زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربیات رتبه ۹۶۱ فناوری اطلاعات

ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹ ق.ظ، توسط mohammad2000.)
سلام و تبریک به رتبه های خوب و آرزوی سلامتی

امسال سال اولم بود و آزمایشی شرکت کردم
چون هنوز دانشجو هستم ولی تجربه خیلی خوبی بود با اینکه از مهر تا الآن ۳۹ واحد داشتم و درگیر پروژه و دانشگاه بودم از خودم تا حدودی راضی هستم

عدم توجه کافی و وافی به دروس مشترک و توجه بیش از حد به دروس ضریب پایین مثل زبان و مدیریت که تاثیر بسزایی امسال نشون ندادند بر خلاف سالهای قبل می تونه عامل مخرب باشه پس باید با توجه به ضرایب مطالعه کرد

اکثر بچه های آی تی مثل ما که مدیریت رابینز رو خوب خوندیم نزدیک ۵ دور اگر منبع عوض نمیشد الآن رتبه هاشون زیر ۳۰۰ کشوری بود ولی منطقی پشت کنکور نیست و این درس نقش سالهای گذشته اش رو اجرا نکرد

این درسهای مشترک رو باید خوب خوند و نباید سرسری از اینها گذر کرد

این هم کارنامه م که میدونم درخشان نیست
سال بعد جبران مافات
تا سال بعد

فقط باید تلاش کرد و بس
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
هیچ تلاشی بی نتیجه نیست

این کارنامه من هست که پارسال گذاشتم وقتی خیلی ناراحت شدم و تصمیم گرفتم سال بعد رتبم زیر ۲۰۰ باشه، (رمز آیدیم رو فراموش کردم)

با عنایت پرورگار عزیز، امسال خدا رو شکر ۱۴۲ آی تی شدم و خیلی خوشحال هستم که کم نیاوردم

فقط خواستم بگم در هیچ شرایطی نا امید نباشید.

ان شا الله سر فرصت مصاحبه رو می نویسم و میگم که چطور در مدت زمان کوتاهی ۸۱۹ تا پیشرفت نسبت به پارسال داشتم

۳
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۰ ب.ظ
درصد ها رو لطفا میگید
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ
تبریک میگم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ب.ظ)adel71 نوشته شده توسط:  تبریک میگم
ممنونم
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۸ ب.ظ
RE: تجربیات رتبه ۹۶۱ فناوری اطلاعات
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۸ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  هیچ تلاشی بی نتیجه نیست

این کارنامه من هست که پارسال گذاشتم وقتی خیلی ناراحت شدم و تصمیم گرفتم سال بعد رتبم زیر ۲۰۰ باشه، (رمز آیدیم رو فراموش کردم)

با عنایت پرورگار عزیز، امسال خدا رو شکر ۱۴۲ آی تی شدم و خیلی خوشحال هستم که کم نیاوردم

فقط خواستم بگم در هیچ شرایطی نا امید نباشید.

ان شا الله سر فرصت مصاحبه رو می نویسم و میگم که چطور در مدت زمان کوتاهی ۸۱۹ تا پیشرفت نسبت به پارسال داشتم

تبریک میگم آفرین به همتت. درصدهاتم لطفا بذار.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۰۹ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۷۹۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۲۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۰۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۸۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close