بخاطر بیماری مجبورم بستری بشم٬ فقط فرصت کمی برای مرور نکات درسام مونده٬ کلی زحمت کشیدم نامردیه از بین بره

تنها کمکی ک میخوام اینکه من میخوام پنچ تست مدیریت رو بزنم فقط ٬ یک مشاره بدید که چی بخونم٬ کدوم فصلا کدوم بخشش
لطفا از جوابهای کلی خودداری کنید
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

Hopegod پاسخ داده:

RE: ۵ تست مدیریت

سلام ببخشید من دست خطم خیلی خوب نیست اما حوصله تایپ نداشتم. تو این عکس تا شش فصل اول مهمارو با توجه به تستای کنکور نوشتم. کلی بگم خلاصه ی فصلا ، جدولا و تعریفا مهمن. شما خودتون اگر یه دور هر قسمتو سریع بخونین میفهمین مهماش کجاست و داستانارو نخونید وقت گیره. خوندنش وقت گیر نیست میتونید تمومش کنید.

۱
ارسال:

*tarannom* پاسخ داده:

سلام .مدیریت از سال ۸۹ به بعد از رابینزه....واسه همین هرسال تنوع سوالات از بخش ها متفاوت بوده....ولی تنها چیزی که مشخصه اینه که شما شکلا و جدولای کتابو بخونید حتما پنج تاشو میزنید و شایدم بیشتر.....که تو این فرصتم میرسید.... انشاءالله زودتر حالتون خوب بشه....

۱
ارسال:

energy1 پاسخ داده:

(۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط:  سلام٬ تا الان بیشتر درخواستهای من تو مانشت بی جواب موند
این یک درخواست خیلی حیاتیه٬ خواهش میکنم شرایطمو درک کنید و اگه توانایی پاسخ دارید یکم به خودتون زحمت بدید و جوابمو بدید

بنده مدیریت رو گذاشته بودم اخر بخونم٬ ولی این چند روز بخاطر بیماری مجبورم بستری بشم٬ فقط فرصت کمی برای مرور نکات درسام مونده٬ کلی زحمت کشیدم نامردیه از بین بره

تنها کمکی ک میخوام اینکه من میخوام پنچ تست مدیریت رو بزنم فقط ٬ یک مشاره بدید که چی بخونم٬ کدوم فصلا کدوم بخشش

ارزو سلامتی میکنم واست

ارسال:

*tarannom* پاسخ داده:

(۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ ب.ظ)energy1 نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط:  سلام٬ تا الان بیشتر درخواستهای من تو مانشت بی جواب موند

از کتاب مقسمی مدیریت ۲۱۵ صفحه ایی که اسمش اصول و مبانی مدیریت حسین ممتاز مهرداد پرچ و مقسمی هست این صفحات وبخون
به ترتیب:
۵ ۶ کارایی و اثربخشی ۷ ۹ ۱۰ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ تعریف مدیریت جامع کیفیت ۲۱ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۴ ۳۵ ۴۲ ۴۳ ۴۴ که صفحات ۴۴ ۴۳ بدرد نرم افزارت هم میخوره واحتمال امسال اومدن شون هست خیلی زیاده ۴۵ ۵۶ بدون شک یه سوال تمام سالها اومده نمودار شیوه تفکر اینو بخون طی سه سال گذشته هر سه بار جوابش تحلیلی بوده امسال یکی از اون سه تاست
۵۸ خیلی مهمه با ۵۶ فصل ششم حذف کن زیاد مهم نیست فصل هفت خیلی مهمه ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۹۲ هم خیلی مهمه و ۹۵ شما همین ۳۳ صفحه بخون ۵تا ۸تا میزنی قول میدم
راستی از دکتر رضوانی پرسیدم میگفت مدیریت پروژه فرایند ها خیلی توی مهندسی نرم وو تحلیل

ارزو سلامتی میکنم واست
ببخشید میشه تعریف اثر بخشی و کارایی رو از این کتاب عکس بگیرید بذارید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۳۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۳۸۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۰۸۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۲۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مدیریت فناوری اطلاعات leilast ۱۰۵ ۸۰,۶۸۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farbehar1
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۲۴ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۵۳۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem
  نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی ali139084 ۳ ۴,۲۵۵ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ali139084

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close